У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.

28 Серпня 2014

красилівчанка

2

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

Батальйон "Прикарпаття" третю годину стоїть під Хмельницьком без грошей на пальне та їжу


28 Серпня 2014

Олександр

2

Голова Шепетівської РДА з робочим візитом відвідав Михайлюцьку сільську раду

Нещодавно голова Шепетівської райдержадміністрації Микола Дорощук здійснив робочу поїздку до Михайлюцкої сільської ради, де провів прийом громадян та зустрівся з активом села.
У сільській раді відбулася робоча зустріч голови РДА з сільським головою Валентином Книшом, представниками депутатського корпусу сільської ради та громадськістю. Під час зустрічі були обговорені основні питання розвитку населених пунктів сільської ради, функціонування закладів соціальної сфери, питання ремонту доріг, земельні та інші, що потребують нагального вирішення.
Микола Федорович відвідав загальноосвітню школу, бібліотеку, дитячий садочок та будинок культури, де поспілкувався з їх працівниками ознайомився з роботою закладів.
Під час спілкування ...
 » 


28 Серпня 2014

Олександр

4

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

Освітяни Шепетівщини підвели підсумки роботи за 2013-2014 навчальний рік та окреслили плани на майбутнє

Новий навчальний рік для школярів розпочинається завжди 1 вересня, а для освітян Шепетівського району вже традиційно його початок знаменується розширеною колегією педагогічних працівників району.
28 серпня 2014 року, за участю голови адміністрації Миколи Дорощука, заступника голови райради Віталія Бузи ля, відбулась розширена колегія педагогів району.
У ній взяли участь керівники закладів освіти, педагогічні працівники, голови профкомів та батьківських комітетів, працівники управління освіти, молоді та спорту, методичного кабінету.
Серпневі педагогічні зустрічі – це визначення перспективних планів роботи педагогів на новий навчальний рік, підведення підсумків за минулий навчальний рік, цікаві зустрічі...
 » 


26 Серпня 2014

Валерій Іванюк

41

ПриватБанк відновив відділення в Горняку та Комсомольському та відкрив нове відділення в Старобільську

22 серпня ПриватБанк відновив штатну роботу своїх відділень ще в двох звільнених містах Донецької області – Горняку та Комсомольському. Як повідомили в банку, відділення та банкомати ПриватБанку в цих містах у повному обсязі забезпечено готівкою для отримання пенсій, зарплат, грошових переказів. Також відновлено роботу терміналів самообслуговування, у яких можна оплачувати комунальні послуги та здійснювати інші платежі самостійно.

Усього, за даними на 22 серпня, у Донецькій області відновлено роботу 138 відділень ПриватБанку. Також в області працюють 232 банкомати та 695 терміналів самообслуговування.

У Луганській області у звільнених від терористів містах ПриватБанк не тільки відновлює роботу відділень...
 » 


26 Серпня 2014

Валерій Іванюк

40

Клієнти ПриватБанку передали українській армії сучасні тепловізори

Клієнти ПриватБанку передали українським військовим 16 сучасних тепловізорів Pulsar Quantum HD 50S, які допоможуть нашим бійцям у зоні АТО «бачити» противника і вдень і вночі.

Як повідомила прес-служба банку, понад 1 млн гривень на купівлю тепловізорів було зібрано клієнтами ПриватБанку в ході акції зі збору коштів у підтримку армії через банкомати. Акція, що стартувала на початку червня, на сьогодні дозволила зібрати понад 3,4 млн грн. За рахунок цих коштів було закуплено й уже відправлено в зону АТО 640 бронежилетів, 400 комплектів камуфляжної форми, а також інша необхідна солдатам амуніція та продукти харчування.

Як повідомили в банку, на сьогодні в народній акції підтримки воїнів взяли участь понад 55 тис. учасників. Серед тих, хто перерахував гроші ...
 » 


26 Серпня 2014

Ольга

48

Завітайте до Хмельницького обласного краєзнавчого музею на тимчасову виставку "Самоцвітні скарби землі української", на якій представлені мінерали, корисні копалини з колекції народного геологічного музею села Берездів Славутського району.


23 Серпня 2014

Леся

59

Біля СВ клубу планується проведення майстер-класу для дітей з ліпки вареників. Вчити буде шеф-повар закладу. Майстер-клас безкоштовний.
Вареники будуть з кольорового тіста - жовті та блакитні. Приєднатися до ліпки зможуть усі бажаючі діти. А коли вареники зварять, то пригощатимуть ними усіх бажаючих. Почнеться МК о 15:00
Також на дитячому майданчику свої вміння демонструвати діти, що займаються сучасними танцями.
У Скай Парку виступатимуть дівчата з спортивної секції художньої гімнастики, а о 17-й годині все по тому ж дитячому майданчику гулятиме мім (кажуть, буде розмальований не як завжди, а у кольори прапору).


22 Серпня 2014

Сергій

80

Наша головна мета - врятувати життя людей, повернути країну до нормального функціонування

Партія розвитку України переконана, що збереження держави неменше залежить від стану її економіки та соціальної системи, аніж від темпів просування українських військ. Зубожіла країна, що припинила працювати, з розлюченими і знедоленими людьми набагато легше стає жертвою будь-якого агресора.

Виробництво скоротилося в середньому на 4,7%. І не лише таких галузей, як машинобудування (-18%), хімічна промисловість (-14,1%) чи металургія (-8,7%), навіть легка промисловість (-5,2%). Падіння продемонструвало й сільське господарство (-3,9%), яке в попередні роки виконувало роль локомотива зростання економіки України. Особливо складна ситуація - в галузі рослинництва, де обсяги виробництва скоротилися на третину. Виробництво цукру взагалі ...
 » 


21 Серпня 2014

Валерій Іванюк

65

В Хмельницькому відкрито нове відділення ПриватБанку в новому торговому центрі “АГОРА”

Нещодавно в м.Хмельницькому розпочало роботу нове сучасне відділення ПриватБанку в мальовничому мікрорайоні “Озерна” на території щойно збудованого торгового центру “Агора”. Концепція нового торгового комплексу реалізована у однорівневому форматі (тільки 1-й поверх), всі магазини та установи мають окремі входи. А в новому відділенні ПриватБанку реалізовано нову концепцію трасформенного оформлення. Цей формат дозволяє оперативно в реальному часі змінювати план відділення, переставляючи перегородки, та локацію рекламного оформлення, яке також легко переноситься.

“Наше відділення сьогодні найсучасніше в області, тут реалізовані всі останні інновації ПриватБанку від планшетного обслуговування та цілодобової ...
 » 


20 Серпня 2014

Ілона Воронова

103

Люстрація суддів, люстрація прокурорів і т.д. Проте ніхто чомусь не згадує про голову Хмельницької обласної федерації профспілок Геннадія Харківського. Кого –кого а його люструвати у першу чергу. Адже він один із перших підписав сумнозвісні закони від 16 січня. Беззаперечно завжди і у всьому підтримував колишнього Президента В. Януковича.

Геннадій Харківський хоч і трішки в інших масштабах але все ж таки наслідує В. Януковича. Намагається загарбати собі все і одразу. З 1997 року колектив відомої хмельничанам «33-тьої їдальні» намагається відстояти через суди у цього хапуги своє, те що належить саме їм. Адже на сьогоднішній день пан Харківський усіма аферами намагається забрати приміщення їдальні собі. І коли доходить діло до суду на поверхню випливає ще одна із багатоходових комбінацій Харківського аби обійти ...
 » 


19 Серпня 2014

Валерій Іванюк

84

В Хмельницькій області ПриватБанк встановив 400-й термінал самообслуговування із “родзинкою”
В “Центральному” відділенні ПриватБанку в місті Хмельницькому по вул. Проскурівська, 19 встановлено чотирьохсотий термінал самообслуговування із “родзинкою”. “Родзинка” полягає в тому, що термінал може прийняти гроші пачкою, а не по-купюрно!

“Ця унікальна можливість значно скоротить час обслуговування клієнтів, які сплачують великі суми, або кладуть виручку на розрахунковий рахунок, - говорить керівник Хмельницького відділення “Центральне” Олена Слободян. - Це вже зацікавило деяких приватних підприємців та організації, які хочуть встановити такі термінали на своїх торгових майданчиках.”

Користуватись терміналами дуже просто та зрозуміло. Фахівці ПриватБанку постійно працюють над спрощенням меню, але ...
 » 


19 Серпня 2014

Сергій

105

Учасники ІІІ конференції Хмельницької обласної партійної організації Партії розвитку України прийняли заяву «Щодо суспільно-політичної ситуації в Україні та Хмельницькій області»

Ми, делегати IІІ конференції Хмельницької обласної регіональної партійної організації Партії розвитку України, не маємо права стояти осторонь тих нагальних проблем і питань, які важким тягарем лягли на плечі переважної більшості українців.

Останні події в Україні засвідчили банкрутство старої політичної системи та необхідність проведення глибоких демократичних змін і соціально-економічних перетворень. Старі політичні партії виявилися неспроможними відповісти на виклики часу.

Сьогодні влада не в стані гарантувати безпеку, захист прав та свобод громадян. Системна криза в економіці, корупційні схеми пронизали всі важливі ...
 » 


18 Серпня 2014

Сергій

82

Лілія Бернадська: “Ми – за політику, яка несе мир!”

Ми перші, як політична сила, без гучних заяв та помпезності почали активну гуманітарну допомогу нашим співгромадянам, що проживають у населених пунктах Донбасу, звільнених в рамках АТО. Ми єдина партія, у якої є реальний план відродження та розвитку цих територій.

Наша команда перша розпочала вирішувати проблеми захисту дітей в рамках соціального проекту «Діти неоголошеної війни». Із західних, центральних областей безперервним потоком йде підтримка та допомога дитячим харчуванням, засобами гігієни, продуктами першої необхідності, медикаментами…так потрібних матерям та дітям із постраждалих районів.

Ми не ділимо території, не ділимо українців, дітей на своїх і чужих. Якщо дитина стала сиротою, чи її тато тепер інвалід, то найперше і найголовніше – це ...
 » 


18 Серпня 2014

Валерій Іванюк

79

Новий навчальний рік у Хмельницькому ВПУ №11 розпочнеться з новою технікою


Гаряча вступна компанія у ВУЗи підходить до завершення, і навчальні заклади проводять інтенсивну підготовку до нового навчального року. Один із провідних вищих професійних закладів Хмельниччини прозвітував перед батьками абітурієнтів та студентів про якість підготовки та презентував технологічні новинки, які будуть введені із початком навчання.

Разом із представниками ПриватБанку було продемонстровано автоматизовану систему обліку відвідування навчального закладу студентами. Ця система представляє собою невеликий пристрій для зчитування інформації з пластикових карток та передачі даних через Інтернет. Студент, який прийшов або виходить із навчального закладу лише проводить особистою пластиковою карткою через зчитувач ...
 » 


14 Серпня 2014

Олег Черненко

110

Відбувся семінар «Доступ до публічної інформації: як ефективно
організувати роботу органу влади»


10 квітня 2014 року у Хмельницькому в конференц-залі готелю Енеїда (вул. Театральна, 8) відбувся семінар «Доступ до публічної інформації: як ефективно організувати роботу органу влади». Учасниками заходу стали 40 державних службовців, представників органів місцевого самоврядування, журналістів, громадських діячів, експертів Волинської області. Тренерами виступили: Ірина Кушнір (Представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини), Роман Головенко (Інститут масової інформації), Віктор Таран, Дарія Слизьконіс (Центр політичних студій та аналітики).
Метою семінару було надання експертної допомоги представникам місцевих органів державної влади та органів місцевого самоврядування з питань впровадження ...
 » 


13 Серпня 2014

Anatoliy Savchuk

121

Вих. № 1 / 14
“ 14 ” серпня 2014 р.

Депутатам
Хмельницької міської ради


Шановний Хмельницький міський депутате,


звертаюсь до Вас з проханням щодо передачі будівлі за адресою П.Мирного 23 Хмельницькому товариству молодих інвалідів у довготермінову оренду (на 10 років) на безоплатній основі.
Це дасть товариству можливість звертатись з соціальним проектом створення «Центру розвитку молоді з вадами здоров’я» до європейських фінансових інституцій та претендувати на фінансування як ремонтних робіт, так і надання соціальних послуг дітям та молоді з вадами здоров’я..
Управління праці та соціального захисту населення дозволило товариству перевезти матеріальні цінності з приміщення за адресою вул. Чкалова, 20, яке виставлялось на продаж, у будівлю по вул. П.Мирного, 23, орендоване ним. Тепер управління відмовилось ...
 » 


11 Серпня 2014

Сергій

164

Партія розвитку України є опозиційною до неефективних політичних процесів і відсутності реформ, а не до влади в цілому

Економічна ситуація в державі критична. Експерти прогнозують подальше зростання безробіття, підвищення цін на продукти в Україні, тому влада зобов’язана надати гарантії людям щодо найближчого майбутнього. Так, за різними прогнозами, до зими вартість одних тільки круп виросте на 50%. І все це фіксується на фоні скорочення соцвиплат, зростаючої інфляції, здорожчання комунальних послуг і цін загалом по всій території країни.

«Партія розвитку України стурбована політикою Кабінету Міністрів, – заявляє представник команди розвитку Галина Пятак. – Не можна створювати боєздатну армію за рахунок громадян. Люди і так із жахом очікують на початок опалювального сезону, розуміючи, що грошей вистачатиме...
 » 


8 Серпня 2014

Ника

421

Первую статью я писала в газету Всим .
Продолжение следует . Как я уже писала раньше, что в микрорайоне Озерная в магазине Гранд , продавали в ночное время алкоголь, и после моей статьи в интернете . Спасибо всем кто принял меры алкоголь прекратили продавать, но оказалось ,что это был не выход из положение . Напротив магазина Гранд через дорогу прямо на конечной остановки, есть магазин Версаль . Магазин работаем конечно не в ночное время, а с 7 00 утра и к тому времени уже собирается не маленькая очередь тех, кто хочет по хмелится .И в превидущей статье когда я написала , в низу статьи был ответ от нашей милиции , что данных нет и такого просто не может быть . Хоть у любого на районе спроси и Вам ответят , что ночью происходят скопление пьяных , кричат , пьют и бушуют, особенно тяжело тем людям, которые живут на первых этажах. ...
 » 


7 Серпня 2014

Іра

263

4.08.2014 в медичній амбулаторії м.Нетішин, на робочому місці, в кабінеті, в робочий час до смерті закатували лікаря Івана Лешка 1989 року народження. Хлопця жорстоко побили, порізали тіло та в кінці-кінців зарізали. Все це відбувалось в самій лікарні, де новопризначений лікар був на посаді заввідділом по розподілу. Ніякого слідства не ведеться, інформація замовчується, розтин тіла робили по розрізах, які нанесли вбивці, для заметення слідів.


5 Серпня 2014

Сергій

225

Активіст команди розвитку на Хмельниччині Андрій Прусецький висловив своє бачення щодо введення додаткового податку на військові потреби.

Небачене обурення на Хмельниччині викликала звістка про можливе введення додаткового податку у розмірі 1,5% від заробітної плати. Кабінет Міністрів «загорнув» дану ініціативу у патріотичну розповідь про необхідність фінансування антитерористичної операції та військових потреб держави.

Головна проблема в даному випадку полягає у тому, що весь тягар знову лягає на плечі тих, хто не володіє якимись надприбутками. Цей податок вираховуватимуть із заробітої плати кожного лікаря, вчителя, держслужбовця. Ті кому й так не завжди легко, ще вимушені поділитися. І все наче нічого.. В таких важких умовах здається і цей крок влади люди з часом сприймуть. Адже усе суспільство відчуває ...
 » 


1

2 3 ...  »...  107  
X
Ok Назад

Відтепер ви отримуєте можливість читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad у зручному форматі, адаптованому для мобільних пристроїв через дотаток «Google currents»

Як читати новини ye.ua на мобільних пристроях?

Перейдіть за посиланням: читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad
Або відскануйте QR-код: QRCode

1. Якщо у вас уже встановлений додаток «Google currents» – натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

2. Якщо ви ще не встановлювали додаток «Google currents» – натисніть "Завантажити Google currents (Google Медіа) для читання на оптимізованих мобільних пристроях". Після встановлення додатку перейдіть за посиланням на сайті читати новини ye.ua в Android, iPhone та iPad та натисніть "Читати в Google currents (Google Медіа)" і новини ye.ua додадуться до ресурсів, які ви читаєте

3. Запустіть додаток «Google currents» у себе на пристрої. Перейдіть у розділ «Новини» (News) або «Усі». Серед інших ресурсів ви побачите «Новини ye.ua»