У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
30 Листопада 2015 Олег Черненко 2

Круглий стіл «Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Хмельницькій області області: проблеми, досягнення та перспективи»


«1» грудня 2015 року о 15:00 в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва, що за адресою вул.Соборна 33, відбудеться круглий стіл «Процес реалізації стратегії регіонального розвитку в Хмельницькій області: проблеми, досягнення та перспективи».
Під час заходу буде презентовано результати громадського дослідження стану реалізації Стратегії регіонального розвитку Хмельницької області 2011-2020. Спільно з представниками Хмельницької обласної державної адміністрації буде обговорено можливості підвищення ефективності реалізації Стратегії регіонального розвитку в подальшому.
Організатором прес-конференції є ГО «Хмельницька ініціатива». Захід проводиться в рамках проекту ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
30 Листопада 2015 Сергій 19

Запрошуємо хмельничан долучитись до розроблення концепції розвитку парків та скверів м. Хмельницького.
А розпочнемо з найбільшого парку нашого міста.
Парк культури культури та відпочинку ім. М. К. Чекмана , територія площею 55.27 га. на березі річки Південний Буг, один із найбільших за площею та найбільш відвідуваний садово-парковий об’єкт у м. Хмельницькому.
Перша назва парку – ім. 50-річчя Жовтня, парк закладений в 1948 році за ініціативою комсомольців. Пізніше парк перейменували в Комсомольський, згодом в парк ім. 500-річчя м. Хмельницького, потім в парк культури і відпочинку ім. М. К. Чекмана.
Територію парку прорізають штучні канали, озера. Тут велика кількість різноманітних порід дерев та кущів. При вході в парк є алея скульптур, на території парку розміщено літній театр, музична естрада, танцювальна площадка... читати далі »

30 Листопада 2015 Сергій 53

Перед кожною молодою людиною стоїть завдання соціального самовизначення, пошук свого місця в навколишньому світі, чіткої орієнтації в соціально-політичному, економічному і культурному житті. Таке завдання передбачає розвиток інтелектуальних здібностей та інтересів, без яких неможливо не тільки обрати професію, але й сформувати світогляд та життєву позицію.
" В наш час, коли такі цінності як духовна, естетична, внутрішня краса людини втрачають у молоді свою актуальність, потрібно прививати та повертати такі якості як внутрішня гармонія, самовиховання, культурний розвиток особистості, і самеумежах визначення цієїпроблеми заслуговують на увагу соціологічні аспектикультурного виховання молодих людей. Нажаль, сучасна молодь настільки заангажована новітніми сучасними технологіями, що перестала помічати ... читати далі »

29 Листопада 2015 Юрій Кравець 23

ПРО ЩО МОВЧИТЬ ВЛАДА

Земля – це гроші, які щодня йдуть повз наші кишені у кишені чиновників
​​
 Дослідження, яке ми (Правозахисна Група "Варта") провели по всій Україні показало сумну картину.  Опитали 5134 людини в містах 20 областей України.

Виявляється:
97,8% громадян України не знають про те, що мають право отримати 5 земельних ділянок від держави.
78,4% навіть не писали ні разу заяви на отримання бодай однієї ділянки
93,2% не вірять в можливість отримання хоча б однієї ділянки
1,3% готові спробувати отримати одну чи більше ділянок.

Скептик – зброя системи

За всі роки своєї діяльності дійшов до декількох беззаперечних висновків.
Якщо хотіти і добиватись всього відразу, то, як правило, нічого не виходить. Оскільки немає чітких та конкретних вимог, цілей, плану дій. Всі дії розпиляються та, в результаті, погано виходить ... читати далі »

28 Листопада 2015 Майданюк Олег 25

Програма Радників з питань ВПО в Україні
Посилення участі громадянського суспільства у роботі Міністерства соціальної політики України та процесі національного примирення
Донор: Фонд подолання конфліктів, сприяння стабілізації і безпеки уряду Великобританії
Термін реалізації проекту: серпень 2015 — березень 2016 року
Крим SOS реалізує проект разом із британським урядом за двома напрямками
1. Програма Радників при Міністерстві соціальної політики
У рамках програми 27 радників з питань переселенців працюють при Мінсоцполітики на центральному рівні та на рівнях департаментів у Центральній, Східній, Південній та Західній Україні, а саме 25 радників – на обласному рівні та в м. Київ і 2 – на центральному рівні. Радники разом з Міністерством соціальної політики та органами місцевої влади займаються вирішенням проблемних ... читати далі »

28 Листопада 2015 Майданюк Олег 15

Усі депутати місцевих рад тепер зобов'язані голосувати ПОІМЕННО .

26 Листопада 2015 Полончанин 48

В Полонському районі починаючи з 2008 року не здійснюється виплата індексації освітянам. Про необхідність її нарахування і виплати вчителі навіть не були обізнані до поточного року, оскільки даний факт приховувавя. На подані цього місяця заяви з вимогами щодо індексації досі не отримано відповіді.

23 Листопада 2015 Дарина Войтович 99

До 30 листопада триває акція "Врятуй дитині життя", метою якої є збір крові для хворих дітей, які її потребують.
На сьогоднішній день в Україні є сім'ї, які знають "ціну" здоров'я, а точніше - його безцінність. Хвора дитина - це горе в родині.
Кров є у кожного і цим майже кожна людина спроможна поділитися.
Організатор акції: "Жіноча Січ" - реферантурний підрозділ ВО "Тризуб" ім. С. Бандери.
Активістки наголошують на тому, що потреба у крові є постійною, тому закликають громадян не бути байдужими і здавати кров для маленьких пацієнтів гематологічного відділення дитячої лікарні не тільки зараз, а в будь-який інший час.
Це ще одна мета такої акції: привернути увагу суспільства до даної проблеми, адже хворіти сьогодні дорого.
То ж давайте допомагати один одному, бо ж чи не дітям будувати майбутнє України?
Телефон для участі ... читати далі »

23 Листопада 2015 ОСББ "Перлина Львівського" 202

З останньою надією звертаються до Вас ошукані власники квартир у багатоквартирному будинку за адресою Львівське шоссе 33/2 м.Хмельницького. Будівництво цього будинку розпочалось ще в 2007 році, вже давно проплочені кошти за квартири, однак і на сьогоднішній день 188 сімей залишаються на вулиці.

У людей вже є техпаспорти, свідоцтва на право власності, однак жити в будинку неможливо через повну відсутність газу та електроенергії. Звернення в різні інстанції не допомагають. Забудовник “Цивільжитлобуд” (Онишко Тамара) відверто бреше людям. Останньою краплею стало те, що вона повідомила дату включення електроенергії (дата вже минула), а в РЕМі ошелешили членів створеного ОСББ повідомленням про те, що мови про підключення й бути не може через невиконання техумов забудовником. Серед недоробленого, наприклад, відсутність ... читати далі »

23 Листопада 2015 fcpk 326

Ось так їздить наша поліція

23 Листопада 2015 Сергій 108

В місті діє потужна структура органів учнівського самоврядування яка покликана бути провідником між соціумами учнів та дорослих. Чільне місце роботи учкомів та учнівських парламентів посідає культурно-масова та соціальна робота серед учнів навчального закладу. Нові ідеї, знання та навички які школярів отримують під час проведення семінарів, круглих столів, концертів, дискотек, новорічних ранків, урочистостей дозволять їм у майбутньому стати гідними громадянами та лідерами, людьми що формують громадянську позицію та впливають на майбутнє України.
19 листопада 2015 року в глядацькій залі Хмельницького міського будинку культури відбувся семінар ««Організація доступного дозвілля учнівської та студентської молоді м. Хмельницького.» для лідерів учнівського самоврядування м. Хмельницького.
«Проблема органiзацiї ... читати далі »

22 Листопада 2015 Дарина 124

Повідомлення від інформаційного відділу по блокаді Кримського півострова:

Наразі є проблема як з телефоним зв'язком, так і з інтернет- з'єднанням. Є припущення, про те, що сигнал "глушать".
В даний момент тут зовсім немає ні міліції , ні "нацгвардійців", вони ж - "Беркут", усі відведені з місця подій.
На блокпостах зараз спокійно, усі активісти продовжують працювати в штатному режимі.
Оскільки Крим зараз знеструмлено,там оголошено Надзвичайну Ситуацію. У зв'язку з цим було підведено російські "гради" та артилерію (за даними розвідки 82 бригади станом на 12.00 - повідомив комбат "Мирний").
То ж не можна виключати можливість провокацій.

P.S.: Зараз на місці подій знаходиться група з Хмельниччини - у складі 7 ЗБАТ ДУК "Правий Сектор". Бійці повідомляють, що зараз тут "відносно" спокійно.

22 Листопада 2015 Дарина Войтович 123

Від в.о. комбата друга "Мирного":

Станом на 11.00прибула бригада ддля злагодження ліній електоропередач. Очевидно, чинна влада не зацікавлена в поверненні Криму до складу України.

Розвідка 82 бригади доповіла про підтягування російських "градів" та важкої артилерії на відстань ближче1000 метрів.
Висока вірогідність провокацій.
Просимо максимум розголосу, допомоги та підтримкм!

22 Листопада 2015 Дарина Войтович 133

РУКИ ГЕТЬ ВІД ПАТРІОТІВ!

Відбулася силова сутичка між "нацгвардійцями", батальйоном МВС "Херсон" та бійцями 7 Запасного Батаьйону Добровольчого Українського Корпусу сталася сьогодні - повідомляє сайт національно-визвольного руху "Правий сектор".

Група з Хмельницької області у складі 7 ЗБАТ ДУК "Правий сектор" на чолі з в.о. комбата 7 ЗБАТу "Мирним" виконували свої завдання на військово-політичній операції "Товарна блокада Криму".

До Чаплинки прибули озброєні бійці "Нацгвардії" та батальйону МВС "Херсон" під керівництвом Іллі Ківи, які силою намагалися розігнати представників кримськотатарського народу, та інших активістів блокади Криму. Приводом для їх візиту стали лінії електропередач, які було пошкоджено напередодні невідомими особами.

Представники силових структур били людей ногами, та наставляли на ... читати далі »

21 Листопада 2015 Дарина Войтович 111

РУКИ ГЕТЬ ВІД ПАТРІОТІВ!
Ось Вам і річниця "Революції Гідності".

До Чаплинки прибули озброєні бійці "Нацгвардії" та батальйону МВС "Херсон", які силою намагалися розігнати представників кримськотатарського народу, та інших активістів блокади Криму. Приводом для їх візиту стали лінії електропередач, які було пошкоджено напередодні невідомими особами.

Представники силових структур били людей ногами, та наставляли на мирних актівістів автомати.

Режим внутрішньої окупації знову продемонстрував своє справжнє обличчя. Міліція знову зраджує свій народ, та відстоює інтереси олігархічної системи. Про те, активісти блокади Криму налаштовані рішуче!

Крим це Україна!
( Джерело: http://pravyysektor.info )

17 Листопада 2015 Управління Держпраці 177

ЯКЕ ПЕРЕДБАЧЕНО ПОКАРАННЯ ЗА ВИПЛАТУ ЗАРОБІТНОЇ ПЛАТИ ОДИН РАЗ НА МІСЯЦЬ?

Відповідно до статті 115 Кодексу законів про працю України заробітна плата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у терміни, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів – представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

Виплата заробітної плати один раз на місяць є порушенням строків виплати заробітної плати та порушенням вимог статті ... читати далі »

17 Листопада 2015 Управління Держпраці 132

У МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СТУДЕНТІВ ГОВОРИМО ПРО ПРАЦЮ МОЛОДІ

На звернення суб’єкта господарювання стосовно прийняття на роботу неповнолітніх та права на щорічну відпустку Управління Держпраці у Хмельницькій області в межах наданих повноважень надало роз’яснення.

Неповнолітні, тобто особи, що не досягли 18 років, у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток і деяких інших умов праці користуються пільгами, установленими законодавством України, відповідно до ст. 187 КЗпП України.

Варто також звернути увагу на вік працівника, з якого допускається прийняття на роботу. Зокрема, у ст. 188 КЗпП встановлено що не допускається прийняття на роботу осіб молодше 16 років. Водночас, у цій же правовій нормі передбачено, як виняток, можливість прийняття на ... читати далі »

16 Листопада 2015 Anatoliy Savchuk 128

Скоро вокзал станції Хмельницький стане максимально доступним та комфортним, в тому числі для маломобільних груп населення.
Не минуло ще й двох місців після узгодження плану створення умов доступності для маломобільних груп населення вокзалу станції Хмельницький всеукраїнськими громадськими об’єднаннями, що об’єднують громадян з інвалідністю, як відбулася чергова робоча зустріч з начальником вокзалу станції Хмельницький Давтяном Володимиром Георгійовичем.
В ході обговорення ходу робіт і подальших планів по створенню умов доступності, начальник вокзалу поінформував представників громадськості що метою всіх робіт та заходів є комфорт, доступність та безпека пасажирів відповідно міжнародного стандарту ISO 19011:2011.
Уважно вислухавши всі зауваження та пропозиції від керівників обласних організацій УТОС... читати далі »

16 Листопада 2015 Хмельничани 94

Хмельничани поздоровляють пана Симчишина із достойною перемогою! Бажаємо Вам успіхів на чільному місті на благо міста! Ми вас завжди підртимаємо і допоможемо!

15 Листопада 2015 Юрий 99

​Чим живе Старокостянтинів

Попри голослівні політичні заяви напередодні місцевих виборів про те, що місто занепадає, Старокостянтинів живе у своєму звичному ритмі, розвивається, будується, змінюється.

Найприємнішою новиною цих жовтневих днів мабуть є те, що розпочалися значні роботи по реконструкції очисних споруд мікрорайону ІІ Вокзалу. Тут уже працює техніка, а фахівці обіцяють – уже до нового року буде реконструйована перша черга соціально значимого об'єкту. Є сподівання, що тутешні жителі нарешті отримають достойні комунальні послуги, на на вулицях мікрорайону буде чисто і охайно.

В режимі налаштування завершує свою роботу нове підприємство міста «Мегатекс індастріал». А далі – пуск акумуляторного заводу, що відбудеться вже найближчими днями.

Останні приготування до відкриття йдуть у амбулаторії ... читати далі »

1

2 3 » 132Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Грудень 2015>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31