ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У День матері в Красилові встановили скульптуру Пресвятої Богородиці

Культура 4249
Скульптуру Матері Божої Діви Марії під час урочистого відкриття було освячено
Скульптуру Матері Божої Діви Марії під час урочистого відкриття було освячено. Фото: facebook.com

Статую Матері Божої Діви Марії виготовили за кошти парафіян.

Відкриття скульптури Матері Божої Діви Марії відбулося сьогодні, 12 травня. Про це повідомляють у прес-службі Красилівської міської ради.

«День Матері вважається місяцем Пречистої Діви Марії. До Матері Божої звертаються християни, просячи заступництва та допомоги. Ще здавна князі благали її про заступництво, віддавали честь і хвалу Марії за перемогу в битвах. І сьогодні, вшановуючи всіх матерів, в нашій громаді маємо святкову подію», - йдеться у повідомленні.

Як писав сайт «Є» раніше, скульптура виготовлена за кошти парафіян. Її висота, разом із постаментом, складає три метри 80 сантиметрів

«Символічний образ Богородиці – «Апокаліптична Мадонна» – інтерпретований із Одкровення Івана Богослова. Це постать Жінки, що символізує Боже Провидіння – дар людству та ознаменування перемоги добра над злом», - цитує прес-служба міськради аспіранта Львівської Національної Академії Мистецтв, скульптора, художника Романа Кикта.

Статуя має стати символом захисту та милосердя для мешканців та гостей міста.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую