Футбол. Ніщивна поразка СК «Хмельницький» в рідних стінах

Спорт 2186
У трьох матчах СК Хмельницький забило 1 гол та 11 м
У трьох матчах СК Хмельницький забило 1 гол та 11 м'ячів пропустив. Фото: з архіву

Хмельничани зазнали другого поспіль фіаско в аматорській першості.

У чемпіонаті України з футболу серед аматорів у групі «1», де виступає СК «Хмельницький», зіграні матчі 3 туру. Хмельничани вдома приймали «Покуття» з Коломиї Івано-Франківської області.

Команда Асіма Ібрагімова не змогла здолати досвідченішого суперника. Вже в першому таймі в ворота хмельничан влетіли три голи без відповіді. Ще два м’ячі побували в другому таймі. У підсумку «Покуття» здобуло перемогу з рахунком 5:0.

Для СК «Хмельницький» це вже друга поспіль поразка з таким рахунок. У 2 турі на Рівненщині хмельничани програли «ОДЕКу» 5:0.

Після трьох турів у хмельничан у турнірній таблиці є один бал за нічию в першому турі. Свій наступний поєдинок СК «Хмельницький» зіграє 26 серпня на виїзді проти ФК «Ужгород». У суперника хмельничан також лише одне очко, але вони провели на гру менше.