ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Коронована хмельничанка видасть книжку

Культура 1963
Фото: facebook.com

Скоро вийде з друку книжка хмельницької письменниці Оксани Радушинської.

Незабаром книжка хмельницької письменниці Оксани Радушинської, яка отримала першу премію "Коронації слова" у 2011 році, вийде з друку. Про це авторка написала на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Видає книжку видавництво "Навчальна книга - Богдан". Зараз книга в друкарні. Ілюстації до книжки зробив Володимир Якубовський.

Для тих, кому нетерпиться дізнатися більше, подаємо анотацію до книжки:

"Чи багато дітей можуть похвалитися тим, що ніколи-ніколи в житті не робили ніяких бешкетів? Близнюки Соломійка та Нестор однозначно не належать до когорти чемних дітей, що вони не втнуть — усе не так! А може, все саме ТАК? Так, як має бути у тих, котрі шукають заховані панські скарби, знаються з Домовиками, Водяником, середземноморськими піратами, лютим чаклуном Крачуном та озброєними «братками»? А ще від них залежить доля русалки Олесі й існування села Русалівка!.. Чи до снаги дітям вийти сухими не лише з води (котрої в романі, ой, як багато!), а й з усіх пригод? І яку неймовірну таємницю дізнаються вони від бабусі Тоні?.. Про все це — у казковому романі Оксани Радушинської «Зелен-день, або Чарівні русалчині коралі»".

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую