clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind
У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
30 Серпня 2016 nata 10

Нещодавно звернула увагу, що рушникосушильник не працює. Але ж я плачу за тарифом з рушникосушильником! Невже так «Хмельницьктеплокомунерго» економить? Що робити?

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
29 Серпня 2016 Павло Малюта 14

Україна і проблеми альтернативної енергетики

У сучасному світі, світова економіка все частіше стикається з новими викликами, причиною яких є постійна зміна світового порядку, а разом із ним – оточуючого нас світу. Протягом двох останніх десятиліть зміни у суспільстві та природі призвели до парадигмальних змін у світовій енергетичній системі. Ціни на нафту та інші «традиційні» джерела енергії суттєво знизились, а доля спожитих енергоресурсів показує незначний приріст у глобальній перспективі, не дивлячись на 97 % ріст споживання у країнах, які розвиваються. На долю спожитих ресурсів в цьому випадку впливає значне падіння споживання енергоресурсів у розвинених країнах – від Китаю до США. З огляду на ці глобальні зміни, сьогодні одним з пріоритетних завдань для нашого уряду є чітке розуміння ситуації на ринку ... читати далі »

28 Серпня 2016 Олексій 26

ВИКРАДЕНО ВЕЛОСИПЕД "Ardis Striker 777". Можливо хтось допоможе відшукати викрадений велосипед або встановити особистість зловмисника. Велосипед було поцуплено за адресою вул. Пілотська 117, о 17:43:09. За будь-яку допомогу чи корисну інформацію буде отримана винагорода. Контактний телефон: (068) 036 39 63, Олексій.

27 Серпня 2016 Henk 24

Сьогодні ФК "Агробізнес" знову виграв в чемпіонаті аматорів, а "Поділля" - як завжди програло. Навіщо було йти в професійний футбол? Хай пробачать мене "фани",але Волочисьцям треба помінятись місцями і йти в 2гу лігу.

26 Серпня 2016 Ірина 48

У Кам'янці-Подільському День Незалежності відзначали по-особливому - провели історичний фестиваль, де згадали Українську Народну Республіку. Про все це - у сюжеті від знімальної групи каналу "ICTV"

23 Серпня 2016 РПЛ 51

Олег Ляшко привітав подолян із Днем Незалежності !!!

Браття і сестри українці!

25 річницю проголошення Незалежності наш народ зустрічає у сльозах і крові, бо ворог хоче забрати у нас найдорожче — Вітчизну.

Коли триває війна за Незалежність, найголовніше — привітати тих, хто заради неї ризикує життям, здоров'ям і свободою. Тому вже втретє разом з депутатами з нашої фракції Радикальної партії 24 серпня будемо на Донбасі у прифронтовій зоні.

Але боротьба за справжню Незалежність — не лише за відновлення її територіальної цілісності і Соборності. Це також боротьба за гідне життя українців. Тому наша ціль, крім перемоги над ворогом зовнішнім, це перемога над ворогом внутрішнім — олігархією, яка поневолила українців.

Ми переможемо! Україна буде єдиною і неподільною! У кожного громадянина буде високоплачувана ... читати далі »

23 Серпня 2016 Начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк 35

На шляху свого розвитку Україна долає різні труднощі і прикладає багато зусиль до вдосконалення своєї державності. Наразі особлива увага приділяється проблемі, яка, блокуючи ефективність в роботі органів державної влади та перешкоджаючи реалізації громадянами своїх законних прав та інтересів, не дозволяє країні рухатися вперед. Мова йде про проблему корупції в Україні.
На подолання проявів корупції у нашій державі спрямовується чимало зусиль. Так, одним із найбільш ефективних методів профілактики останньої у державній сфері залишається фінансовий контроль осіб, уповноважених на виконання функцій держави та органів місцевого самоврядування, а також інших прирівняних до них осіб.
Фінансовий контроль – це один із засобів запобігання корупції, який передбачає заповнення в паперовій формі посадовими особами ... читати далі »

21 Серпня 2016 Адмін вконтакті 292

Біля залізничного вокзалу легковий автомобіль врізався в бетонну стіну. Це на вул. Горького. Тормозний путь метрів 300-400. Скоріше всього був " трезвый"

19 Серпня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 76

Реформи при здійсненні перевірок стану правової освіти!
На виконання постанови Кабінету Міністрів України №99 «Про реформування територіальних органів Міністерства юстиції та розвиток системи надання безоплатної правової допомоги», були ліквідовані районні, міськрайонне та Нетішинське міське управління юстиції. У зв’язку з чим до функцій Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області передані, зокрема, повноваження щодо проведення перевірок стану правової освіти, а також здійснення правоосвітньої діяльності у навчальних закладах нашого регіону.

18 Серпня 2016 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 96

436 бюро правової допомоги по всій Україні відчинять свої двері для громадян 1 вересня. На Хмельниччині, як уже повідомлялося раніше, діятиме 17 таких бюро. У них кожен зможе отримати безоплатну первинну правову допомогу — правову інформацію та консультації для вирішення повсякденних питань, а також скористатись електронними сервісами Міністерства юстиції України. Соціально незахищеним категоріям осіб тут надаватимуть і безоплатну вторинну правову допомогу, яка передбачає складання процесуальних документів та представництво в суді. Однією з важливих функцій бюро визначено активне правопросвітництво.

Адреси бюро правової допомоги у Хмельницькій області

Віньковецьке бюро правової допомоги, смт Віньківці, вул. Котляревського, 29

Волочиське бюро правової допомоги, м. Волочиськ, вул. Лисинка, 4

Городоцьке ... читати далі »

18 Серпня 2016 Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області 267

26 років з підробленим посвідченням водія..
17.08.2016 до територіального сервісного центру № 6843, що у м. Кам'янець-Подільський звернувся житель селища Волиця, Гусятинського району Тернопільської області з приводу обміну посвідчення водія. Та під час огляду посвідчення провідним фахівцем територіального сервісного центру виникли сумніви щодо його справжності. Оскільки, посвідчення водія мало такі ознаки підробки як: нетиповий шрифт друкованих знаків, відсутність "коми", не були виявлені відповідні реквізити та захисні позначки. Працівник також здійснив перевірку згідно бази даних реєстру виданих посвідчень водія "НАІС", посвідчення водія від 21.02.1990 року категорії А,В,С,D,E громадянину не видавалося.
Про факт виявлення ознак підробки посвідчення водія було повідомлено Кам'янець-Подільський відділ ГУНП ... читати далі »

17 Серпня 2016 Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області 109

Мотосупутники на дорогах...
Та такий вид транспорту несе свої ризики: керування мотоциклом чи скутером завжди пов'язане з небезпекою, оскільки в разі ДТП мотоциклісти травмуються значно частіше і важче, ніж автомобілісти. Тому в першу чергу необхідно кожному потурбуватися про свою безпеку та безпеку своїх пасажирів. Необхідно одягнути мотошолом, а при можливості використати й інший захисний спецодяг, які значно знизять ризик травмування.
Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області нагадує, що за кермо мототранспорту дозволено сідати лише з досягненням шістнадцятилітнього віку. Крім того, необхідно мати посвідчення водія категорії А - для мотоциклістів, утому числі з боковим причепом та А1 - для водіїв мопедів і моторолерів чи інших "двоколісних" з об'ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів ... читати далі »

16 Серпня 2016 Володимир 116

26-28 серпня в фортеці Меджибожа пройде козацький мото-зліт, на честь 25-ї річниці Незалежаності України! Денна програма передбачає виступи етно-гуртів, квести, конкурси, ярмарок, кухню, виставку мотоциклів, дитячу фортецю, перегони на тачках на підшипниках та багато цікавого. Ввечері в п'ятницю і суботу будуть рок-концерти! Меджибіжська фортеця не закрита на реставрацію, лише палац реставрується. Доступ до інших споруд і музею відкритий! Запрошуємо жителів міста до фортеці Меджибожа 26-27 серпня, на активний і душевний відпочинок на честь 25-ї річниці Незалежності України!!! http://vk.com/moto_zlit_wer_wolf_2016

15 Серпня 2016 Сергій 193

Чув шо знову оголосили мобілізацію, скажіть чи в Хмельницькому будуть призивати військових в запасі? Бо не зрозуміла ситуація, в мене сусід прикордонник, але його забрали не на кордон, каже шо сидить десь на шахті.

15 Серпня 2016 Іра 121

Хотіла розказати на прикладі свого будинку як реформи "позитивно" впливають на наше життя. Спецкомунтранс закрив сміттєпровід, так як це "антисанітарія". В результаті отримали: сміття виносимо за 300 метрів, платимо за це на 15 грн більше в місяць, а такі "подаруночки" регулярно з'являються на коридорі.

13 Серпня 2016 сергій скоробогатий 221

Хто пожирає Хмельницькі каштани.
Ось фото яке я зробив декілька днів тому, і прошу вас звернути увагу на ось ці пожовтілі каштани, каштан 1 – пожовтів у 2014 році, каштан 2 - у 2015 році, а каштан 3 у минулому році ( фото 1).
Я вирішив розібратись у цьому, «загуглив», та знайшов проблему, вона виявляється типова не тільки для Хмельницького вона є і у інших містах України.
А ця проблема це мінуюча каштанова міль, ось вікіпедія -
«Вперше була виявлена в 1985 році в Македонії поблизу озера Охрід, науковий опис виду складено в 1986 роі. В даний час цього шкідника зареєстровано в більшості країн Центральної, Східної та Західної Європи. У 2002 році цей шкідник був навіть зафіксований на заході Англії і в північній частині Данії. Поширення каштанової мінуючої молі йде в межах помірної зони Північної півкулі. Попри те, що спосіб поширення ... читати далі »

12 Серпня 2016 сергій скоробогатий 123

Сьогодні виповнюється 12 років спортивному клубу Архистратига Михаїла, «СКАМ».
Безмінний тренер клубу майстр спорту, Заслужений тренер України ВОРОБЙОВ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ.
У 2014 році 5 спортсменів увійшли до збірної України та прийняли участь у Чемпіонаті Європи ( Латвія м. Рига ) на якому вибороли два перших, одне друге та одне третє місця.
У 2015 році на чемпіонаті світу (Трієст Італія ) до збірної України увійшло 6 спортсменів, де посіли чотири перші місця, два других та чотири треті
На кубку світу (Сербія Белград ) у 2015 році, козаки Стрільчук Тарас отримав 2 срібних медалі, Олійник Вадим посів 1 і 2 місце, Стрільчук Тарас отримав 2 срібних медалі, Бойчунь Сергій 2 золотих медалі.
2016 р. кубок світу (м. Одеса ) Дрозд Дмитро посів 1 і 2 місця , Бойчунь Сергій здобув 2 золотих медалі , Возний Валентин... читати далі »

10 Серпня 2016 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 93

Бюро правової допомоги є мережею точок активного поширення правової інформації та доступу до правових консультацій на рівні територіальних громад та соціально вразливих суспільних груп.

Діяльність бюро правової допомоги буде спрямована на досягнення декількох цілей:

• підвищення правової грамотності мешканців сільської місцевості та малих міст;
• сприяння досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних спорів і зменшення навантаження на судову систему;
• зменшення ризику обмеження доступу до права і правосуддя для найбільш соціально вразливих суспільних верств внаслідок запровадження виключного права адвокатів на представництво в суді та браком адвокатів у сільській місцевості та малих містах;
• зменшення домашнього насильства, дискримінації та попередження злочинності, насамперед... читати далі »

9 Серпня 2016 Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області 134

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ АБИ ОБМІНЯТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ У ЗВ`ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ОСОБИСТИХ ДАНИХ ВЛАСНИКА.?
У житті складаються такі обставини, коли виникає потреба замінити особисті дані власника у посвідченні водія. Частіше за все, за такою послугою звертаються молоді жінки після одруження. Для того, щоб обміняти посвідчення водія у зв'язку із зміною особистих даних власника (прізвище, ім'я та по батькові) процедура проводиться на підставі документа, який би підтвердив таку зміну. Обмін проводиться без складення іспитів. Після того, як громадянин отримав нове, старе посвідчення вилучається.
Отож обмін посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови подання:
• документа, що підтверджує зміну особистих даних власника посвідчення водія;
• паспорта громадянина ... читати далі »

9 Серпня 2016 Регіональний сервісний центр МВС в Хмельницькій області 185

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ АБИ ОБМІНЯТИ ПОСВІДЧЕННЯ ВОДІЯ У ЗВ`ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ ОСОБИСТИХ ДАНИХ ВЛАСНИКА.?
У житті складаються такі обставини, коли виникає потреба замінити особисті дані власника у посвідченні водія. Частіше за все, за такою послугою звертаються молоді жінки після одруження. Для того, щоб обміняти посвідчення водія у зв'язку із зміною особистих даних власника (прізвище, ім'я та по батькові) процедура проводиться на підставі документа, який би підтвердив таку зміну. Обмін проводиться без складення іспитів. Після того, як громадянин отримав нове, старе посвідчення вилучається.
Отож обмін посвідчення водія проводиться незалежно від зареєстрованого місця проживання чи перебування особи за умови подання:
• документа, що підтверджує зміну особистих даних власника посвідчення водія;
• паспорта громадянина ... читати далі »

1

2 3 » 146


Курси валют на 30.08.2016
купівля
продаж
Міжбанк
$
25.51
25.55
28.5
28.54
0.39
0.39

Архів новин

<<Серпень 2016>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31