ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Бакоті відзначатимуть Міжнародний день Дністра

Культура 7517
На Міжнародний День Дністра запрошують у суботу, 13 липня
На Міжнародний День Дністра запрошують у суботу, 13 липня. Фото: автора

Дійство відбуватиметься уже вдруге.

Святкування Міжнародного Дня Дністра організовує Староушицька ОТГ. Як зазначають у громаді, цей день не має точної дати, а відзначається у другу суботу липня. Цього року – це 13 липня. На оглядовому майданчику над монастирем Бакоти розгорнуться як культурні події, так і зони розваг для дітей і смаколики від місцевих виробників.

За словами голови громади Анатолія Тимчука, це ще одна цікаво локація і розваги не лише для місцевих мешканців, але й для відпочиваючих, які приїздять до Дністра на літні вихідні.

«У нас заплановані концерти, цікава програма як для дорослих, так і для дітей. Буде можливість посмакувати різними наїдками. Тому, якщо хто не бував на екскурсії у нашій місцині, і навіть ті, хто був – запрошуємо на День Дністра», – каже Анатолій Тимчук.

Програма розпочнеться з 11 ранку і триватиме аж доки будуть відвідувачі.

Для усіх бажаючих буде можливість замовити екскурсію до виробника бакотських чаїв, посмакувати шашликами, ухою, винами, настоянками а також іншими смаколиками від місцевих виробників.

До теми: П’ять фактів про Бакоту, які вам не розказують екскурсоводи
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую