ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прокурор звільнив свого п'яного підлеглого, якого зупинила самооборона (ВІДЕО)

Євромайдан 9786

Прокурор області відреагував миттєво.

Сьогодні читачі сайту газети "Є" повідомили у рубриці НарКор про те, що цієї ночі самооборона спільно з правоохоронцями зупинили п'яного начальника відділу прокуратури Хмельницької області.

"Вночі, 24 лютого 2014 р в м. Хмельницькому, працівниками ДАІ, спільно з бійцями самооборони, затриманий начальник відділу областної прокуратури, який керував автомобілем в стані алкогольного сп'яніння", - повідомили читачі і розмістили відео.  

Варто зазначити, що в ці дні місто патрулюють спільно представники правоохороних органів, самооборони та дорожнього контролю. Як повідомили у штабі самооборони, один із таких патрулів і затримав представинка прокуратури.

У прес-службі підтвердили факт і повідомили, що прокурор області Сергій Соляр "миттєво відреагував на цей ганебний вчинок та звільнив Олександра Бардецького із органів прокуратури.

Причина звільнення: "за порушення присяги працівника прокуратури". 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую