У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.
2 Липня 2015 Сергій 100

В ресторані "Україна", працюють гральні автомати.
Друзі ішов вчора увечорі біля ресторану "Україна" у м. Хмельницькому, побачив це неподобство, міліціантів заставив скласти, протокол, приїхали РІШАЛИ. Я запитав хто кришує, сказали ЦИТАТА "ЯЦЕНЮК І ПОРОШЕНКО", був при цьому присутній заст нач. Хмельницького міськогого відділу внутрішніх справ,Заступник начальника МВ — начальник МГБ Примак Іван Анатолійович, пообіцявмені що, не залишить цього просто так, я звонив свому побратиму-майданівцю Величковичу, сказав що підтримає.Публікую цю інформацію для того , що б люди знали про це, і даю вам слово це тільки початок. Ми з козаками в найближчі дні зберемо інф. про подібні "заклади", та зробимо "ВИСНОВКИ".

1 Липня 2015 Інна 26

7-12 ЛИПНЯ ПРОЙДЕ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З БІЛЬЯРДНОГО СПОРТУ СЕРЕД ЮНАКІВ ТА ДІВЧАТ "ПУЛ 14+1, 8, 9, 10"


З метою розвитку більярдного спорту в Україні, виявлення найсильніших команд та спортсменів, підготовки для участі в офіційних міжнародних змаганнях 7-12 липня пройде Чемпіонат України з більярдного спорту серед юнаків та дівчат «Пул 14+1, 8, 9, 10». Місцем проведення стане оздоровчо-розважальний комплекс «СВ-Клуб» (м. Хмельницький, вул. Свободи, 1А).
Змагання пройдуть відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-спортивних заходів України на 2015 рік за чинними на території України Правилами змагань з більярдного спорту (далі – Правила), які не суперечать міжнародним правилам з більярдного спорту.
Керівництво змаганнями здійснює Міністерство молоді та спорту України (далі – Мінмолодьспорт) та Національна ... читати далі »

30 Червня 2015 ПС 180

“Правий сектор” засік розкрадання державного об’єкту
В понеділок 29 червня активістами “Правого сектору” Хмельниччини було зафіксовано факт розкрадання державного майна. Невідомі “розбирали” та вантажівками вивозили на металобрухт одну зі старих шахт законсервованої ракетної бази в селі Жиленці Ярмолинецького району Хмельницької області. Устаткування подібних об’єктів є радіоактивним та надзвичайно шкідливим для навколишнього середовища. За викликом активіствів ПС прибули преса, правоохоронці, МНС. Наразі розбираємось…

30 Червня 2015 Сергій 76

У Верховній Раді "наїхали" на Лабазюка, Борис Філатов та Володимир Парасюк.
Borys Filatov
"На лицо ужасные, добрые внутри".
...
Когда смотришь на довольных и спокойно сидящих в Раде предателей и коллаборантов, которые пролезли в парламент при полном содействии и попустительстве партии власти, то начинаешь нервничать.
Поймите нас.
Ибо мы - гасконцы.
Для нас важны честь и слово.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=867915969956968&set=a.529796783768890.1073741827.100002157183088&type=1&fref=nf

30 Червня 2015 Сергій 42

28 червня, в Києві на Хрещатику, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет освятив пам'ятний знак до 365 річниці Конотопської битви, в якій козацьке військо під орудою Гетьмана Івана Виговського розгромило Московське військо, о 14-00, 3 липня 2015 року, вказаний знак буде на майдані біля кінотеатру ім. Т. Шевченка у м. Хмельницькому
Запрошуємо усіх Хмельничан.

30 Червня 2015 Сергій 47

у рамках заходів з нагоди Дня Конституції України та Дня Молоді відбулось чимало цікавих заходів...
27 червня на міському пляжі та відкритому сценічному майданчику ХМБК були організовані майстер-класи народним аматорським театром "ДЗЕРКАЛО" (керівник - Дмитро ГУСАКОВ), студією оригінального жанру "ВОГЕНЬ" (керівник - Роман ВЕЛНЯНКО) та народним аматорським танцювальним колективом "ВЕСЕЛКА" (керівник - Оксана ПЕТРИНА) з метою популяризації та залучення молоді у ті чи інші об'єднання та формування міського будинку культури.
у заходах із задоволенням брали участь жителі та гості міста, оволодіваючи тим чи іншим видом запропонованого мистецтва

у продовження теми про відзначення Дня Конституції України та Дня Молоді, 28 червня, на міському пляжі відбулась спортивно-ігрова концертно-розважальна повчально-інформаційна ... читати далі »

29 Червня 2015 Игорь Глазок 65

ДТП на Лыбидь Плазе.

27 Червня 2015 Сергій 99

про порушення чинного законодавства та локальних актів Хмельницького університету управління та права щодо навчальної роботи

27 Червня 2015 Сергій 93

Про порушення чинного законодавства та локальних актів Хмельницького університету управління та права щодо навчальної роботи

У Хмельницькому університеті управління та права працює член Громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації, доктор наук з державного управління Довгань Валерій Іванович.
Відповідно до розподіленого навчального навантаження на 2014-2015 навчальний рік він забезпечує викладання лекційних, семінарських занять та проведення усіх форм контролю (в т. ч. екзаменів) з навчальних дисциплін «Державне управління» і «Територіальне управління та місцеве самоврядування» відповідно на першому та другому курсі магістратури «Державна служба».
Проте, у квітні-травні 2015 року сталася ситуація, коли низка студентів першого та другого курсів магістратури «Державна служба» (наприклад... читати далі »

27 Червня 2015 Олег 115

Корупционеры Хмельницкого ГАИ

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!
26 Червня 2015 Anatoliy Savchuk 25

Тренінг "Про Українську Конституцію"
Спеціалісти обласного управління юстиції у Хмельницькій області 25 червня розповідали учасникам Хмельницького товариства молодих інвалідів про Українську Конституція, її сьогодення та перспективи удосконалення Основного Закону держави. Молодь отримала фахові відповіді на свої запитання по правам, які встановлено Основним Законом України, аргументовані приклади застосування прямої дії норм Конституції у повсякденному житті людей з вадами здоров'я. Зустріч відбувалася, як і зазвичай, у затишному залі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Островського, отож і бібліотекарі розповіли молоді про історію виникнення і створення Конституції України, її значення та роль у формуванні української нації. Практичний вплив Конституційних норм на життя людей на ... читати далі »

26 Червня 2015 ПС 102

Хмельничан запрошують на виставку зброї та амуніції бійців АТО

ГО «Правий сектор Хмельниччини» проводить тематичні заходи для популяризації добровольчого руху, інформування населення про події на Сході та збору коштів для потреб 7 ОКБ ДУК «Правий сектор».
Експозиція військової зброї та амуніції, зустріч з бійцями 7 ОКБ ДУК «Правий сектор», перегляд фотографій та документального відео з періоду Майдану, вишколювання та тренування бійців, а також – зі Сходу України, можливість послухати патріотичних пісень, промову авторів відео, ознайомитися з діяльністю активістів ГО «Правий сектор» в тилу.
Час проведення (28 червня):
- перший захід біля ТЦ «Дитячий світ» з 13:00 до 18:00;
- другий захід на автостоянці біля кафе «Рукавичка» з 20:30 до 22:00.

25 Червня 2015 Иван Федорович Сторожук 157

Вчора у продуктовому магазині на Проспекті Миру бабуся спитала ціну "комерційного" нарізаного хліба, коли почула відповідь, опустила голову, сказала собі під ніс "обійдусь без хліба..." і швидко вибігла з магазину... Ось у такій країні живемо... а ви можете обійтись без хліба?

25 Червня 2015 Сергій 56

З В Е Р Н Е Н Н Я до громадянського суспільства щодо створення мережі громадських штабів гри «Джура» в системі освіти 9 червня 2015 р. м. Київ

25 Червня 2015 Валерій Іванюк 63

ПриватБанк додасть торгівлі лояльності клієнтів

ПриватБанк запустив нову онлайн-систему керування лояльністю клієнтів у рамках національної програми лояльності «Бонус Плюс». Нова система банку дозволить торговим підприємствам підняти продажі товарів і послуг і налагодити персональні комунікації з покупцями без додаткових затрат.

Як повідомили в банку, тепер будь-яка торгова точка може підключитися до мережі «Бонус Плюс» за декілька хвилин просто на сайті програми, а керувати своїми акціями та комунікаціями з клієнтами – через Інтернет у персональному кабінеті магазину. Підключення до програми дає можливість оперативно налаштовувати розміри бонусів, проводити акції та повідомляти клієнтам про спецпропозиції з використанням систем масових комунікацій.

«Сьогодні на бонусних рахунках клієнтів ... читати далі »

25 Червня 2015 Сергій 116

27 та 28 червня 2015 року з Днем Конституції та Днем Молоді України
хмельничан вітатимуть заклади культури міста!

Напередодні Дня Конституції та Дня Молоді України Хмельницький міський будинок культури, з постійними партнерами, готується привітати хмельничан зі святами та запрошує на цікаві програми, що відбуватимуться цими днями у місті Хмельницькому:
27 червня 2015 року:
11.00-12.00 - Тренінг від режисера народного аматорського театру «Дзеркало» Дмитра Гусакова «Акторська імпровізація. Спонтанна та структурна». Тренінг являє собою низку різнопланових вправ спеціально підібраних, як для знавців театру, так і для тих, хто не має професійних навичок в даній сфері. (міський пляж)
16.00-17.00 – Майстер-клас з народного танцю від кращих колективів народного танцю «Веселка» та «Намисто» Хмельницького міського будинку культури. ... читати далі »

24 Червня 2015 Активісти 91

Скільки коштує посада обласного чиновника у київських кабінетах. Можливо, це знає гамець, помічник Авакова Зорян Шкіряк? Останніх кілька днів упереджуємо призначення корупціонера та особи, яка підпадає під люстрацію. Підготовлено та особисто передано звернення в усі компетентні інстанції в тому числі Міністерство внутрішніх справ України. Зібрано доказову базу за півпраці з громадськими організаціями Чернівецької області. Мова йде про одіозного екс-начальника міністерства надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області – Едуарда Братка можуть призначити головою МНС Хмельниччини. Нагадаю, силовика вже притягували до кримінальної відповідальності через зловживання владою.
«Чиста» біографія та почесні нагороди: такого, на перший погляд, взірцевого керівника МНС у 2013 році отримала Буковина. Тоді працівники ... читати далі »

23 Червня 2015 КВУ 100

«Місцеві вибори та місцеве самоврядування: якими будуть результати реформ?»

23 червня 2015 року в м. Хмельницькому з ініціативи обласного осередку «Комітету виборців України» спільно з Чернівецькою громадською організацією «Комітет виборців» було організовано і проведено круглий стіл на тему: «Місцеві вибори та місцеве самоврядування: якими будуть результати реформ?»
Круглий стіл розпочав роботу о 12.00 годині в приміщенні обласної телерадіокомпанії. Голова Хмельницького обласного осередку КВУ Юрій Ануфрієв ознайомив присутніх з форматом роботи круглого столу.
Експерт Чернівецької громадською організацією «Комітет виборців», кандидат політичних наук Ігор Гаврада презентував присутнім внесені до Верховної ради виборчі законопроекти про проведення місцевих виборів. Це дало змогу учасникам круглого ... читати далі »

22 Червня 2015 OLEG 74

Що може об’єднати українців: думка Подолян


Конфлікт, що наразі триває на Сході України, є результатом дестабілізації зовнішніх гравців, які скористалися гетерогенністю (неоднорідністю) України як держави, зокрема її регіональними особливостями. Водночас, у світі існує значна кількість країн, які складаються з неоднорідних суспільств, але в той же час об’єднані в одну політичну націю. За роки незалежності політичні еліти та держава не спромоглися розробити політику національної єдності України, натомість використовували регіональні особливості для отримання електоральних переваг у конкретних регіонах. При цьому інструментом роз’єднання виступало історичне минуле країни, в той час, як було відсутнє бачення майбутнього розвитку держави.
Саме виробленню політики національної єдності було присвячено ... читати далі »

22 Червня 2015 Anatoliy Savchuk 129

«Нерентабельна» реабілітація
22.06.2015
У інвалідів є ідея і гроші. Але немає місця для свого центру
Багато із тих, хто під час однієї з сесій прийшов із протестними плакатами до Хмельницької міської ради, навряд чи знайомий не тільки з усіма юридичними тонкощами проблеми, а навіть формальним боком цієї історії — не всі розбираються у ділових паперах. Але вони знають одне: їм знову буде ні з ким поспілкуватись, разом провести час, ні у кого повчитись, нікому розказати про свої проблеми. Вони знову змушені будуть стати бранцями своїх квартир і замкнути коло спілкування лише на рідних. І все через те, що вони — інваліди, і їм просто ніде зібратись разом. Їх попросили вибратись із одного приміщення, і так і не підшукали іншого. Бо у теперішній час «нерентабельно» просто так роздавати квадратні метри, котрі потенційно могли ... читати далі »

1

2 3 » 124

Гарячі лінії

> <
Курси валют на 03.07.2015
купівля
продаж
21
21.01
23.295
23.3
0.378
0.378

Фото

Майже 300 офіцерів достроково випустили з прикордонної академії


Архів новин

<<03 Липня 2015>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
  1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31