ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Осінні польоти над Кам'янцем: "Октоберфест" запрошує на пиво, повітряні кулі і драйвову музику

Афіша 7083
Розігруватимуть політ на повітряній кулі над Кам
Розігруватимуть політ на повітряній кулі над Кам'янцем. Фото: grandtour.in.ua

З 10 до 11 жовтня у місті над Смотричем вируватиме щорічний фестиваль.

Кам'янець-Подільський запрошує гостей на фестиваль музики і пива "Октоберфест". Цього року він триватиме з 10 до 11 жовтня і, обіцяють організатори, буде особливим. У рамках святкування - фінал Кубку України з повітроплавання та розіграш польоту на повітряній кулі.

“Упродовж двох днів фестивалю на гостей очікує насичена програма, найкраще українське пиво, гори смачних подільських закусок, світанкові польоти та вечірні паради повітряних куль, українська музика, змагання та конкурси, майстер-класи, дегустації і маса інших цікавинок, - розповідають організатори фестивалю. - Тільки в Кам’янці-Подільському "Октоберфест" поєднується із чемпіонатом з повітроплавання та збирає разом екіпажі повітроплавців з різних міст України та світу. Початок чемпіонату - уже 6 жовтня”.

На гостей та учасників фестивалю "Октоберфест" чекають драйвові концерти, де виступатимуть: Лама, Табула Раса, Олег Універсал, Майк Кауфман, Бекінгем, Чумацький шлях, Видрові доли, АпГрейд Мрій, Wine Philosophy.

Усі кошти, вилучені з продажу сувенірної продукції, передадуть в Координаційний центр допомоги учасникам АТО.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую