ye-logo.v1.2
17 Листопада, 2019

Вихідні у червні: скільки будуть відпочивати хмельничани

Надія СВІНЦІЦЬКА Офіціоз 1317
В кінці червня починаються довгі вихідні
В кінці червня починаються довгі вихідні. Фото: з архіву

В кінці червня починаються довгі вихідні.

Щорічно в першому літньому місяці, а саме 28 червня, українці відзначають День Конституції. Вже 22 роки поспіль цей день є національним святом і офіційним вихідним.

Цього року День Конституції припадає на четвер. Для створення оптимальних умов праці та відпочинку Кабінет міністрів відповідною постановою рекомендував перенести робочий день з п'ятниці 29 червня на суботу 23 червня.

Таким чином, в кінці червня вихідні триватимуть для українців 4 дні - з 28-го червня по 1 липня включно. Крім того, у передсвятковий день 27 червня робочий день скорочено на одну годину. Решта вихідних у червні будуть стандартними. Причому через перенесення робочого дня на 23 число у передостанній тиждень червня буде шість робочих днів поспіль - з 18 по 23 червня включно.

Також в Україні 1 червня святкується День захисту дітей, 9 червня - День друзів, відзначається і на міжнародному рівні. 14 червня у всьому світі вітають донорів. У третю суботу червня (17-го числа) святкується День батька, а в останню неділю місяця - День молоді.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую