ye-logo.v1.2

У Хмельницькому 13 травня вода буде непридатною для вживання

Офіціоз 1816
13 травня вода буде непридатною для вживання
13 травня вода буде непридатною для вживання. Фото: pixabay.com

Комунальники знезаражуватимуть мережі.

В обласному центрі у четвер, 13 травня, проводитимуть планову промивку та знезараження водопровідних мереж міста. Як повідомляють у пресслужбі міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал», проводитимуть промивку з 10.00 до 17.00. У цей час вода буде непридатна до вживання та приготування їжі.

Роботи проводитимуть для покращення якості питної води. Хмельничанам, які користуються послугами підприємства, радять після 16.00  почергово відкривати крани в мийках, раковинах і ваннах.

Що треба знати про знезараження води

Профілактична дезінфекція і промивка міських водопровідних мереж здійснюється двічі на рік (навесні у травні та восени у вересні).

Процедура промивки водопровідних мереж здійснюється у кілька етапів:

– випуск води із водопровідних мереж міста

– заповнення водопровідних мереж водою із підвищеною концентрацією гіпохлориту натрію;

– випуск води з дезінфікуючим розчином із водопровідних мереж і промивка мереж;

– здійснення постійного лабораторного контролю якості води;

– подача споживачам питної води.

Під час проведення процедури можуть бути перебої з водопостачанням, понижений тиск чи тимчасова відсутність води. Це є нормальним, оскільки воду з розчиненим у ній гіпохлоритом натрію необхідно випустити з мереж.

Яка речовина використовується для дезінфекції мереж?

Для дезінфекції мереж використовується гіпохлорит натрію марки А. Ця сполука у допустимій концентрації є абсолютно безпечною для життя та здоров'я людини.

Що робити, якщо після промивки з кранів тече неякісна вода?

Спершу необхідно відкрити крани та випустити незначну кількість води. Відкривання кранів необхідне для того, аби залишки гіпохлориту натрію разом із відкладеннями, що утворюються під час експлуатації всередині трубопроводів, не залишалися у трубах, а відтак, не створювала дискомфорту у подальшому споживанні питної води. Якщо випуск води не допомагає, необхідно зателефонувати до аварійно-диспетчерської служби МКП «Хмельницькводоканал» за номерами телефонів: 78-75-10 або 1567 та повідомити про проблему.

  Читайте також: Чи буде у хмельничан гаряча вода, а у теплокомуненерго - дешевий газ?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую