У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.

28 Липня 2014

Сергій

17

Реакція суспільства на відставку уряду.

Журналісти поцікавилися думкою пересічних та публічних жителів області з приводу відставки уряду та розвалу коаліції

http://tv7plus.com/%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-%D1%81%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D1%83-%D1%83%D1%80%D1%8F/


28 Липня 2014

Шепетівська РДА

16

Відвідали земляків у зоні АТО

Нещодавно делегація від району на чолі з головою районної державної адміністрації Миколою Дорощуком, за сприяння Шепетівської ГО «Майдан», відвідали зону АТО аби передати матеріальну допомогу шепетівчанам, які були мобілізовані та проходять службу на Сході України.
У склад делегації ввійшли перший заступник голови адміністрації Олександр Дмитришин, заступник голови районної ради Віталій Бузиль, працівник райдержадміністрації Віталій Знайдюк, волонтери шепетівщини, члени ГО «Майдан» Євген Ступак, Володимир Тетеря, Артур Лисенко, Олег Велігдан.
Члени делегації побували у Красноармійську, Краматорську, Славянську зустрілися із земляками, які несуть службу у зоні АТО, передали їм передачі від рідних та близьких. Для наших воїнів - земляків було доставлено 6 тонн вантажу. Це ...
 » 


25 Липня 2014

Олег Черненко

46

Департамент освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації закупить комп’ютерів на 4,4 млн грн. за невідомими цінами


Комунальний заклад “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької облдержадміністрації за результатами тендера 21 липня 2014 року уклав угоду зТОВ «Науково виробниче підприємство «Енглєр» на придбання ноутбуків та навчально-комп’ютерних комплексів на суму 4,4 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.
Придбають 365 ноутбуків та 26 навчально-комп’ютерних комплексів. Закупівля фінансується на кошти місцевих бюджетів. Товар мають поставити протягом 2014 року. При цьому ціни на окремі товари на «Віснику державних закупівель» не опубліковані.
На торгах пропозиції надали 2 учасників: ТОВ «Науково виробниче підприємство «Енглєр»та ТОВ ...
 » 


24 Липня 2014

Сергій

111

Лілія Бернадська озвучила позицію Партії розвитку України щодо питання часткової мобілізації.

Верховна Рада підтримала указ президента Петра Порошенка про часткову мобілізацію. За це проголосували 232 депутати. Мобілізація проводиться протягом 45 діб із дня набрання чинності названим Указом.

Війна на сході нашої держави. Росія нарощує на кордоні з Україною військову техніку, солдатів, закидає новітнє озброєння, деверсантів під командуванням представників професійних спецслужб, демонструє публічну підтримку ДНР та ЛНР. В Україні триває неоголошена війна, під умовною назвою «АТО».

Країною прокотилися акції протесту. Родичі військовозобов’язаних, які вже завтра можуть опинитися у зоні військового конфлікту, справедливо ставлять питання: чому мають гинути їхні діти, чоловіки, батьки, в той час, наприклад...
 » 


23 Липня 2014

Олег Черненко

67

Хмельницька АЕС буде, поки що, без нових генераторів


16 липня 2014 року "Хмельницька АЕС" ДП "НАЕК "Енергоатом" м. Нетішин Хмельницької області прийняло рішення про відміну тендеру. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».
Хмельницька АЕC планувала закупитизапасні частини до дизель-генераторів АСД-5600. На торги представили свої пропозиції 2-є учасників:ТОВ «ІнтерармІнвест» (м. Київ)на суму 7 252 077грн. і UAB “Nordetalonis” (д. Скинимай, Литва)на суму5 017 514 грн.
Згідно протоколу комітету з конкурсних торгів пропозиції обох учасників було відхилено, оскільки пропозиція не відповідає умовам документації конкурсних торгів. ТОВ «ІнтерармІнвест» надало фінансові документи за 1 квартал 2014 р. з іншого підприємства - ТОВ "Енергоінвест-ВАТ", а також - нотаріально не завірену копію ліцензії від Виробника на виготовлення обладнання ...
 » 


23 Липня 2014

Сергій

228

Що швидко летить угору, потім принципово не хоче падати

Економічні та гуманітарні виклики сьогодення стали темою обговорення на зустрічі представників громадськості та активістів Партії розвитку України у Хмельницькому. За круглим столом зібралися представники всіх районів та міст області.
Держава переживає складний політичний та соціально-економічний період, час вимагає згуртованості суспільства, зваженості та оперативності управлінських рішень. “Антикризові заходи не завжди забезпечують соціальний захист наших людей, - каже член громадської ради з Нетішина Галина Григор’єва, - Звернення громадян свідчать про їх стурбованість різким зростанням цін на енергоносії, продукти харчування, товари першої необхідності, транспортні та житлово-комунальні послуги.”
За підрахунками Національного наукового ...
 » 


22 Липня 2014

argen

84

20.07 в районі вул. Зарічанської загублено посвідчення водія на імя Олексія Михайловича. Прохання повернути за винагороду. 0962133848


22 Липня 2014

Сергій

65

Громадська організація “Автомайдан-Хмельниччина” влаштовує благодійний концерт на підтримку хмельницьких військових, які
беруть участь в АТО. 02.08.2014р. о 18.00 в клубі «СВ»(м.Хмельницький) Учасники концерту -
групи STANZA, МОТОРРОЛЛА, БЕЗОДНЯ, ведучий Михайло Романов.
Ціна квітка 60 грн.
На зібрані з концерту кошти
будуть закуплені тепловізори та інші засоби технічної та особистої безпеки.
Не будь байдужий!!


18 Липня 2014

Валерій Іванюк

94

ПриватБанк додав понад 6,5 млн грн до зарплат українцям за червень. Виплати отримали власники зарплатних карток банку, які зареєструвалися в соціальній акції «Тримай 5!».

Як повідомили в банку, на сьогоднішній день 5% до зарплати, витраченої на оплату картками покупок у торговельній мережі, отримали близько 500 тис. українців. Усього ж за три місяці дії акції «Тримай 5!», за підрахунками банку, ПриватБанк додасть до зарплат жителів України понад 50 млн грн.

Нагадаємо, з 1 червня ПриватБанк розпочав повертати власникам зарплатних карток 5% від суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соціальна ініціатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня.

http://www.youtube.com/watch?v=edUsy9r9jSc

Щоб отримати надбавку до зарплати від ПриватБанку, треба мати зарплатну картку та зареєструватися для участі в акції на сайті pb.ua/derzhy5, зателефонувавши ...
 » 


18 Липня 2014

Валерій Іванюк

83

ПриватБанк збільшив статутний капітал до 18,1 млрд грн

Найбільший український банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» завершив реєстрацію нової редакції статуту. Як повідомили в банку, до статуту було внесено зміни, пов’язані зі збільшенням статутного капіталу банку до 18 млрд 100 млн 740 тис. грн. Також ряд положень статуту приведено у відповідність до норм законодавства, що змінилися.

Нагадаємо, 25 квітня 2014 року в ході загальних зборів акціонерів банку було ухвалено рішення про збільшення статутного капіталу на 1 748 660 775,00 грн, або 10,69% від розміру дотеперішнього статутного капіталу. Збільшення статутного капіталу було проведено за рахунок направлення в статутний капітал частини прибутку банку, отриманого за результатами 2013 року. За підсумками минулого року чистий прибуток ПриватБанку став рекордним за всю історію української ...
 » 


18 Липня 2014

Сергій

88

Робочі місця – гарантія соціальної стабільності

На фоні повної дестабілізації всіх сфер життя на сході країни, влада забуває про необхідність врегулювання актульних питань повязаних із забезпеченням робочих місць та відповідно – соціального захисту населення. Додає проблем і підписання Угоди про асоціацію з ЄС, мова про економічну її частину. Партія розвитку України вважає за необхідне, аби українська влада дала конкретну та чітку відповідь щодо перспектив збереження старих та створення нових робочих місць у виробництві. Народний депутат, голова Національного комітету Партії розвитку України, Юрій Мірошніченко переконаний, що не допустити закриття підприємств і ліквідацію робочих місць – це невідкладне завдання для керівництва держави. Особливо, це стосується східних регіонів, – наголошує політик.

На ...
 » 


17 Липня 2014

Олег Черненко

103

Більше газу – менше ям

17 липня 2014 року Комунальним підприємством по будівництву, ремонту та експлуатації доріг Хмельницького міськвиконкому було прийнято рішення про відміну тендеру на закупівлю піску та гравію для ремонту доріг. Про це повідомляє «Вісник державних закупівель».
Ще 12 травня було оголошено про тендер на закупівлю 4560 тонн гравію та піску (гранітний відсів). Пропозиція була надана двома учасниками: ТОВ «Головчинецький гранітний кар’єр» та ТОВ «Край Поділля і К». Ціна пропозиції склала 364,8 тис. грн у першому випадку (або ж 80 грн за тонну) та 410,4 тис. грн (90,40 грн за тонну матеріалу).
Під час засідання комітету із конкурсних торгів було виявлено ряд порушень у комплектуванні пакету документів обидвох учасників. Наприклад, ТОВ «Край Поділля і К» надало сертифікати, які на момент розкриття та оцінки ...
 » 


16 Липня 2014

Валерій Іванюк

108

Хмельницький пенсіонер отримав грошову винагороду завдяки акції ПриватБанку

У всеукраїнській акції від ПриватБанку для пенсіонерів “Відпочинок без турбот”, яка проводиться з 1 квітня по 30 вересня 2014 року, було проведено черговий етап розіграшу. Серед власників пенсійних карт, що оплатили карткою покупки від 50 грн, розіграно сертифікат на 5 000 грн і двадцять подарунків по 500 грн. Серед переможців щомісячного етапу всеукраїнської акції – мешканець м. Хмельницького Мевша Володимир Іванович.

“Мені зателефонували, представились, що це ПриватБанк, і повідомили, що я виграв грошовий приз по акції для пенсіонерів і потрібно підійти у відділення, щоб отримати сертифікат! - розповідає щасливий переможець. - Звісно, я був впевнений, що це якийсь жарт, і не вірив, поки мені не підтвердив це керівник відділення. Умови ...
 » 


16 Липня 2014

Сергій

98

Басейн - джерело радості і задоволення для дорослих і дітей!
Всім відомо, що басейн – це благо. Але вода в ньому - ідеальне середовище для розвитку бактерій, накопичення органічної та хімічного сміття.
Вчені пов'язують безліч небезпечних захворювань з попаданням в організм людини хлору або ж шкідливих продуктів, які виходять після хлорування води. До таких захворювань відносять: рак печінки, рак ободової і прямої кишки, рак шлунка, рак сечового міхура. Але можуть бути пошкоджені не тільки органи, які беруть участь у травленні, але й шкіра, волосся, очі, дихальні шляхи тощо.
Саме тому басейн «Каліпсо» «СВ-Клубу» не застосовує хлор для очистки води. Метод дезінфекції води в басейні «Каліпсо» відбувається шляхом її насичення іонами срібла і міді без використання хлору і дозволяє надійно захистити воду від хвороботворних ...
 » 


15 Липня 2014

Валерій Іванюк

98

У понеділок, 14 липня, ПриватБанк відновив роботу ще 12 відділень у Донецькій і Луганській областях

14 липня в Донецькій і Луганській областях відновили обслуговування клієнтів ще 12 відділень ПриватБанку. Як повідомляє прес-служба банку, на сьогодні повністю відновлено мережу банківського обслуговування в Маріуполі, Макіївці, Артемовську, Краматорську, Красноармійську, Амвросіївці, Новоазовську, Червоному Лимані, Соледарі та ще 8 містах і селищах Донецької області. 15 липня планується відкриття ще 6 відділень, що відновлено після «діяльності» бойовиків.

У Луганській області сьогодні відновлено обслуговування клієнтів у 6 відділеннях ПриватБанку, у тому числі банк відкрив відділення в Щасті, Троїцькому, Марковці та Білолуцьку. За даними ПриватБанку, протягом завтрашнього дня банк продовжить відновлення штатного ...
 » 


15 Липня 2014

Сергій Іванович

130

Коммунальные тарифы: бессмысленная жестокость

Последняя новость — Кабинет министров сократил на 30% лимиты потребления газа для коммунальных предприятий во время отопительного сезона. Потребителям пообещали скидку за переход с газа на электричество. Это означает, что мы получим теплую воду по цене горячей и холодные батареи — по цене отопления. И все это по новым тарифам, которые способны вызвать шок даже у психологически выносливых людей. Кто-то готов сказать власти, что делать так неправильно?

На самом деле худшее еще впереди. Как сообщает информ-группа ALIS, первые квитанции, рассчитанные по новым тарифам, украинцы получат в середине августа, а новую стоимость отопления «прочувствуют» только с началом отопительного сезона, сообщают Экономические Известия.

Уровень повышения цен будет разным для каждого ...
 » 


14 Липня 2014

Олег Черненко

101

Оновлення автопарку МКП «Хмельницькводоканал» відкладається


«Вісник державних закупівель» від 11 липня повідомив, що МКП «Хмельницькводоканал» відмовилось від закупівлі аварійно-ремонтної машини та самоскиду.
Попри те, що усі учасники тендерних торгів надали необхідні документи відповвідно до встановлених норм, у технічних характеристиках конкурсних пропозицій було виявлено невідповідність до необхідних норм, котрі вказано замовником.
Довідка. Середня вартість конкурсних пропозицій становила: самоскид – 1млн 91тис.грн, аварійно-ремонтна машина – 329тис 500грн.

Матеріал підготовлений у рамках проекту «Об'єднуємося заради реформ (UNITER)», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні


14 Липня 2014

Тетяна

196

У Хмельницькому з'явилася служба доставки їжі "Кук Драйв". Відтепер так легко вирішити питання з бізнес-ланчем, або нагодувати друзів, або, не витрачаючи багато часу та зусиль, влаштувати сімейну вечерю. Ви просто робите замовлення за телефоном 619-619 або на сайті www.cookdrive.com.ua та протягом години отримуєте Ваше замовлення. Звична європейська їжа та екзотична тайська, італійська піца та японські суші - в меню від "Кук Драйв" їжа на будь-який смак! Користуйтесь цією зручною послугою та економте свій час для сім'ї та друзів! Попереджаємо: будьте обережні! Дуже смачно!


14 Липня 2014

Володимир

125

"Діти неоголошеної війни": такі ж, як усі

Соціальний проект з питань забезпечення дітей, які постраждали від збройних конфліктів і проживають в нашій області, стартував, по суті, з Волочиського району. Його ініціювала Партія розвитку України та небайдужі до людського горя українці.
Родина Віри Журавльової виїхала з окупованого Криму, коли почалися перестрілки і її дітей намагалися зацькувати за любов до України. Тепер в сім'ї шестеро дітей. Наймолодший, Ярослав, народився вже на Хмельниччині. Старші - Михайло, Давид, Єлизавета, Олеся, Ксенія - говорять українською і щиро цим пишаються. Всі вони оповиті розумінням і підтримкою в с. Купіль, де тепер їхня батьківщина.
Не лише матеріальну, а й моральну підтримку цього разу їм передали від представників команди розвитку Хмельниччини Лілія Бернадська, Микола Олійник...
 » 


14 Липня 2014

Gearie

76

Тендер

предлагайте

+8(903)3161195

stroy_energo_2014@mail.ru

Теплошумоизоляционные материалы
Гидроизоляция
Огнезащитные составы


Плита потолочная прессованная (516) Формат
ФК 10 мм


1

2 3 ...  »...  106  
X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»