Гаряча тема:
- Війна
Хмельницький: Майдан вирушив в дорогу!
![](https://ye.ua/images/news/_____1386768564.jpg)
Учасники Майдану вирушили з майдану Незалежності у тур по Кам'янецькій через Проскурівську до готелю Поділл.
Помітингувавши на площі, учасники Майдану пішли агітувати хмельничан.
"Учасники зараз вирушили з головної площі, йдуть по Кам'янецькій. Потім звертаємо на Проскурівську і прямуємо до готелю "Поділля". Ми хочемо засвідчити усім хмельничанам, що є багато небайдужих людей, які саме зараз, в ці хвилини, виборюють право залишатися нацією, яку поважають!", - передаючть учасники ходи.
Зараз на майдані залишилося кілька десятків людей, які чергують в наметах, записують бажаючих їхати на Майдан до столиці і координують дії страйкового комітету.
Генеральний директор телеканалу "33 каналу" Ігор Мельничук, до прикладу, розмістив на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук повідомлення про те, що "33 канал проти насильства! Ми вийшли на майдан, аби засвідчити свою підтримку євромайдану та засудити протиправні дії проти українського народу!"
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: