ye-logo.v1.2
28 Січня, 2020

Рибоохоронний патруль Хмельниччини виявив чергові порушення

Олександр НІКІТІН Офіціоз 1306
Мешканців області просять повідомляти про порушників правил рибальства
Мешканців області просять повідомляти про порушників правил рибальства. Фото: ілюстративне з архіву

У порушників вилучили не лише рибу, а й знаряддя для лову.

Вчора, 10 червня, майже на усіх водоймах області стартував сезон риболовлі. Однак це не означає, що десь можна ловити рибу на заборонені знаряддя, зокрема, сітками. Адже за таку рибовлю можуть навіть, хоч і умовно, але обмежити волі, як, до прикладу, мешканця Славути.

З початку червня інспектори Хмельницького рибоохоронного патруля зафіксували вже 25 порушень законодавства у сфері охорони водних біоресурсів. На порушників склали адмінпротоколи. «Загалом, у порушників конфісковано 76 кілограмів водних біоресурсів та 17 одиниць заборонених знарядь», - слова керівника рибоохоронного патруля Андрія Полудняка наводить прес-служба відомства.

До прикладу, на Дністровському водосховищі поблизу села Баговиця Кам'янець-Подільського району рибоохоронні патрулі припинили риболовлю екраном, коли рибалка вже встиг зловити десять рибин. Крім цього, за 10 днів червня рибоохоронний патруль виявив незаконний збут водних біоресурсів на ринках Летичева, Хмельницького, Кам'янця-Подільського. У порушників, на яких склали адмінпротколи, вилучили 14 кілограмів ка сріблястого, 39 кілограмів коропа та 5,5 кілограми ляща.

Любителів рибалки закликають дотримуватись правил любительського і спортивного рибальства. У разі виявлення порушення - просять терміново повідомляти за номером телефону всеукраїнської безкоштовної «гарячої лінії»: 0-800-50-52-50 або на «гарячу лінію» відомства 068-384 98 10.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую