ye-logo.v1.2

«Мені якось по-барабану, хто мене критикуватиме» – солістка «Лісапетного батальйону» про виступ у Білорусі

Культура 4650
Наталя Фаліон: "Я дарую позитив, незалежно від того, чи є вибори, чи нема. Мені однаково"
Наталя Фаліон: "Я дарую позитив, незалежно від того, чи є вибори, чи нема. Мені однаково". Фото: Лісапетний батальон/Facebook

Концерти деяких українських артистів анонсують білоруські ЗМІ.

Вчора, 6 серпня на білоруських та російських сайтах з’явилися анонси безкоштовних концертів у Білорусі за день до виборів президента. Серед заявлених зірок є й українські — Тіна Кароль, Олег Винник, Павло Зібров та група «Лісапетний батальйон».

Про це пише сайт Громадського телебачення. Кароль, Винник і «Лісапетний батальойн» мають виступити в Бобруйську. Разом з виступами українських зірок анонсують і концерти російських гуртів «Краски», «Отпетые мошенники», а також Леоніда Агутіна, Георгія Лєпса, Володимира Прєснякова та інших. Але деякі росіяни їхати вже передумали.

Білоруські медіа акцентують, що про ці концерти стало відомо за кілька днів до їх проведення. Бобруйський міський виконком на своїй сторінці обіцяє, крім українських та білоруських зірок, ще дитячі атракціони та святковий феєрверк. У Білорусі немає дня тиші і можна відкрито агітувати. Але така можливість є лише в президента Олександра Лукашенка, адже тут якщо не ув’язнюють політичних опонентів, то затримують учасників заходів на їх підтримку.

«У Білорусь без погодження з боку президента нікого не запрошують. Тож якщо мене запросили, це означає, що на це дав згоду президент», — каже в коментарі hromadske керівниця й солістка «Лісапетного батальйону» Наталя Фаліон.

На запитання, чи виступ планується в рамках передвиборчої кампанії, відповіла, що уявлення не має: «На це в мене є концертний директор. Я лише знаю, що їду в Білорусь, в яких рамках — не знаю».

Так само вона каже, що не знає, чи закликатиме між піснями голосувати за Лукашенка, бо про таке теж дізнається від директора вже перед самим концертом. Але говорить, що Лукашенко їй імпонує, бо вона — «селянка», а він у Білорусі розвиває сільське господарство.

«Я сама на нього схожа. Я тридцять років керую колективом. І якби ми міняли п’ять разів керівника, не знаю, що було б із колективом. Бо коні добре їздять, якщо хазяїн міцно віжки тримає, а якщо віжки не міцні, то коні поїдуть, куди хочуть, і віз перевернуть. А держава — це як той віз», — каже артистка.

Читайте також: В обласному центрі «оживуть» пам’ятники Богдану Хмельницькому

На запитання, чи не остерігається вона критики в Україні, якщо виступить на підтримку політика, який саджає в тюрму опонентів, додала:

«Мені якось по-барабану, хто мене критикуватиме. Я співаю, мене люди чекають — різні люди, різних партій і різного віку. Я дарую позитив, незалежно від того, чи є вибори, чи нема. Мені однаково».

Артистка каже, що кілька разів на рік гастролює в Білорусі, зокрема в другій половину серпня в неї буде ще два концерти. І що особисто Лукашенко двічі був на її виступах.

«Я знаю, що він мене любить. Я виступала і в його рідному селі на ярмарку, і в Мінську перед їхніми урядовцями. В Україні президенти рідко досиджують до кінця концерту, а він досидів на моєму виступі до кінця».

Варто сказати, що українських зірок запросили на концерти, незважаючи на карантин. Україна, як і Білорусь, зараз у списку «червоних країн» через коронавірус, тобто і після прибуття з України в Білорусь та у зворотному напрямку необхідно перебувати на двотижневій самоізоляції.

Проте Наталя Фаліон, наприклад, каже, що вперше про це почула від нас. Каже, її колектив їде власним авто туди й назад без обмежень.

Тим часом, на сторінці Тіни Кароль в Instagram масово пишуть білоруси з проханням не їхати на концерт і підтримувати «кривавого диктатора». 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую