У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
1 Серпня 2015 Сергій Буднік 6

В Хмельницькому, в мікрорайоні Гречани, уже протягом тижня наші славні енергетики для того щоб заробити собі премію за економію електроенергії почали відключати живлення! Відключення відбувається два рази в день, з 11:15 до 11:20 та з 14:20 до 14:25. Чому наші побутові прибори мають страждати через те що хтось хоче отримати премію????

31 Липня 2015 Олег 21

Жінка вилетіла з авто на повному ходу і вижила.
Дорожньо-транспортна пригода сталася на трасі поблизу Кам’янця-Подільського, яку в народі називають «тещин язик».
Двомісний «Smart» та позашляховик «Hyundai» зіткнулися на великій швидкості. Попри страшні пошкодження машини, всі залишилися живі. Двох жінок з автівки «Smart» у вкрай важкому стані госпіталізували. У позашляховику, в якому їхала сім’я з однорічною дитиною, ніхто не постраждав.

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
31 Липня 2015 Інна 10

Драйвовий День системного адміністратора у "Roza-baR"

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
31 Липня 2015 Сергій 30

На громадській раді намагались «зарізати» пропозицію по українізації школи.

30 липня 2015 року відбулось чергове засідання Громадської Ради при облдержадміністрації, на розгляд і затвердження Ради, комісією з питань науки, освіти, культури, молоді, спорту та туризму, була винесена наступна пропозиція :
«З метою активізації роботи з патріотичного виховання учнівської та студентської молоді, враховуючи необхідність популяризації музичних творів українських виконавців, рекомендуємо Департаменту освіти і науки спільно з Управлінням культури, національностей та релігії Хмельницької обласної державної адміністрації розробити та надіслати до вищих, середніх та позашкільних навчальних закладів перелік музичних творів для використання під час урочистих заходів, навчального процесу і дозвілля.»
Під час обговорення ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
31 Липня 2015 Сергій Полавський 9

В м.Хмельницькому по вул.Зарічанський 14 від дороги (біля Грузинської випічьки), орудує підпільно чи казино чи букмекерська кантора вже більше року куда дивиться влада та правоохоронні органи?Скліьки може це продовжуватись???

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
31 Липня 2015 борис 13

гумконвой на Гречани від Олега Лукашука

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
30 Липня 2015 Сергій 23

Оголошення про відкритий конкурс на посади керівників місцевих прокуратур, їх перших заступників та заступників
Вперше участь можуть взяти всі юристи з 5-річним досвідом роботи!
Період прийому документів: 20 липня – 2 серпня 2015 року
Вимоги до кандидата на посаду керівника місцевої прокуратури, першого заступника керівника та заступника керівника:
· громадянство України;
· повна вища юридична освіта;
· стаж роботи в галузі права не менше 5-ти років або стаж роботи на посаді прокурора не менше 3 –х років;
· дієздатність;
· вільне володіння державною мовою;
· управлінсько-організаторські здібності;
· високий рівень морально-ділових якостей;
· відсутність незнятої або непогашеної судимості;
· не притягнення до адміністративної ... читати далі »

29 Липня 2015 Виктор Фернандес 44

Хочется обратить внимание на вопрос, который касается чиновников с фальшивыми документами про их образование. Еще в 2009 году вышли официальные данные о том, что в Украине каждый 20 чиновник имеет "липовый диплом". История была громкой и вроде бы как начали предпринимать меры для решения данного вопроса. Но через 5 лет, в 2014 году было еще несколько громких вспышек по этому поводу, одна из них про нардепа Сергея Власенка - более подробно читайте http://h.ua/story/404064/ (источник фото: kupit-diplom.com.ua).
Складывается впечатление, что в нашей стране не все хотят содействовать решению таких проблем - аналогичные инциденты всплывают из года в год. Возможно стоит прийти к категоричным мерам как в развитых странах и просто сажать таких людей? А то заплатил $500 и диплом в руках, стыдно за наше руководство страны!

28 Липня 2015 Басун Володимир 60

Рибоохоронний рейд на Хмельниччині
Настав час працювати прозоро та чесно, якісно виконувати свої функціональні обов'язки, припинити незаконний вилов та браконьєрство на водоймах, оперативно реагувати на звернення громадськості, бути максимально відповідальними у виконанні своїх обов’язків із охорони рибних ресурсів.
Саме так, під час проведення рибоохоронного рейду інспекторами Хмельницькрибоохорони 24 липня 2015 р. було викрито грубе порушення правил рибальства на річці Хомора в межах смт. Гриців Шепетівського району, Хмельницької області.
Так, цього дня о 05:30 на воді було виявлено громадянина Я., який здійснював вилов водних біоресурсів з використанням забороненого знаряддя лову риби – сітки. Під час огляду інспекторами в човні браконьєра було виявлено свіжу рибу: карась – 6 екз., окунь – 1 екз.
Внаслідок ... читати далі »

27 Липня 2015 Сергій 38

У Хмельницькому партія регіонів готується до виборів !!!
Депутат Хмельницької міської ради, колишній голова міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ Анатолій Собко напередодні виборів, вже «купує» прихильність мешканців мікрорайону міста, «Дубово», встановленням лавочок із своїм іменем.
Цей «меценат» 100% підтримував «проффесора» януковича.
Хмельничани невже ви знову хочете наступити на ті самі граблі ?

26 Липня 2015 Anatoliy Savchuk 66

Реалізація саме такого соціального проекту з інноваційних соціальних послуг з 2007 року блокується заступником Хмельницького міського голови Г.М. Давиденко і начальником управління праці та соціального захисту населення Хмельницької міської ради С.І. Воронецьким. ГАНЬБА!
http://www.zhitomir.info/news_149085.html

24 Липня 2015 Максим Мужичук 95

Велосипед об`єднує хмельничан.

За останні два-три роки у нашому місті збільшилась кількість шанувальників «двоколісних друзів».
Регулярні поїздки на авто стало розкішшю для містян. Зростаючі ціни на пальне на тлі економічного спаду змушують багатьох розпрощатися зі своїми автомобілями та пересісти на велосипеди.
Про активність вело – культури у Хмельницькому взяв екслюзивне інтерв`ю у Олександра Калінера, - координатора об`’єднання «Вело Драйв – Хмельницький».

Олександре, як давно існує «Вело Драйв»,основна мета Вішого осередку та ким Ви являєтесядля в клубі Вело любителів?
- Почнемо з того, що пристрасть до велосипедів об’єдную чималу кількість людей. Серед них є професійні спортсмени, шанувальники екстріму та майже кожен, хто хоч раз у житті спробував проїхатись верхи на «залізному коні». Адже ... читати далі »

23 Липня 2015 Кельт 133

Симчишин розповів про сесію Хмельницької міської ради.
Таку людину треба підтримувати.
https://www.youtube.com/watch?v=_hl8GyDJx-4

22 Липня 2015 Олена 248

Газова пастка
Для багатьох жителів м.Хмельницького стало або стане несподіваним отримання необгрунтованих рахунків на оплату послуг газопостачання з ТОВ "Хмельницькгаз збут" (платили ПАТ "Хмельницькгаз") на рахунок 26039300784512 (платили 2603230101153). Виникає декілька запитань:
1) що це за підприємство і звідки воно взялося?;
2) чому рахунок вимагають саме з 31.05.15 (на цей період обслуговує ПАТ "Хмельницькгаз")?;
3)чи мають право мешканці зовсім не платити підприємству з яким не оформлені ніякі документи по постачанню та споживанню...?;
УВАГА!!! Шановні Хмельничани! Будьте уважні до показників на цих рахунках (...звідки ПАТ "Хмельницькгаз" взагалі отримав мої недостовірні показники лічильника, який знаходиться у моїй квартирі?)
І нарешті, саме головне питання: До кого з цими скаргами звертатись? Хто понесе ... читати далі »

21 Липня 2015 Майданюк Олег 118

РЕЗОЛЮЦІЯ
Міжнародного форуму на підтримку української мови
“Нас об’єднає мова”
від 1-го липня 2015 р.
Оприлюднено 20-го липня 2015 р. м. Київ
Ми, учасники Міжнародного форуму на підтримку української мови “Нас об’єднає мова”, констатуємо:
‒ українська мова зазнавала заборон і репресій упродовж сотень років,
‒ за часів окупації України проводилася політика зросійщення, внаслідок якої українську мову було усунуто з широких сфер суспільного життя,
‒ після відновлення Незалежності, внаслідок залишення при владі старих комуністичних кадрів, питання відродження української мови нехтувалося,
‒ агресивна інформаційно-пропагандистська кампанія, як зовнішня, так і внутрішня, була спрямована на подальше зросійщення держави,
‒ сьогоднішня російська агресія та окупація чистини української території стали можливими ... читати далі »

21 Липня 2015 Микола Кулик 127

Сьогодні 21 липня у Хмельницькому о 15:00 годині на майдані Незалежності грузинський велотурист Нодар Берідзе розкаже про міжнародний велосипедний маршруту "Всі за мир". Це вже другий велопробіг гостя з сонячного Кавказу на теренах нашої України. Слід відзначити, що стартував Нодар Берідзе 26 червня у день свого 45-ти річчя з Києва від посольства Грузії в Україні.
Грузинський велотурист вже подолав понад 1000 кілометрів, щоб привернути увагу до війни, яка відбувається на Сході нашої держави проти країни-агресора - Росії і її прихвостнів з терористичних банд ніким не признаних так званих "ДНР" та "ЛНР". Він пропагує ідею миру та здоровий спосіб життя. Ось якими містами пролягає цьогорічний міжнародний веломаршрут "Всі за мир": Київ - Житомир - Новоград-Волинський - Рівне - Луцьк - Радехів - Львів - Стрий - Сколе - Свалява - Ужгород ... читати далі »

19 Липня 2015 Вадим 300 1

Вопрос тут возник к семейству Кальгофер!

На протяжении последней недели в програме “Справа №33» (33 канал, собственники – семейство Кальгофер) транслируется репортаж о том, как бездарные местные есбеушники занимаются расследованием разворовывания ничтожно малой сумы бюджетных денег – 1,2 млн. грн собственниками Виньковецкого сырзавода.
С учетом направленности и явной цели этого репортажа волей-неволей возник тут вопрос к семейству Кальгофер, тоже как к жертве бездарной деятельности местных есбешников!
Оксана Викторовна, а Данилову, вашу любимую тётушку-взяточницу, хорошо припрятали? Фамилии то разные, а по факту - одна семя Кацемиров. Можно сказать, вся настоящая истинная суть вашего рыговского семейства вскрылась, и та вдруг куда-то исчезла.
Кто не знает, Данилова, родная сестра исключительно порядочнейшего ... читати далі »

18 Липня 2015 Сергій 131

Лобазюк увійшов у ТОП -25 антилідерів голосування.
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_dep_ngol_3?kod=1

17 Липня 2015 Сергій 133

33 канал – популяризує «ватного» журналіста Анатолія Шарія.
Хмельницький 33 телевізійний канал, звертаюсь до Вас вельми поважна телевізійна братіє, зайшовши сьогодні у феесбук я знайшов досить «цікаве» посилання (фото). У мене виникло запитання, скажіть мені будь ласка невже ви окрім бажання «накосити» грошенят нічого не хочете, хіба сьогодні моральні та просто людські принципи для вас пусте місце, що ви робите, ви сьогодні надаєте ефір людині яка паплюжить Україну, а завтра що … ?
http://maydan-news.blogspot.com/2014/07/blog-post_32.html

16 Липня 2015 Сергій 148

Хмельницькі нардепи які не підписали звернення про відставку генпрокурора.
Хмельницькі нардепи які не бідписали звернення про відставку генпрокурора Шокіна.
1). Мельник Сергій Іванович - ББП
2). Ксенжук Олександр Степанович - Народний фронт
3). Герега Олександр Володимирович - позафракційний
4).Бондар Віктор Васильович - економічний розвиток
5). Гвоздьов Михайло Олексійович - БПП

1

2 3 » 126

Гарячі лінії

> <
Курси валют на 01.08.2015
купівля
продаж
21.1
21.25
23.436
23.602
0.348
0.351

Відео

Майже 300 офіцерів достроково випустили з прикордонної академіїАрхів новин

<<01 Серпня 2015>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31