ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Городоцькі майстрині запрошують на виставку

Культура 2428
Мистецтво талановитих подолянок
Мистецтво талановитих подолянок. Фото: novini.net.ua

Сестри Лариса Клепас та Ольга Слободанюк презентували у Кам`янці-Подільському авторські роботи.

Своєрідні та оригінальні авторські роботи під назвою «Золоте руно, золоте зерня» представили у виставковій залі КПДІМЗ майстрині з м. Городок Хмельницької обл. Лариса Йосипівна Клепас (Мазур) (живопис вовною) та Ольга Йосипівна Слободанюк (Мазур) (висипанки), повідомляє портал актуальних новин “ВЖЕ інфо”.
Роботи, які представили на виставці сестри виконані 2011-2013 рр., проте тематика і якість виконання вражають вже з перегляду перших робіт. Велике розмаїття квітів у різних станах, поєднання вітру і дощу, лісові феї у пишних вінках із квітів та плодів, що уособлюють роботи присвячені тематиці української символіки та українським літераторам.
Увагу привертають і веселі коти та лев, які виконані різними матеріалами і відображають цікаві моменти із життя друзів наших менших. Усі роботи унікальні, а головне, майстрині щиро діляться особливостями виконання. .
Отож, усіх бажаючих запрошують у виставкову залу по вул. Соборна 29а, відвідати майстер-клас та виставку.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую