ye-logo.v1.2

Факт в історії: як в Хмельницькому 9 років тому розпочався Євромайдан

Історія 2988
22 листопада 2013 року стартувала безстрокова акція проти призупинення підписання Україною угоди про євроінтеграцію
22 листопада 2013 року стартувала безстрокова акція проти призупинення підписання Україною угоди про євроінтеграцію

Про події, які стали початком Революції Гідності.

22 листопада 2013 року у Хмельницькому розпочався Євромайдан. Вдень на головну площу області вийшли понад десяток людей. Проте вже зі шостої вечора кількість хмельничан почала зростати. Не завадив цьому навіть дощ. І вже за пів години на майдані Незалежності стала сотня людей. Тоді ж деякі активісти розбили кілька наметів поблизу Будинку рад.

Як описував ті події сайт «Є», ввечері одні люди підходили, інші – відходили. Хтось йшов додому за парасолькою, а хтось відверто зізнавався, що лише душею підтримуватиме учасників акції. Хмельничани спілкувалися між собою, співали, грілися чаєм із термосів.

Хоч акцію й оголосили безстроковою, та все ж, того вечора зізнавалися, що основні сили «тримають» на 23-24 листопада. Частина активістів мала їхати до столиці, а частина – залишиться підтримувати європейський настрій у Хмельницькому.

Вже 24 листопада у Хмельницькому на майдан Незалежності вийшло понад три сотні активістів. На відміну від попередніх двох днів, цього разу на майдані було дійсно людно. Хмельничани приходили попри дощ. Молодь розмальовувала прапори та картини на європейську тематику. Також прийшли представники громадських організації, політичних партій. Люди об’єднались, щоб підтримати всеукраїнську безстрокову акцію «Євромайдан». То був лише початок.

До теми: Хмельницький Євромайдан у фото

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую