ye-logo.v1.2

«Майже кожен п'ятий мешканець області страждає від ожиріння», - статистика

Офіціоз 1809
На Хмельниччині, за даними управління статистики,  хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом менше третини (30,9%) чоловіків та кожна восьма (13,1%) жінка
На Хмельниччині, за даними управління статистики, хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом менше третини (30,9%) чоловіків та кожна восьма (13,1%) жінка. Фото: ілюстративне з архіву

А ледь не половина людей - мають надлишкову масу тіла.

Лише 36,1% населення Хмельниччини має нормальну вагу тіла, а 45,2% мають надлишкову масу, серед яких майже кожен п'ятий мешканець (18,2%) області взагалі страждає від ожиріння. Такі дані навели в управлінні статистики Хмельницької області, яке провело опитування під час вибіркового обстеження умов життя домогосподарств.

«Щодо регіонів країни, то найбільше повних людей мешкає на Сумщині – там 66,3% осіб страждають від зайвої ваги. Водночас понижену масу тіла мають 1,2% населення країни, найменше (0,3%) – у Полтавській, Черкаській та Чернівецькій областях, найбільше (2,6%) – у Житомирській», - йдеться в повідомленні управління статистики.

Також у середньому по країні більше третини (35,3%) чоловіків старше 18 років та майже чверть (24%) жінок цього ж віку хоча б раз на тиждень займаються фізкультурою та спортом. На Хмельниччині таким чином намагаються підтримати свою фізичну форму менше третини (30,9%) чоловіків та кожна восьма (13,1%) жінка.

Серед регіонів України найбільш спортивними виявилися мешканці Сумської області, де 46,8% чоловіків та 27,8% жінок регулярно займаються фізкультурою та спортом. Найменше від усіх піклуються про свій фізичний стан мешканці Закарпаття, серед яких 15,3% чоловіків та 13,9% жінок займаються фізкультурою та спортом хоча б раз на тиждень.

Читайте також: Яким має бути сніданок та перекус для школяра?

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую