ye-logo.v1.2

Коли на Хмельниччині стартує сезон риболовлі

Суспільство 1619
Любителі риболовлі повинні дотримуватися низки правил
Любителі риболовлі повинні дотримуватися низки правил. Фото: ілюстративне з архіву редакції

На окремих водоймах заборона вилову риби триватиме до 29 червня.

Сьогодні, 10 червня, майже на усіх водоймах області стартує сезон риболовлі. Виняток становлять лише протоки, гирла, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнюються водою під час весняної повені. Там заборона вилову риби триватиме до 29 червня включно.

За інформацією Державного управління агентства рибного господарства у Хмельницькій області, старт сезону риболовлі не означає вседозволеності. Зокрема, любителі риболовлі повинні дотримуватися низки правил: не застосовувати вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї, промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших матеріалів.

На більшості водоймах області у цей період громадянам дозволяється вилов риби з берега та човна вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти та спінінгом з блешнею. Норма вилову риби — 3 кілограми за добу.

«Відповідно до наказу управління у водоймах області заборонений вилов раків до 30 червня включно. Ці обмеження пов’язані з виношуванням річковим раком ікринок, личинок», — повідомляють в агентстві рибного господарства.

Читайте також: Хмельничани можуть долучитися до зариблення Південного Бугу

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую