У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
10 Лютого 2016 Євгенія 11

З кранів у Хмельницькому тече руда вода
Увечері 10 лютого з крану текла не вода, а якась руда рідина (вулиця Франка, 6). На дні ванної прямо осад залишався. Дуже здивувалась, бо жодного оголошення про те, що прочищатимуть труби ніде не бачила. Як готувати їжу, прати, митись? Залишила воду стікати, та навіть після 30 хвилин колір не змінився. Невже про такі речі не треба повідомляти, я б запаслась водою наперед.

10 Лютого 2016 Андрій 12

Дороги середньовіччя в центрі міста Хмельницького
На дорогах м. Хмельницького вул. Лісова

1) існують пошкодження автодорожнього покриття, що ускладнює рух транспортних засобів та створює загрозу життю і здоровю учасників дорожнього руху. Хочу зазначити, що кількість ям на данній дорозі перевищує гранично допустимі показники, передбачені ДСТУ 3587-97.

Так, наявність ям, вибоїн, колії, напливів сприяє створенню аварійних ситуацій, загрожує життю людей та може стати причиною пошкодження транспортних засобів.

Оскільки дана ділянки дороги знаходиться на балансі м. Хмельницького та відповідно до п. 1.11, 2.2., 2.28 Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого Наказом Державного комітету з питань житлово-комунального господарства та на підставі ст.ст. 1, 4, 15, 19-20 ЗУ «Про ... читати далі »

9 Лютого 2016 Дася Войтович 22

Промова друга "Хорвата" на черговому суді по справі "Драгобрат" 9 лютого в Ужгороді.

"Політичних в’язнів зараз маємо багато. Передаю всім вітання.
...Тримайтесь хлопці, я з вами! Передаю вітання хлопцям з «Карпатської січі», яких зараз через мій суд притягнули до незрозумілих, абсурдних звинувачень. Передаю вітання хлопцям Медведько і Поліщуку, які обвинувачуються за ліквідацію ворога Української нації - Бузини. Передаю багатьом вітання і хочу наголосити: не ставте за самоціль і за основну мету своє визволення! Зрозумійте, без Національної Держави ми і так не будемо на свободі, система нас не випустить. Наше питання зможе вирішити тільки закінчення Української Національної Революції.
Хочу звернутися до українського народу. Скільки ще треба Вам політичних жертв, скільки вам ще треба політичних терпіл... читати далі »

9 Лютого 2016 РПЛ 30

Радикальна партія
виходить з переговорного процесу по формуванню нової коаліції

Фракції коаліції відмовили у врахуванні пропозицій Радикальної партії щодо формування нової Коаліційної угоди, а замість обговорення програмових засад діяльності нової коаліції та уряду радикалам наполегливо пропонували звести розмову до поділу посад, йдеться у заяві РПЛ, яку на своїй сторінці у Facebook оприлюднив лідер фракції Олег Ляшко.
«Робочі групи із залученням уповноважених представників РПЛ не проводились, офіційної відповіді на відкрите звернення Радикальної партії до Президента, прем’єр-міністра та спікера парламенту не надійшло. Замість обговорення програмових засад діяльності нової коаліції та уряду нам наполегливо пропонували звести розмову до банального поділу посад», - зазначив Ляшко.
Лідер Радикальної ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
9 Лютого 2016 Юлія 39

Доброго дня! Я молода мама, хочу поскаржитися на завідуючу дитячим відділенням смт. Ярмолинці Сивирину Людмилу Володимирівну та її персонал на їх хамське відношення. Ми самі з Дунаєвецького району, але близько живемо до Ярмолинець. 6 лютого я поспіхом привезла свою дитину якій 1,3 міс. на прийомний покой у лікарню. Викликали завідуючу, вона послухала дитину і поставила діагноз обструктивний бронхіт. Нас положили в палату де стоїть 4 стіни, ліжко на якому неможеш навіть сидіти і старе покривало. Я хотіла платну палату натомість Людмила В. сказала, що ми не особливі. Дитині дали укол у попу і внутрівенно, коли давали у венну санітарка кричала на мене бо я не там поставила верхній одяг дитини і щоб моя дитина не кричала. Я на тисячу гривень у їх аптеці набрала ліків. О 18.00 годині я написала розписку (завідуюча дала дозвіл) ... читати далі »

8 Лютого 2016 Галина 42

Чи витримає ХУУП іспит на чесніть?
Моя донька навчається в Хмельницькому університеті управління та права на контрактній формі навчання. Коли дитина поступала до вишу ми підписували договір на 4 роки. Тобто плата за навчання мала не змінюватися протягом чотирьох років. Але в листопаді 2015 року нас зібрали на батьківські збори і оголосили, що плата за навчання піднімається. Роздали нам якийсь сумнівний лист у якому вказали у відсотках на скільки збільшилась плата за опалення приміщень, за споживання електроенергіі і повідомили ,що оплата за навчання зростає на 20%. Ректор університету нічого нормально ні пояснити, ні аргументувати нам не міг. Все зводилось до того, що в університеті не має фінансів, а рівень інфляціі зростає. Більша частина батьків виступила проти, але на думку батьків видно ректорату наплювати. ... читати далі »

8 Лютого 2016 Лужняк Людмила 232

Як хмельницькі водії можуть зареєструвати автомобіль із встановленим газобалонним обладнанням?
Все частіше автомобілісти на власні транспортні засоби встановлюють газобалонне обладнання аби зекономити кошти під час купівлі палива. Проте переобладнання, окрім технічних питань, включає в себе також й юридичні. Зокрема, у кожного водія виникає питання: «А чи потрібно зареєструвати переобладнання свого автомобіля в сервісних центрах МВС України?».
Встановлення ГБО є переобладнанням, а тому обов’язково необхідно здійснити перереєстрацію транспортного засобу в сервісних центрах МВС відповідно до вимог законодавства України, а саме постанови Кабінету Міністрів України від 2010 року № 607. Таким чином, переобладнання буде відображено в реєстраційних документах. Адже при встановленні газобалонного обладнання ... читати далі »

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
8 Лютого 2016 Кірш Олександра 24

ОПГ на чолі із керівництвом Вінницької ДФС

Галасом про шахраїв у ДФС вже нікого не здивуєш.

Дивує інше – чому “донецькі пацани” досі рулять?

Високопосадовці Вінницької ДФС, використовуючи адміністративно-кримінальний ресурс, перешкоджають діяльності суб’єктів господарювання, (викрадають і арештовують вантажі та вчиняють інші незаконні кримінальні дії), що обґрунтовується нижче викладеними фактами, які дослідили наші експерти по зверненням громадян.
Протягом 2015-2016 років управління з ОВС ДФС у Вінницькій області було порушено досить велику кількість кримінальних проваджень за начебто вчинення дій, котрі передбачені ч.3 ст.212, 227 КК України. Усі порушенні кримінальні провадження є незаконними та не містять жодних доказових мотивів! А відображена неправдива та недостовірна в офіційних документах інформація ... читати далі »

7 Лютого 2016 Заспа Ірина 163

Чергове нехтування ПРАВИЛАМИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ


В суботу,6 лютого, близько 12:30, на «кругу» біля дендропарку сталася ДТП. Автомобіль «Таврія» зіштовхнувся з маршутним таксі 34. Пасажири пережили неабиякий стрес та були шоковані.

За словами очевидців, водій відреагував досить стримано: «Одразу почав комусь телефонувати та попросив нас вийти з маршутки, ми вийшли й, трішки оговтавшись, пішли на зупинку, що була поруч.» ,- розповіли хлопці, які на момент ДТП знаходились у 34 маршутці.

Того дня Мельник Дмитро разом із друзями їхали з автовокзалу №1: «На «кругу» біля «ТЕМПу» наш мікроавтобус та автомобіль «Таврія» зіштовхнулись. На щастя, постраждалих з обох сторін учасників ДТП не було.»

Ми поцікавились у пасажира хто на його думку є винним у цій дорожній пригоді?
«Винним вважаю водія «Таврії», адже він, порушуючи ... читати далі »

7 Лютого 2016 Олег Черненко 122

ВИЖИВАННЯ В ЖКГ: МАЙКА НА ШУБУ – ГРОШІ НА ВІТЕР

Тупик “Сепаратистського утеплення”
Йдучи кварталами більшості українських міст, ми часто бачимо неакуратні та неестетичні латки “утеплення” на різних поверхах багатоквартирних будинків. Його називають “сепаратистським” або “клаптиковим” утепленням. Проте найголовніша проблема таких “заходів з енергозбереження” аж ніяк не у естетиці. Вона - у економічній беззмістовності та шкідливості таких заходів для будинку.
Той, хто намагається утеплити свою квартиру на 10му поверсі, окремо від інших жителів, отримує за свої гроші просто-таки мізерний результат. Йдеться хіба що про 2-3 додаткових градуси тепла зимою - не більше. Все тому, що тепло проходить крізь стіни і якщо цілий будинок не утеплений, то тепло із утепленої квартири витягують сусіди та коридори. Крім ... читати далі »

7 Лютого 2016 Дася Войтович 90

"Жіноча Січ" - реферантурний підрозділ ВО "Тризуб" ім.С.Бандери - проводить акцію "КУПИ КНИГУ - ПІДТРИМАЙ В'ЯЗНІВ РЕЖИМУ". На нашій сторінці будуть запропоновані книги, які можна придбати за довільну ціну. Всі виручені кошти підуть на потреби політичних в'язнів сьогоднішнього режиму. Звіти про кошти від продажі книг будуть виставленні на стіні спільноти.
Відправлення книг "Новою Поштою" або "УкрПоштою".
За довідками звертайтеся за телефоном: 0637340763.

Книжковий аукціон у соцмережах:

https://www.facebook.com/Книжковий-аукціон-на-підтрим..;

https://vk.com/club111954906

Звіт про витрачені кошти дивіться в спільнотах за посиланнями вище.
Ми вдячні кожному за участь в аукціоні, адже Вашою підтримкою реалізується боротьба з "кривосуддям"!

#Закарпаття #Драгобрат #репресії #правий_сектор #свободу_добровольцям#жіноча_січ#книжковий_аукціон читати далі »

5 Лютого 2016 Хмельничанин 486

У Хмельницькому зруйнували старовинний будинок. Сьогодні на Подільській нагнали техніку і почали ніби-то реконструкцію одного з найстаріших будинків в нас в місті. Жах! Що це коїться? Хіба можна було давати дозвіл на таке жахіття!?? В соцмережах начальник управління культури міста написав, що завтра будуть скаржитися у прокуратуру і поліцію, але ж хтось це дозволив зробити!

5 Лютого 2016 Сергій Буднік 124

Підкажіть будь-ласка, де можна придбати лічильник гарячої води який показує не тільки кількість використаної води, а і її температуру??? Я чув що є такі багатотарифні лічильники!! Якщо з вашого крана біжить вода не достатньої температури, він буде показувати тільки використану воду без підігріву, і тільки при належній температурі він покаже скільки ви використали гарячої воли!!!

5 Лютого 2016 Сергій 124

"нема любові понад ту,
що окропила кров’ю Крути,
і ту гарячу кров святу
повік Вкраїні не забути…"
із невеликим запізненням, у зв'язку з обмеженням проведення заходів за участі дітей (аби запобігти епідемії грипу), але з великим успіхом, 4 лютого, міський будинок культури спільно з кінотеатром імені Т.Г.Шевченка провели кіно-лекцію, присвячену Дню пам’яті героїв Крут...
захід відбувся за участі хмельницьких "вуличних" поетів: Анни Новак, Юлії Бричко, Анастасії Лукій, і був організований для учнів загальноосвітніх шкіл міста з метою розкриття суті, причини трагедії під Крутами, виховання в учнів інтересу і поваги до історичного минулого своєї країни.
колектив міського будинку культури також дякує управлінню освіти Хмельницької міської ради за сприяння в організації даного заходу!

4 Лютого 2016 Світлана Бульбах 152

03 лютого 2016 року начальником Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Худняком Віктором Анатолійовичем за участі першого заступника начальника Продан Н.В., заступника начальника відділу з питань нотаріату Ревуцької О.В., начальника відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, друкованих засобів масової інформації та легалізації громадських формувань Лисюк С. С. та представника інженерного відділу служби технічної підтримки ДП «Інформаційний ресурсний центр» Глухенького О.А. проведено робочі наради з державними та приватними нотаріусами області з питань реалізації повноважень державних реєстраторів у сфері реєстрації бізнесу.
Зокрема, участь в нараді нотаріусів адміністративно-територіальних одиниць області було забезпечено за допомогою ... читати далі »

4 Лютого 2016 Хмельничанин 330

Надгробок з Путіним виготовили не на Хмельниччині, а в Житомирській області! В соцмережах поширюють інформацію, що надгробок з фотографією путіна зробили у Славутському районі. Насправді ж, його зробили у Житомирському районі. Просто село Улашанівка є і в Славутському районі Хмельницької області і в Червоноармійському районі Житомирської області.
Першим у соцмережі, а саме у Фейсбук, ці фото виклав Сергій Пантюк, який і написав: "Це село Улашанівка, між Рівним і Житомиром. Підприємство, яке виготовляє надгробки. До біса приємний рекламний хід )))"

3 Лютого 2016 Рачок Роман 142

Під час численних дискусій щодо правомірності здійснення процедури люстрації в Україні, її відповідності загальновизнаним міжнародним стандартам та порушенням самим фактом її проведення прав службовців, доцільно враховувати висновки Європейської комісії за демократію через право (так звана Венеціанська комісія) – консультативного органу з конституційного права, який був утворений при Раді Європи ще в 1990 році.
Основною формою роботи комісії є аналіз законів та законопроектів країн-учасників, які стосуються проблем конституційного права, в т.ч. прав меншин, стандартів виборчого процесу тощо.
Висновки даного органу широко використовуються Радою Європи як відображення «європейських стандартів» в області демократії.
В своєму звіті «Рік люстрації в Україні: історія перемог та саботажу» ГО «Громадський ... читати далі »

2 Лютого 2016 Павло Малюта 105

Валютна криза не минула і може вийти на новий виток

Після сильної та для багатьох українців раптової девальвації 2015-го року, сьогоднішня ситуація на валютному ринку багатьма вважається майже стабільною. Коливання курсу незначні, у багатьох навіть з’явилася впевненість в завтрашньому дні. Але не все так просто як вважається, якщо просто дивитись на табло із курсом. Абсолютна більшість системних проблем не вирішені, тому теперішню «стабільність» більш доцільно вважати затишшям перед новою хвилею бурі.

Згадаємо, як це було минулого разу. Нацбанку та Мінфіну було достатньо не просто зробити якісь деструктивні кроки, а просто не зробити того, що було потрібно, щоб в лічені дні курс підстрибнув, а населення запанікувало. Паніка завжди є дестабілізуючим фактором в економіці, тому на якийсь час утворилось замкнене ... читати далі »

1 Лютого 2016 РПЛ 105

Депутати мають зайнятися
важливими соціальними та економічними законопроектами

Народний депутат України, лідер опозиційної фракції Радикальної партії Олег Ляшко на погоджувальній раді у парламенті, заявив, що на поточному сесійному тижні депутати мають зайнятися важливими соціальними та економічними законопроектами. За словами радикала, це послабить «зашморг», який повісила влада на шиї громадян. «Вимагаємо на цьому тижні розглянути питання скасування оподаткування пенсій, подолання вето на закон, який передбачає вихід жінок на пенсію у 55 років, перерахунок ціни на газ для населення та питання реструктуризації боргів фізичних осіб», - заявив Ляшко.
За словами радикала, влада негайно має міняти економічну політику. «Як ми можемо добиватися економічного зростання, коли люди жебракують? Українцям ні ... читати далі »

31 Січня 2016 РПЛ 173

Докладніше

Відкрите звернення
до Президента, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра України
щодо зміни економічної політики для захисту національних інтересів, розвитку економіки
та підвищення рівня життя громадян України

Українська економіка за останні 25 років скоротилась на 35%. Згідно з даними Світового банку, це найгірший результат у світі. Із 166 країн, які мали й розкрили повну статистику ВВП за 1990–2014 рр., він знизився лише в п’яти випадках. Україна «випередила» Молдову (-29%), Грузію (-15,4%), Зімбабве (-1,6%) і Центральноафриканську Республіку (-0,94%). ВВП інших країн збільшився: з мінімальним приростом у Таджикистані (10,6%) і Демократичній Республіці Конго (20%), а у Китаї ВВП зріс у 10 разів. А ми втратили третину ВВП в реальному вимірі, хоча в 1990 році за ВВП на душу населення (за паритетом купівельної спроможності) ... читати далі »

1

2 3 » 137


Курси валют на 11.02.2016
купівля
продаж
Міжбанк
25.94
26.03
29.125
29.224
0.329
0.331

Гарячі лінії

> <

Архів новин

<<Лютий 2016>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29