У розділі "Народний Кореспондент" (НарКор) Ви маєте можливість прочитати новини від користувачів, скарги жителів Хмельниччини, відомості про аварії, надзвичайні події, що сталися у нашому регіоні або ж додати власну новину.

27 Березня 2015

Валерій Іванюк

15

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

Прихильники партії регіонів на Хмельниччинi стали “епіцентром” чуток про ПриватБанк

Прихильники Партії Регіонів на Хмельниччинi зайнялися “підривною” справою проти клієнтів найбільшого українського банку ПриватБанку. Навіть депутати ВР не погребували розпускати чутки та байки про банк, які ініційовані їх колишніми патронами, а нині російськими емігрантами.

На сесії Білогірської районної ради (Хмельницька область) народний депутат верховної ради Шинькович Андрій Васильович виступав із звітом своєї діяльності і в т.ч. став “епіцентром” слухів на Білогірщині висловивши думку, що ПриватБанку залишилось дуже мало часу на існування і за зеленими вивісками нічого вже немає і капітал вже вивезений. Бути в епіцентрі подій і не тільки п. Андрію зручно, адже є заступниким Голови ТОВ «Епіцентр К» і його ж (голови) ...
 » 


25 Березня 2015

Олег Черненко

108

Як побороти політичну корупцію?

19-20 березня 2015 року ГО «Центр політичних студій та аналітики» у м.Києві було проведено семінар з ключових питань впровадження державного фінансування партій. Учасниками заходу були представники політичних партій та громадських організацій зі всієї України. Метою семінару було створення Всеукраїнської мережі, спроможної працювати над поширенням в регіонах ідеї запровадження в Україні прозорого фінансування політичних партій.
Корупція по праву вважається провідною хворобою суспільства. Вона пронизує життя громадян у всіх сферах їх діяльності. Експерти боротьби з корупцією виділяють три її види:
- побутова – виникає під час взаємодії пересічних громадян з чиновниками;
- ділова – виникає під час взаємодії бізнесу та влади;
- корупція верховної влади – відноситься до політичного ...
 » 


25 Березня 2015

Сергій Буднік

137

З усіх засобів масової інформаціі ми чуємо про облаштування підвалів під бомбосховища. В будинку за адресою Чкалова 13/1 в підвал зайти не можна. А там 380 квартир. Цікаво куди ховатись мешканцям даного будинку???


25 Березня 2015

иван

19

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

20 $ (баксов) за регистрацию - подробнее на сайте: http://zarb.yolox.net/
Как получить от 100 до 900 руб. на QIWI кошелёк: http://zarb.yolox.net/qiwi.php


25 Березня 2015

Мороз Сергій

24

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

IV Форум Мережі вільних місцевих політиків відбувся 20-22 березня в місті Вінниці! Головна тема Форуму: "Децентралізація в Україні: нові можливості територіальних громад та участь громадян". Організатори Форуму – Центр громадянських ініціатив та представництво фонду Фрідріха Науманна в Україні.
Розпочався четвертий форум Мережі вільних місцевих політиків в загородному комплексі "Баттерфляй". Другий день Форуму- зустріч з Василь Куйбіда на тему: Сучасна модель адміністративно-територіального устрою.
Дискусія з Юрієм Ганущаком на тему "Реформа територіальної організації влади". У темі Децентралізація очима територіальної громади приймають участь народний депутат України Юрій Македон та Сергій Світко, голова Вінницька облради. Цікава та кориса інформація, зустрічі та нові знайомства ...
 » 


24 Березня 2015

Сергій

110

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

У Хмельницькому відбудеться дитячий турнір з регбі
"Подільська весна 2015"

З кожним роком популярність у Хмельницькому такого видовищного ігрового спорту, як регбі, невпинно зростає.
Щодалі цей вид спорту стає більш зрозумілим для Хмельничан, а діти та їхні батьки мають хорошу можливість переглянути яскраві і напружені поєдинки нашої команди. Важливо, що ті хлопці, які нині захищають кольори РК «Хмельницький», у свій час прийшли у спорт в 10-12 річному віці і виросли до команди майстрів. Відтак це чудовий доказ того, що варто займатися регбі у такому юному віці. Тепер про переваги. Чому варто привести дитину саме на регбі, а не на інші ігрові види спорту? Тому що регбі - це комплекс з декількох видів, скажімо, футболу, баскетболу, волейболу. Тут потрібна швидкість і витривалість, тому маємо елементи і легкої ...
 » 


24 Березня 2015

РПЛ

65

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

15 березня 2015 року у м. Києві пройшов 7 з"їзд Радикальної партії Олега Ляшка.

Резолюція VII з'їзду Радикальної партії Олега Ляшка

МАНІФЕСТ НАРОДНОЇ ПЕРЕМОГИ
1. ЗАХИСТ ДЕРЖАВНОСТІ. ВИЗВОЛЕННЯ УКРАЇНИ.

Країна перебуває у надзвичайно складній ситуації. Незважаючи на героїзм кращих синів своєї країни, які зі зброєю в руках захищають свободу свого народу, незважаючи на те, що це по-справжньому народна війна, бо вся країна прокинулась і допомагає бійцям, разом з тим, через нерівність сил і помилки керівництва, ворог захопив значну частину українських територій і щомиті може піти у наступ. Тисячі Героїв вже віддали своє життя за Незалежність.

Мирні переговори показали абсолютну неефективність. Наш ворог - Московія - розуміє лише мову силу.

Отже, зберегти Україну можна лише у боротьбі:

1. Оголошення воєнного ...
 » 


24 Березня 2015

Міцна громада

177

Директор благодійного фонду з Шепетівки − переможець премії «Людина року-2014»

21 березня у Києві відбулася 19 загальнонаціональна програма вручення премій «Людина року-2014». Переможцем у номінації «Меценат року» визнано жительку м. Шепетівка, директора Благодійного фонду «Зміцнення громад» Тетяну Василик.
Традиційно на церемонії були відзначені особистості, чия праця стала визначним здобутком нашої держави у році, що минув. Серед кращих із кращих діячів України були нагороджені видатні журналісти, лікарі, бізнесмени, спортсмени, підприємці, артисти, державні діячі та військові. Міжнародні премії було вручено трьом переможцям, серед яких ‒ Президент Литовської Республіки Даля Грібаускайте.
Не обійшли увагою на церемонії і нішу благодійності:
‒ Благодійний фонд ось уже впродовж 5 років сприяє розвитку ключових ...
 » 


23 Березня 2015

БМ

37

УВАГА! Повідомлення ще не промодеровано адміністратором!

як сказав В.К.Птащук,"на дорогах Хмельницького більше не діє “телефонне право”але він забув добавити,що не всім потрібно використовувати телефон..працівникам ДАІ та патрульної служби,які приймають участь в експерименті, видали списки "недоторканних",автомобілі яких не тільки не можна зупиняти,але й допомагати незважаючи на стан .водія...працівників міліції ця ситуація непокоїть,то ж вони поділились списками


21 Березня 2015

Олексій Фролов

238

Відгадайте хто так паркується? Відповідь тут: https://www.facebook.com/kak.mydak/


21 Березня 2015

Волонтер

331

Паркуються як Мудаки! На пішохідній зоні. Автомобілі депутатів міської ради.


21 Березня 2015

Олег

183

Вінницька банда скрізь. Порошенко, Гройсман, Калетніки і Шинькович туди ж. Погрожує журналістам, а тим часом робить вигляд, що переймається долею справи про смерть редакторки з Нетішина, де його округ. Журналісти, будьте обережні з ним!21 Березня 2015

Макс

260

В социальных сетях стремительно набирает популярность видеоролик под названием «Гимн украинского Донбасса». Как сообщает Война в Украине со ссылкой на Joinfo.ua, его авторы представили свой вариант ура-патриотического «хита» от горячо любимой российским президентом Путиным группы «Любэ» про «батяню комбата».20 Березня 2015

Анатолій

220

Вчора прочитав комент до інформації про ДНЗ №32 наступного змісту: "завідуюча цього закладу сама винна!не розумію чому роблять з цього таку бучу!якщо не то підтримка їй не потрібна,а якщо так нехай відповідає по закону!а на рахунок тої людини яку підозрюють у підставі нашої завідуючої,то вибачте,але мали б совість!ця людина з досвідом багато хорошого навчила мою дитину!шкода що її "попросили" !єдиних кого треба заспокоїти-це декількох мамів,які тільки тим і займаються що колотять!" Мамам які відстоюють правду та честь людини РЕСПЕКТ!!!!!! Так тримати!!! Впевнений, Вас підтримають небайдужі хмельничани!!!!А що це за вихователь з досвідом???? назвіть ім'я!!!!! Значить ви Світлана знаєте, хто причетний до цієї резонансної справи???? На злодії шапка горить....


20 Березня 2015

Віктор

117

http://kh.ridna.ua/2015/03/18/problemoyu-z-pivdennym-buhom-zatsikavylas-sbu/
Проблемою з Південним Бугом зацікавилась СБУ
18 Березень 2015 22:24
Зробивши невеличкий аналіз питань висловлених в статті з проблемою забруднення П.Бугу в мене виникло ряд питань та пропозицій, а саме:
1. в статті ссилаються на наступне - “Причиною забруднення Південного Бугу є стічні води або виробничого, або побутового характеру. А ще — елементарна господарська бездіяльність. Наша річка захворіла, імунітет її дуже низький. Останні три-чотири роки в неї потрапляють стоки, в тому числі і Наркевицького цукрового заводу. У річки раніше була можливість самоочиститися, але останнім часом було мало опадів, крім того, рівень води понизили, – говорить начальник міськрайонного управління Держсанепідслужби у Хмельницькій області Олег Балашов. – За результатами досліджень...
 » 


19 Березня 2015

Вадим

148

У Ярмолинцях. Недопустили регіонала, до промови про вшанування "Небесної Сотні"19 Березня 2015

Мороз Сергій

135

02.05.2014р. м.Хмельницький- відкрита , порядна людина. Один з небагатьох людей, які дарують надію на краще майбутнє України! Успіху у роботі.


19 Березня 2015

Сергій

186

Шановні Друзі !
Наші побратими з Черкас придбали бронемобіль для нашого 8 – полку спецпризначення, цей бронемобіль бувший у використанні і потребує ремонту ходової частини. Ремонт виконують козаки Хмельницького міського козацького товариства ім.. В. Чорновола Українського козацтва за свій кошт, але потрібні кошти для придбання запасних частин модель бронемобіля фольксваген LT 4 – 1997 рік об’єм двигуна 2,4м3.
1. Шарові опори - 4 шт.
2. Рульова тяга - 2 шт.
3. Рульовий наконечник - 2 шт.
4. Втулки стабілізатора внутрішні - 2 шт.
5. Втулки стабілізатора зовнішні - 2 шт.
6. Підшипник передньої ступиці правий - 1 шт.
7. Задні пружини (підсилені) - 2 шт.
8. Колодки тормозні, передні, задні
9. Масло для двигуна
10. Фільтр масляний.
11. Сальніки та інш.
Відповідальний за придбання запасних частин, козак Ігор тел. (098) 048-22-47, кошти просимо ...
 » 


18 Березня 2015

Павло

105

Почему 1 июля 2015 года может стать черной датой для малого бизнеса.
И как это предотвратить.
Согласно принятым в канун Нового года изменениям в Налоговый кодекс, уже с 1 июля 2015 года плательщики единого налога III группы обязаны перейти на регистраторы расчетных операций (кассовые аппараты, фискальные регистраторы и т.д.). Спустя полгода то же самое должны сделать плательщики II группы.
Несмотря на четко очерченный круг фигурантов, это нововведение имеет самое прямое отношение ко всем нам. И вот почему.
Этот закон коснется более 300 000 предпринимателей. В основном тех, у кого небольшие обороты. То есть, в течение 6-12 месяцев несколько сот тысяч предпринимателей должны: купить нужный тип РРО, заключить договор с обслуживающей организацией, подключиться к системе и начать использовать РРО, то есть, выдавать чеки при продаже ...
 » 


17 Березня 2015

Сергій

187

Дорогі хмельничани!!!! Батьки ДНЗ №32 "Росинка" шукають підтримки у громади. Завідуючу садочком підозрюють у вчиненні кримінального правопорушення, а саме вимагання та отримання хабара. Все це заздалегідь спланована підстава. Це може довести і адвокат і правохоронні органи. Але є одне але... останні якраз і не воліють захищати невинних. В батьків та колективу є припущення, кому було вигідно відсторонити завідуючу від виконання обов"язків. Та прикро, що і прокуратура і міліція "танцює під дудку" цієї особи. Допоможіть відновити правду!!!!


1

2 3 ...  »...  119