ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Краса Петриківського розпису

Культура 4334
Фото: автора

В рамках святкових заходів у виставковій залі ПП “Баварія-Захід” відбулося урочисте відкриття виставки “Світ Петриківського розпису”, куди завітали представники влади й гості з багатьох куточків України та міст-побратимів з-за кордону.

На виставці, яка триватиме до 20 грудня, представлені унікальні вироби народної творчості, які впізнають по всьому світу. Майстри з Петриківки використовують червоно-жовто-зелені й сині кольори, квіти та калину, що вирізняє їх з-поміж інших. Розписані тарілі, черпаки, кухонні дощечки, скриньки, кумедні свинки-солянки, магніти на холодильник, картини, іграшки, вази, церкви - чого тільки там немає! До речі, на красу Петриківського розпису можна не тільки подивитися, але й придбати те, що припало до душі.
Кілька років тому, у 2008-му, хмельничани вже мали можливість познайомитися з творчістю майстрів Дніпропетровщини та оцінити її. Міський голова Сергій Мельник висловив надію, що ця унікальна виставка сприятиме естетичному вихованню дітей та молоді.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую