ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Відомий харківський фотограф «розповість» хмельничанам про 50 років творчої діяльності

Культура 2225
Фото: Олександра СУПРУНА

Кожен рік, починаючи з 1965 і завершуючи теперішнім, на виставці представлятиме одна фотографія.

Олександр Супрун — всесвітньо відомий український фотограф, член Національної спілки фотохудожників України від дня її заснування, володар почесного звання «Вища майстерність Міжнародної федерації фотографічного мистецтва».
У Хмельницькому Олександр Данилович презентуватиме проект «50х70», який є своєрідним звітом автора про 50 років творчої діяльності та з нагоди 70 років від його дня народження. Саме ці числа і знайшли відображення в назві проекту.
Виставка складається з 50 робіт. Кожен рік, починаючи з 1965, представлено в експозиції однією роботою з числа тих, що саме в той час були створені.
До складу колекції увійшли: твори з добірки аналогових монтажів, що були створені в період з 1974 по 1997 рік, фотороботи з проектів «Дисперсія», «Заповідник душі», «Кадри минулого», «Поруч» тощо.
Відкриття виставки відбудеться 15 жовтня о 16-00 у музеї-студії фотомистецтва (вул. Проскурівська, 56). Довідки за телефоном 61-60-56.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую