ye-logo.v1.2
20 Січня, 2019

Відома співачка Христина Панасюк виступатиме у Хмельницькому, щоб допомогти юному волонтеру

Галина МЕЛЬНИК Афіша 1658
Хлопчик потребує допомоги
Хлопчик потребує допомоги. Фото: з архіву

Артисти збирають гроші на лікування маленького Артема Харченка.

У благодійному концерті на підтримку 11-річного Артема Харченка, який відбудеться 31 березня у Хмельницькому, крім відомих гуртів "Мотор'ролла", “Stanza”, візьме участь і співачка-волонтер Христина Панасюк. Дівчина познайомилась з Артемом на одному з концертів і хоче допомогти йому швидше видужати.

Христина Панасюк займається волонтерство відтоді, як побачила оголошення про збір речей для хлопців, які щойно повернулися з передової. Підбадьорює бійців музикою. Більше десяти пісень написала після поїздок на Схід.

“Разом з Артемком ми співали мої пісні на одному з концертів, що мене розчулило до сліз. Я хочу допомогти цьому хлопчику і хочу долучити усіх небайдужих для його підтримки. Давайте зустрінемося на концерті, відкриємо серця для добра”, - звертається Христина до подолян.

Артема підтримають також команда КВН "Отдыхаем вместе", Мистецька сотня "Гайдамаки", Творча сотня "Рух до перемоги" та ведучий - Антон Довлатов. Зібрані кошти від концерту будуть передані маленькому благодійнику.

Нагадаємо, маленькому волонтеру Артему Харченку поставили діагноз - саркома Юінга тазобедренного правого суглобу четвертої стадії з метастазами. Хлопчик в онкологічній клініці, потрібні кошти на хіміотерапію та операцію.

Благодійний концерт на підтримку Артемка відбудеться 31 березня о 18.30 годині в приміщенні Хмельницької обласної філармонії. Квитки можна в касі філармонії. Вартість: від 70 до 200 гривень.

 
Відео звернення від Христини Панасюк

Відео звернення від Христини Панасюк.31 березня о 18.30 год. в Хмельницькій обласній філармонії. Артема підтримають Христина Панасюк, гурти Моторрола, Станза, команда КВН "Отдыхаем вместе", Мистецька сотня "Гайдамаки", творча сотня "Рух до перемоги", ведучий - Антон Довлатов. Зібрані кошти від концерту будуть передані маленькому благодійнику та колезі по добрим справам. Разом, ми можемо здійснити його найбільшу мрію – бути здоровим.

Опубліковано ГО Мистецька сотня "Гайдамаки" 28 березень 2016 р.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Останні оголошення

Останні фото та відео