ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Світлини протистоянь під час Революції Гідності у столиці презентували в міському музеї фотомистецтва

Культура 1233
Київський фотохудожник зібрав велику кількість фотоматеріалів про події Революції Гідності
Київський фотохудожник зібрав велику кількість фотоматеріалів про події Революції Гідності. Фото: автора

Виставка триватиме до 1 грудня.

У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва презентували виставку світлин "Майдан. Героїчний поступ українського народу". Автор експозиції – киянин Олександр Тимошенко, упродовж кількох місяців перебував на Майдані у столиці й знімкував події Революції Гідності.

«Олександр Тимошенко – фотохудожник, член Національної спілки фотохудожників України. Він зібрав велику кількість фотографій та відеороликів про події на Майдані, що відбувались взимку 2013-2014 років. Матеріали в подальшому допомоглиу розслідуванні справи розстрілів й інших протиправних дій. 18 лютого 2014 року пан Олександр сам отримав поранення під час протистояння, тому не встиг показати ці кадри під кінець Революції Гідності», - каже директор музею-студії фотомистецтва Віталій Савін.

В еспозиції - 50 знімків

За його словами, виставка емоційна і демонструє відважність та бажання кращого майбутнього українців. Директор каже, що ми маємо донести до майбутніх поколінь важливість подій Революції Гідності, як надзвичайно важкою іспит длянашої країни. Тоді українці продемонстрували своє прагнення до свободи й незалежності.

Хмельничан запрошують переглянути виставку присвячену Революції Гідності

Виставка складається з 50 робіт. Переглянути її можна у Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва до 1 грудня.

Автор світлин Олександр Тимошенко - білорус за походженням
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую