clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind
У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
28 Травня 2016 Женя Восьмирук 30

28 травня у парку ім. І. Франка відбулась літературно-мистецька акція з вшанування пам’яті Івана Франка «Перехресними стежками Великого Каменяра», приурочена 100-річчю від дня його смерті.
У 2016 році виповнюється 160 років від дня народження та 100 років від дня смерті видатного українського поета, прозаїка, драматурга, літературознавця, філософа, громадського діяча, справжнього патріота своєї Батьківщини та борця за її свободу Івана Яковича Франка.

27 Травня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 29

Деражня долучилась до пілотного проекту з видачі свідоцтв про народження у пологових будинках

На Хмельниччині впевнено реалізується сервіс Міністерства юстиції України щодо отримання свідоцтва про народження дитини безпосередньо в пологовому будинку.
В рамках робочого візиту на Хмельниччину, 26 травня, Народний депутат України, Радник Міністра юстиції Алексєєв Ігор Сергійович спільно із начальником Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Худняком Віктором Анатолійовичем відвідали пологове відділення Деражнянської центральної районної лікарні із почесною місією.
Цього дня двоє щасливих сімей, мали змогу отримати з рук Радника Міністра юстиції свідоцтво про народження дитини просто у приміщенні лікарні.
Новий сервіс є справді кроком назустріч людям - наближенням юридичних ... читати далі »

27 Травня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 26

Відбулося інспектування щодо передачі функцій у сферах державної реєстрації на місця

З 01 травня припинено надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу територіальними органами юстиції. У зв’язку із децентралізацією, функції у зазначених сферах в повному обсязі передані виконавчим органам міських (міст обласного значення) рад, районним державним адміністраціям та нотаріусам.
У зв’язку з цим, 25 травня 2016 року відбулася робоча зустріч радника Міністра юстиції, народного депутата України Алексєєва І.С. та начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Худняка В.А. з керуючим справами Хмельницької міської ради Сабій Ю.С. Також учасники зустрічі поспілкувалися щодо відзначення 450-річчя надання Магдебурзького права місту Хмельницькому.
Крім ... читати далі »

26 Травня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 44

Відтепер видача свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологовому будинку - не пілотний проект, а постійний сервіс юстиції

Щоб зробити маленький внесок для комфорту жінок, які народжують майбутнє покоління та забезпечити реалізацію реформ, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, 25 травня 2016 року у Хмельницькому обласному перинатальному центрі на фінішну пряму вийшов пілотний проект щодо видачі свідоцтва про народження дитини безпосередньо у пологових будинках.
З привітаннями та подарунками для батьків новонароджених дітей завітали радник Міністра юстиції України, народний депутат України Алексєєв Ігор Сергійович, начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Худняк Віктор Анатолійович... читати далі »

26 Травня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 30

Обрані найталановитіші юні художники нашої області!

25 травня поточного року відбулося урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Мої права».
Кожного юного художника – знавця своїх прав особисто привітали начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Худняк Віктор Анатолійович та радник Міністра юстиції, народний депутат України Алексєєв Ігор Сергійович.
Також радник Міністра юстиції наголосив, що Міністерство юстиції України і надалі буде організовувати проекти для молодшого покоління аби надати можливість реалізувати здібності юних громадян.
Найталановитішим учасникам конкурсу нашої області представники юстиції висловили подяку за участь у конкурсі, а їх батькам та вчителям – за розвиток здібностей дітей ... читати далі »

24 Травня 2016 Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 40

Добігає кінця термін подання заявок на участь у відборі керівників бюро правової допомоги
Конкурсний відбір кандидатур на посади керівників і заступників керівників бюро правової допомоги Координаційний центр з надання правової допомоги Міністерства юстиції України оголосив ще у квітні, а термін подання заявок спливає 31 травня. Наразі від Хмельниччини надійшло 154 заявки.
Якщо Ви маєте вищу юридичну освіту не нижче першого (бакалаврського) рівня, вільно володієте українською мовою та маєте бажання приєднатися до команди системи безоплатної правової допомоги в Україні – спробуйте свої сили!
Дізнатися більше про вимоги до претендентів, строки проведення, умови участі в конкурсі та заповнити заявку на участь у ньому можна на веб-сайті www.legalaid-jobs.in.ua
Нагадаємо, у Хмельницькій області бюро правової допомоги ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
23 Травня 2016 СВ-Клуб 20

28 травня - відверта ніч з VALERY!

Для усіх чоловіків ми підготували холостяцьку вечірку!Солодко та гаряче буде у "Роза Бар"! Не пропустіть! тел. 096 860 47 47

19 Травня 2016 Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області 57

В рамках флешмобу відбулася зустріч зі студентами-правниками
19 травня 2016 року, в рамках флешмобу, представники органів юстиції та Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на чолі із начальником Головного територіального управління юстиції Худняком Віктором Анатолійовичем відвідали Хмельницький університет управління та права, Національну академію Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького, Хмельницький інститут Міжрегіональної академії управління персоналом та Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна».
Під час зустрічі зі студентами-правниками середніх та старших курсів було обговорено можливості побудови кар’єри в органах юстиції та Бюро правової допомоги, а також роздані листівки із запрошенням брати участь ... читати далі »

19 Травня 2016 Олег Черненко 60

АНОНС. Публічна дискусія «Реформа закону про вибори народних депутатів та відкритість Державного реєстру виборців»


Проведення виборчої реформи в Україні є надзвичайно важливим питанням сьогодення. Нова виборча система повинна базуватися на принципах відкритості та прозорості. Питання внесення якісних змін до законодавства, яке регулює функціонування Державного реєстру виборців, повинне зайняти своє місце в порядку денному громадськості і влади, як невід’ємний елемент виборчої реформи.
Якою має бути успішна виборча реформа? Чому для України важливо змінити виборче законодавство та зокрема існуючий Закон «Про Державний реєстр виборців»? Які переваги від вдосконалення інституту реєстрації виборців отримають громадяни? І найважливіше: чи існує реальна законодавча альтернатива діючому закону «Про ... читати далі »

19 Травня 2016 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 73

До уваги мешканців Хмельницького району !!!

16 Травня 2016 Аліна Кугай 93

Хмельничани, привіт!
З нагоди святкування дня Європи благодійна ініціатива «Розфарбуй життя» запрошує і дорослих і малят на прекрасне дійство – благодійну акцію «Розфарбуй життя дитині» в підтримку Голенищівської спецшколи-інтернат.
Вас чекають:
- розважальна концертна програма;
- конкурси з призами;
- аквагрим;
- ярмарка виробів ручної роботи;
- різноманітні майстер-класи;
- розіграш подарункових сертифікатів від партнерів.

Коли: 21.05.2016.
Час: 14:00.
Де: сцена біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка.

Акція проходитиме за підтримки головного спонсора ТОВ «Верест»
та партнерів:
- дитячий батутний парк «SkyPark»;
- школа латиноамериканських танців «Salsa Victoria»;
- клуб танців «Fenomen»;
- студія пілатес Наталії Марчук;
- школа гри на барабанах DrumWay;
- фотограф Олександра Малютіна;
- інтер’єрна фотостудія «Амелі»;
- ТМ «Шоколадик»;
- ... читати далі »

13 Травня 2016 Дмитро 103

нова листівка про Хмельницький

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
13 Травня 2016 СВ-Клуб 39

14 травня, СУБОТА, в диско-клубі "Роза Бар" - Розкішна та спокуслива Adel створюватиме для вас настрій ночі

12 Травня 2016 Сергій 92

З 3 по 7 травня 2016 року в Одесі пройшов VIII Кубок Світу з годзю-рю карате, в змаганнях прийняли участь більше 10 команд з різних країн світу. Спортивну честь Хмельниччини захищали наші козаки - бійці спортивного клубу «СКАМ», тренер майстер спорту України, заслужений тренер України Олександр Воробйов. Учні Олександра Олександровича вже не вперше показують відмінні результати у змаганнях .Серед вихованців: 7 майстрів спорту міжнародного класу,4 майстри спорту України, більше 50 кандидатів у майстри спорту України. Вихованці спортивного клубу СКАМ також вивчають і популяризують бойові мистецтва українських козаків. 16 квітня спортсмени здали нормативи на кандидатів у майстри спорту України з Українського рукопашу СПАС. VII Кубку світу наші хлопці показали себе досить зрілою командою: Бойчунь Сергій - 2 золотих медалі... читати далі »

12 Травня 2016 Регіональний сервісний центр 157

Спрощено процедуру замовлення індивідуальних номерних знаків
Власники транспортних засобів, крім державного номерного знака, що закріплюється за автомобілем під час його реєстрації у територіальному сервісному центрі, мають змогу замовити номерний знак, що буде виготовлений з урахуванням індивідуальних побажань замовника.
Для замовлення індивідуального номерного знака власник транспортного засобу (юридична або фізична особа) або уповноважена власником особа (далі - замовник) особисто подає до Головного сервісного центру МВС (далі – ГСЦ МВС) або територіального сервісного центру МВС (далі - ТСЦ МВС) такі документи:
1) заяву про встановлення можливості оформлення індивідуального номерного знака;
2) заяву про забезпечення виготовлення комплекту індивідуальних номерних знаків;
3) свідоцтво про реєстрацію ... читати далі »

12 Травня 2016 Тетяна 138

Добра вода, але де вона? або все для людей!
У будинках на вулиці Тернопільській, 3, уже другий день відсутня вода. Попередження про проведення ремонтних робіт на сайті Хмельницькводоканалу немає. Телефонний довідник установи також не дає можливості швидко дотелефонуватись до спеціалістів у даній справі. Після довгих поневірянь, нарешті, є зв'язок із диспетчером, а у відповідь - відверте хамство. Коли буде відновлено водопостачання - відповідь на це запитання так і залишилась відкритою. Може вистачить уже здійснювати реформи лише на папері? Звертаюсь до Вас, пане міський голово,наведіть, нарешті, лад із комунальними службами, нехай гасла не залишаються лише гаслами!!!

11 Травня 2016 Сергій 124

Народний аматорський молодіжний театр "Дзеркало" запрошує на свої вистави у травні місяці.

16 травня 18.30 – Поетична вистава "Шляхами міста"

Тривалість – 35 хвилин

Режисер - Дмитро Гусаков

Місце проведення - ХМБК

28 травня 18.30 – «ROCK-N-ROLL NA ZAKATE» М. Хейфец

Режисери І. Подгурська, Д. Преслицький –

Тривалість – 1,5 години

Місце проведення - ХМБК

Художній керівник театру – Дмитро Гусаков.

Ціна квитків - 26 грн

11 Травня 2016 Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги 128

Відкритий конкурс із відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги ПРОДОВЖЕНО

Координаційний центр з надання правової допомоги продовжує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.
Вимоги до претендентів:
- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
- вільне володіння українською мовою;
- доброчесність, толерантність;
- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
- стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним ... читати далі »

10 Травня 2016 Боднар Т.В. 102

Повноваження органів юстиції у сфері державної реєстрації припинено

З 01 травня припинено надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації нерухомості та бізнесу територіальними органами юстиції. У зв’язку із децентралізацією, функції у зазначених сферах в повному обсязі передані виконавчим органам міських (міст обласного значення) рад, районним державним адміністраціям та нотаріусам.
Звертаємо увагу, що державна реєстрація права власності та інших речових прав на нерухоме майно проводиться за принципом екстериторіальності будь – яким органом державної реєстрації незалежно від місцезнаходження нерухомого майна в межах області, а реєстрація бізнесу - в межах України.
Крім того, з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та державної реєстрації суб’єктів господарювання ... читати далі »

7 Травня 2016 Олег Черненко 99

Стратегія регіонального розвитку має стати пріоритетною в усіх куточках України - експерти

Державна стратегія регіонального розвитку на період до 2020 року, затверджена Кабінетом Міністрів України 6 серпня 2014 року, так і не стала пріоритетною для більшості регіонів України. Процеси стратегічного планування розвитку регіонів відбуваються повільними темпами, існує проблема низької ефективності реалізації програм їх соціально-економічного розвитку.
Про це в Укрінформі розповіли учасники прес-конференції, організованої Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м.Чернігів), який спільно з Асоціацією регіональних аналітичних центрів та за підтримки Європейського Союзу впроваджував проект "Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг Стратегії регіонального розвитку".
За словами ... читати далі »

1

2 3 » 142Архів новин

<<Травень 2016>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31