Гаряча тема:
- Війна
«Євромайдан повністю переходить у громадську форму»
![Фото: kafanews.com kafanews.com](https://ye.ua/images/news/_yevromaydan_povnistyi_perehodit_u_gromadsku_formu__1_2014_07_01_12_40_21.jpg)
УДАР, Свобода та Батьківщина не використовуватимуть власну символіку на хмельницькому Євромайдані.
Як повідомили у громадському оргкомітеті хмельницького Євромайдану, першими, хто підписав Меморандум про відмову використання політичної символіки став УДАР, з цим погодилася і “Батьківщина”.
“Ми не будемо використовувати символіку на хмельницькому Євромайдані. А о 16:00 організуємо концерт у підтримку студентів”, - розповіли у “Батьківщині”.
А депутат Хмельницької міської ради від партії “Свобода Олександр Симчишин запевнив, що свободівці не підписували ніяких меморандумів. “До нас ніхто не звертався. Хтось на майдані підійшов, зачитав і все. Але сьогодні о 18:00 ми повідомимо, що знімаємо усю символіку. Євромайдан повністю переходить у громадську форму», - зазначив депутат.
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: