ye-logo.v1.2
3 Серпня, 2020

Марина Круть розповіла про підготовку до фіналу нацвідбору Євробачення

Культура 1121
Для конкурсу  KRUTЬ разом із колегами написали пісню «99»
Для конкурсу KRUTЬ разом із колегами написали пісню «99». Фото: із фейсбук-сторінки Марини Круть

Артистка не очікувала такого результату півфіналу.

Хмельницька бандуристка Марина Круть пройшла до фіналу національного відбору на Євробачення. Уже 22 лютого у прямому ефірі Марина змагатиметься із ще п’ятьма учасниками за можливість потрапити на конкурс до Нідерландів.

Про те, як готується до участі у фіналі, питання довкола свого прізвища та власні враження від перемоги, артистка розповіла у прямому ефірі «Сніданку 1+1».

«Я навіть не очікувала, що потраплю у фінал, от в чому справа, – коментує свою перемогу у півфіналі Марина. – Тобто, я знала, що є інші учасники, у яких активна фанбаза, вони відомі. Але те, що я потраплю у фінал, тим паче ще під першим місцем — це для мене особисто шок, як і для більшості глядачів».

Ведучий Сніданку Руслан Сєнічкін попросив Марину показати свій паспорт аби довести, що Круть її справжнє прізвище. На що бандуристка відмовила, через присутність у документі персональних даних.

«Я можу сказати, що Круть — це не псевдонім. Скільки разів не намагалась вигадати якийсь псевдонім, у мене ніколи не виходило це зробити. Тому я просто назвалась KRUTЬ як Круть. Те як написано Круть у паспорті відрізняється від мого сценічного імені KRUTЬ транслітерацією», - зазначали артистка.

На запитання про те, як готується до конкурсу, і чи планує щось міняти або додавати до номера, співачка відповіла досить стримано. І зазначила, що поки секретів не відкриває.

«Чесно, ми думаємо про те як не змінити, а покращити номер. Наразі ми тримаємо це у секреті», - каже Марина Круть.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую