ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Навчання поєднує з концертною діяльністю

Культура 1989
ukrworld.org
Фото: ukrworld.org

Городоччанка Віка Литвинчук співає з трирічного віку

 Ще й говорити добре не вміла, а вже співала «з телевізором» все підряд. Й усі відзначали сильний голос дитини. А оскільки мама дівчинки, Антоніна, сама вчителька музики, то почала займатися з донькою. А як трохи підросла – записала в ансамбль «Росинка», що працював у Будинку дитячої творчості, згодом – до дитячої музичної школи. Вперше на сцену вийшла у чотири роки, і одразу завоювала серця городоччан. Тоді ж вперше взяла участь у конкурсі. І... виграла. Це був всеукраїнський пісенний конкурс «Стара фортеця». Відтоді дівчинка часто брала участь у різноманітних конкурсах та фестивалях. За її плечима більше десятка перемог у серйозних пісенних баталіях. Віка здобула приз глядацьких симпатій на міжнародному конкурсі «Дитяча нова хвиля», також вона – переможниця «Чорноморських ігор», фіналістка конкурсу «Голос. Діти». А у другому сезоні телепроекту «Танцюю для тебе» дівчинка отримала сто тисяч гривень, фотоапарат, музичний центр та путівку до «Діснейленду». Пара, яка танцювала за мрію дівчинки (хореограф Катерина Трішина та актор Олександр Нікітін) – мати можливість записувати пісні у професійній студії звукозапису – посіла друге місце. Після цього проекту життя родини змінилося: дівчинка з мамою переїхали до Києва, де Віка продовжила навчання у гімназії та музичній школі.
Нині Вікторія вже студентка другого курсу інституту імені Глієра. Дівчина навчається академічному вокалу. А цього року почала ще й концертне життя. Річ у тім, що її запросили солісткою до симфонічного рок-оркестру «Lords of the Sound», який виконує саундтреки до популярних фільмів. Якраз днями відбулися концерти оркестру у Харкові, Дніпропетровську. Як каже дівчина, працювати з цим колективом їй надзвичайно подобається. Але доводиться поєднувати навчання з концертною діяльністю, тому підручники штудіює вечорами, здає екстерном заліки та іспити, щоб була можливість виступати на сцені. На гастролях дівчину супроводжує мама, а вдома, у Городку, хвилюється татко і часто телефонує до своїх найрідніших. Коли Віка приїжджає до рідного Городка, то завжди співає з хором у католицькому храмі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую