ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому відбудеться Форум молитви за сиріт

Офіціоз 2027
Форум організовує ГО «Хмельниччина без сиріт»
Форум організовує ГО «Хмельниччина без сиріт». Фото: ілюстративне stock.adobe.com

Обговорюватимуть, як вирішити проблемні питання у темі сирітства.

У вівторок в Хмельницькому вперше пройде форум присвячений Всеукраїнському «Дню молитви за сиріт». Як зазначають організатори, мета форуму - об’єднати усіх навколо проблеми сирітства.

«Представники влади, церкви та релігійні громади, бізнес, громадські та благодійні організації зможуть створити спільну платформу для найкращої допомоги обездоленим дітям та в спільній молитві просити щасливої долі для наших дітей», - йдеться у повідомленні.

На форум запрошений також Микола Кулеба, Уповноважений Президента України з прав дитини. Захід проходитиме у форматі панельної дискусії, де розглянуть проблемні питання у темі сирітства в Україні та допомоги і підтримки знедолених дітей.

Підсумки форуму будуть підведені на круглому столі, де, також, заплановано підписання меморандуму про співпрацю між органами влади, інститутами громадянського суспільства, представниками християнських конфесій та бізнесу.

Форум відбудеться 19 листопада об 11.00 у Хмельницькому обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. Старицького.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую