ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Як за місяць змінилась кількість жителів Хмельниччини

Офіціоз 2144
Останні офіційні дані обласного управління статистики про демографічну ситуацію на Хмельниччині
Останні офіційні дані обласного управління статистики про демографічну ситуацію на Хмельниччині. Фото: ілюстративне з архіву

Населення області продовжує скорочуватися.

На початок серпня чисельність населення Хмельниччини становила 1 мільйон 236 тисяч 314 осіб. За офіційними даними, за сім місяців 2021 року жителів області стало менше майже на сім з половиною тисяч. Протягом липня їх кількість зменшилася на понад три сотні.

«Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 39 живонароджених», - повідомляють у пресслужбі обласного управління статистики.

Зокрема, у липні в Хмельницькій області народилося 810 дітей, з початку року – 5 144 немовлят. Водночас померли більше 13 тисяч 300 мешканців регіону, з них майже півтори тисячі протягом липня.

Міграційний приріст за сім місяців становив майже сім сотень осіб, з них у липні – 335 людей.

Серед основних причин смерті населення області перше місце посідали хвороби системи кровообігу, новоутворення, хвороби органів дихання.

Читайте також: «Майже кожен п'ятий мешканець області страждає від ожиріння», - статистика.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую