ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2019

Тонни контрабанди, зброї і наркотиків. Спецпідрозділ податкової міліції повернувся з АТО

Ангеліна Мовчан Офіціоз 1332
Фото: km.sfs.gov.ua

Додому повернулися добровольці спецпідрозділу податкової міліції «Фантом».

Урочисто їх зустріли у Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області на урочистих зборах до Дня Конституцій України. Чоловіки протягом чотирьох місяців несли службу контрольних пунктах перетину лінії розмежування між Україною та тимчасово окупованими територіями у Луганській області.

Хлопці кажуть, на їхньому рахунку тонни зупинених контрабандних вантажів, наркотиків, зброї, боєприпасів та тіньової готівки.

«Ми вітаємо наших хлопців з поверненням. Дякуємо за вагомий внесок у збереження територіальної цілісності та незалежності України, а також захист її економічних інтересів. На буремних східних територіях «фантомівці» демонструють професійність та мужність, людяність і патріотизм, достойно тримаючи позиції у зоні антитерористичної операції».- зазначив у привітанні начальник Головного управління ДФС в області Сергій Ковальчук.

За гідне виконання конституційного обов‘язку перед Батьківщиною, бездоганну службу, звитягу та мужність, проявлені під час несення служби в зоні проведення АТО податкові міліціонери Ігор Хмелюк, Олег Цимбалюк, Євген Степанюк, Сергій Столяр та Олег Мужило нагороджені грамотами та подарунками Хмельницької облдержадміністрації, а колеги-податківці вручили їм грошові премії та квіти у національних кольорах.

Загалом з квітня 2015 року на сході країни у складі спеціального підрозділу Державної фіскальної служби «Фантом» несли службу понад два десятки кращих міліціонерів-податківців Хмельниччини, з яких ще шестеро й на сьогодні знаходяться у зоні АТО. Дехто із працівників уже пройшов кілька ротацій і має намір боротися за Україну до повної перемоги.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую