ye-logo.v1.2
25 Вересня, 2020

Американські музиканти зіграють у Хмельницькому безкоштовний концерт

Культура 1830
Американці дадуть безкоштовний концерт у Хмельницькому
Американці дадуть безкоштовний концерт у Хмельницькому. Фото: mgi4ua.com

Техаський гурт виступить із програмою у стилі кантрі.

Вкінці вересня і на початку жовтня з концертним туром українськими містами подорожуватиме техаський гурт «Texas Country Boys». Благодійний тур триватиме з 24 вересня по 3 жовтня 2019 і проходитиме містами України: Житомир, Рівне, Луцьк, Львів, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Кропивницький, Кременчук, Черкаси. Головний спікер – Майкл Готт.

«Це одна з рідкісних для України можливостей почути кантрі наживо у виконанні тих, хто виріс у цій музичній культурі, - повідомляють організатори туру. - Музику кантрі, яка у багатьох асоціюється з півднем Сполучених Штатів, люблять у цілому світі. І не даремно, адже кантрі — це музика простих людей, музика справжніх почуттів і переживань, музика надій та розчарувань, музика труднощів і перемог. Вона є одним із найпопулярніших музичних напрямків у США, навколо якого розвинулась навіть ціла музична індустрія з розкрученими зірками та музичними лейблами. Проте основою для всенародної любові до кантрі є не стільки світові знаменитості, скільки місцеві гурти та окремі виконавці, знані й шановані у своїх громадах».

Гурт «Texas Country Boys»— це колектив друзів, які люблять грати разом. Попри те, що вони мають різні професії, їх об’єднує любов до Бога й до людей, спільне бачення та бажання нести добро у світ. Їхній репертуар — це перлини американської народної музики, а щирість та майстерність виконання надихає та запалює серце слухача.

У Хмельницькому концерт відбудеться у драматичному театрі імені Михайла Старицького 30 вересня. Початок о 19:00. Вхід вільний.

Читайте також: На американському пікніку в Хмельницькому виступили музиканти зі США.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую