ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Богдан Хмельницький та Леся Українка «сховалися» на проспекті Миру

Культура 5531
Фото: Вікторії ПАПОНОВОЇ

Багатьом з хмельничан було б цікаво дізнатися, що в місті існує скульптурна галерея українських просвітителів, кожен з яких є фактично міжнародним символом української нації.

Хмельницький інститут Міжрегіональної Академії управління персоналом, що на проспекті Миру, встановив поряд із фасадом навчального корпусу скульптурні мініатюри молодого Тараса Шевченка, Лесі Українки та Григорія Сковороди. Фігури виконані в пластичному матеріалі і пофарбовані у бронзовий колір, що додає галереї надзвичайної гармонійності і прива­бливості.
Поряд з фасадом хмельницької філії МАУПу існує зати­шний мініатюрний сквер з лавочками, посеред якого встано-влений ще один па­м’ятник славетному гетьману, ім’я котрого увічнено в назві нашого міста – Богдану Хмельницькому.
Недоліком цієї галереї видатних українців можна вважати фактичну недосяжність для пересічного перехожого, адже скульптури сховані між дерев та кущів.
Вікторія ПАПОНОВА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую