ye-logo.v1.2

У Хмельницькому проведуть фестиваль колядок і щедрівок

Культура 1060
Етнофестиваль розпочнеться наприкінці грудня
Етнофестиваль розпочнеться наприкінці грудня. Фото: з архіву редакції

До участі запрошують долучитися колективи й солістів зі всієї області.

До новорічно-різдвяних свят у Хмельницькому науково-методичному центрі культури і мистецтва проведуть етнофестиваль під назвою «Різдвяне диво». На ньому співочі колективи й солісти зі всієї області будуть виконувати колядки, щедрівки та різдвяні пісні. Про це розповіла сайту «Є ye.ua» представниця культурної інституції Олена Сосніна.

За її словами, головною метою такого заходу є відродження, розвиток та збереження української культури, підтримка народної творчості та популяризація народних традицій.

«Такий захід ми проводимо вже вдруге. Минулого разу фестиваль проходив не тільки з колядками та щедрівками, а й з виконанням давніх українських різдвяних обрядів, які містять у собі елементи перевдягань у тварин і фольклорних персонажів. Сподіваємось, цього року буде не менш яскраво», - зазначає Олена Сосніна.

Етнофестиваль розпочнеться 27 грудня об 11:00. Нині до участі запрошують вокально-хорові, фольклорні та фольклорно-етнографічні колективи, а також солістів. Також на дійство завітати можуть усі охочі. Вхід вільний.

Читайте також: «Доторкнутися» до жіночих історій: у Хмельницькому відкриють виставку мисткині Ганни Богачук

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую