ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Кам'янецькі кавеенщики знову смішили коміків

Культура 2052
Кам
Кам'янецькі кавеенщики насмішили коміків на 20 тисяч гривень. Фото: www.facebook.com/komik95

Хлопці в черговий раз «пограбували» Зеленського та Кошового

Трійка лідерів Кам-янець-Подільської з гумористичної команди «Наш формат» - Володимир Черняк, Артем Мартиросян та Павло Мельничук - нещодавно повернулися з різдвяного випуску шоу «Розсміши коміка», який вийшов в ефір 6 січня.

Хлопці знову спробували свої сили на популярному гумористичному шоу. І не даремно, адже цього разу їхні гаманці поповнив виграш у 20 тисяч гривень. Нагадаємо, що максимальний виграш, який може бути за умовами гри проекту 50 тисяч гривень.

Загалом хлопці жартували на тему освіти, військової служби та мистецтва. Не обійшлося й без жартів про зірок. Під прицілом кавеенщиків опинилася Оля Полякова та Дмитро Комаров.

Хлопці показали низку влучних смішних мініатюр. Проте гумористи не захотіли ризикувати, а тому відмовились від головного призу проекту, а саме 50 тисяч гривень. Натомість, мініатюра про ЖКГ і субсидію, принесла хлопцям виграш у розмірі 20 тисяч гривень.

Як це було, пропонуємо переглянути на відео:

Нагадаємо, нещодавно кам’янчанин став кращим народним співаком року та виграв автівку від «Караоке на Майдані»

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую