ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому через змагання два дні тимчасово обмежуватимуть рух

Офіціоз 1781
Через проведення змагань у Хмельницькому обмежать частково рух транспорту на вулиці Степана Бандери
Через проведення змагань у Хмельницькому обмежать частково рух транспорту на вулиці Степана Бандери. Фото: ілюстративне з архіву

Причина - проведення Відкритого Кубку Поділля з триатлону.

У суботу, 10 липня, та в неділю, 11 липня, в Хмельницькому буде обмежений рух транспорту на ділянках вулиць Степана Бандери та Кам’янецької. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

Зокрема, в суботу, 10 липня, з 7.30 до приблизно 8.10 та з 8.45 до 9.20 обмежать рух на спуску (по одній з чотирьох смуг з боку непарної нумерації будинків) по вулиці Степана Бандера – від перехрестя з проспектом Миру до перехрестя з вулицею Зарічанською. Причина – проведення Відкритого Кубку Поділля з триатлону.

Через змагання обмежать рух і 11 липня - приблизно з 9.30 до 11.00 - на ділянці від вулиці Зарічанської до вулиці Прибузької в напрямку центру міста. «Також від вулиці Прибузької до вулиці Зарічанської буде відкритою для руху транспорту лише одна права смуга з боку ТРЦ «Оазис», - повідомили в міській раді.

Нагадаємо, до 11 липня в Хмельницькому ускладнений рух транспорту на вулиці Пілотській, яка пролягає у мікрорайоні Ракове. Йдеться про відрізок від будинку №74 до вулиці Чорновола. Адже там триває поточний ремонт дороги.

Читайте також: Анонс подій у Хмельницькому на вихідні

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую