ye-logo.v1.2

Чи будуть у хмельницьких тролейбусах знову скасовувати оплату готівкою

Суспільство 3199
Безготівковий спосіб оплати в хмельницьких тролейбусах запровадили у липні 2021 року
Безготівковий спосіб оплати в хмельницьких тролейбусах запровадили у липні 2021 року. Фото: Електротранс

Можливість придбати квиток у водія повернули на початку повномасштабного вторгнення. Тоді зазначали, що це тимчасове рішення.

Влітку у хмельницьких тролейбусах знову припинять приймати готівку й залишать виключно безготівковий формат оплати. Про це розповів сайту «Є» заступник міського голови Хмельницького Микола Ваврищук.

Оплачувати проїзд можна буде банківською або транспортною картками. Також є можливість розрахуватися телефоном за допомогою Apple Pay/Google Pay або мобільного застосунку «CityCard».

Крім того, місто почне впроваджувати систему електронного квитка у приватному транспорті. За словами Миколи Ваврищука, валідатори у маршрутках почнуть монтувати влітку. У планах – забезпечити ними увесь громадський транспорт Хмельницького.

Мова про скасування оплати готівкою у маршрутках поки не йде. Утім, система електронного квитка передбачає безготівковий розрахунок. Тож у майбутньому можливість розрахуватися з водієм у маршрутках також буде відсутня.

Нагадаємо, що готівковий варіант оплати у хмельницьких тролейбусах відновили на початку повномасштабного вторгнення. Ініціатива була тимчасовою, а необхідність її впровадження була пов'язана з низкою технічних збоїв у роботі платіжних терміналів «Ibox», «Easypay» та мережі Інтернет по всій країні. Загалом безготівковий спосіб оплати в тролейбусах запровадили у липні 2021 року.

Читайте також: На Кам'янеччині через ремонт колії перекрили рух ділянкою автошляху: коли відновлять (ОНОВЛЕНО)

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую