ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Попрацювати граючись!

Афіша 2647
Фото: організаторів

16 серпня хмельницьких дітлахів запрошують безкоштовно «приміряти» дорослі спеціальності в імпровізованому «Місті професій»

Цієї суботи о 17.00 парк імені Т.Г. Шевченка перетвориться на справжнє місто професій. Після попереднього майстер-класу від справжніх професіоналів, юним хмельничанам запропонують «опанувати» ту чи іншу спеціальність. А за якісно виконану роботу навіть платитимуть «зарплатню» місцевою валютою, яку маленькі «працівники» зможуть витратити у крамницях солодощів та подарунків.
Загалом на заклик організаторів – ділового міжнародного журналу «Community» відгукнулись більше 20 представників різних спеціальностей Хмельницького. У кожного в «Місті професій» буде свій майданчик. Юним хмельничанам пропонуватимуть «попрацювати» міліціонерами, «еменесниками», зв’язківцями, механіками з ремонту машин, будівельниками, фотографами, агрономами, лікарями.
За словами організатора освітньо-ігрового проекту «Місто-професій» Тетяни Люльки, їхній захід – соціальній, тому участь дітей у ньому – безкоштовна. «У мене два сина, які щотижня змінюють думку про те, ким вони хочуть бути, – каже пані Тетяна. – Саме вони надихнули мене на створення цього проекту, адже не до кінця розуміють специфіку тієї чи іншої професії».
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую