ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Зарплата на Хмельниччині: у яких сферах найбільше заробляють

Офіціоз 2441
В яких сферах найбільше заробляють мешканці Хмельниччини
В яких сферах найбільше заробляють мешканці Хмельниччини. Фото: ілюстративне pixabay.com

Середня зарплата по області зменшилася.

У Головному управлінні статистики опублікували нові дані щодо середньої номінальної зарплати працівників Хмельницької області. За інформацією відомства, у січні 2020 року вона становила 8 846 гривень. Це майже вдвічі вище рівня мінімальної заробітної плати (4 723 гривень), проте на 17,5% нижче, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області в січні цього року була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності – 14 699 гривень, державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 12 506 гривень, промисловості – 10 751 гривень, транспорту, складського господарства, поштової та кур’єрської діяльності – 9 195 гривень», - йдеться у повідомленні.

Серед промислових видів діяльності найвищий рівень заробітної плати спостерігався в працівників підприємств із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 17 454 гривень.

Як додають в управлінні статистики, реальна заробітна плата найманих працівників у січні цього року порівняно з груднем минулого, зменшилася на 18,6%, а відносно січня 2019 року збільшилася на 14,6%.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую