ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

Світлини, присвячені жінкам і весні, представили у хмельницькому музеї фотомистецтва

Культура 1885

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Виставка триватиме місяць.

Сьогодні, 2 березня, у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва відкрили виставку щорічного Міжнародного Салону-турне художньої фотографії “З любов'ю до жінки”. У експозицію входить 50 найкращих робіт, які отримали найвищі нагороди та відзнаки Салону, 46 авторів з 20 країн.

“Виставку можна переглянути упродовж наступного місяця. Хто вже встиг оглянути всвітлини помітив, що на фото портрети жінки-бабусі, жінки-красуні, жінки-моделі, жінки-весни. Ця виставка, як сказав її організатор Юрій Тітовець, він, на жаль, не зміг приїхати, присвячена весні і жінці. Треба після зими відчули подих весни, трохи розвіятись. Серед 46 авторів фотографій, 13 — українці”, - зазначає директор музею-студії фотомистецтва Костянтин Жданов.

За його словами, виставка подорожує багатьма країнами. Виставки Салону-турне “З любов'ю до жінки” відбулися у Львові, Чернівцях, Запоріжжі, Одесі, Києві та інших містах України. Показували її у Чехії, Польщі, Китаї та на Кіпрі. Деякі міста у цих країнах є постійними партнерами, де відкривається виставки Салону щорічно.

На світлинах жінки у різних образах

“Ці світлини показують неймовірну красу жінки. Вона прекрасна у будь-якому віці. Кожна жінка дуже багато може розповісти про себе сама. Ми знаємо, що саме в красі жінки любов. Тоді народжуються прекрасні емоції і почуття, які знаходять в втілення в поезії, пісні, музиці. Жінка надихає. Дуже гарна виставка я дуже вражена”, - ділиться враженнями керуюча справами виконавчого комітету Хмельницької міської ради Юлія Сабій.

Фото зроблені у різних країнах світу

Виставку можна переглянути у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва, за адресою вулиця Проскурівська, 56. Час роботи з 9:00 години до 18:00 години. 

На виставці представлено 50 фотографій

Жінку показують у різних періодах її життя

Виставку можна переглянути упродовж місяця

Автори фото із різних країн світу

Виставку присвятили жінкам і весні

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую