ye-logo.v1.2

Зарплати мешканців області у 2021 році збільшились на чверть

Офіціоз 3106
Середня зарплата в області у минулому році була майже вдвічі вища рівня мінімальної заробітної плати, яка становить 6500 гривень
Середня зарплата в області у минулому році була майже вдвічі вища рівня мінімальної заробітної плати, яка становить 6500 гривень. Фото: ілюстративне з архіву

Такі дані наводять в управлінні статистики.

У минулому році середня зарплата на Хмельниччині становила 12 тисяч 326 гривень. За повідомленням пресслужби обласного управління статистики, у порівнянні з 2020 роком вона збільшилась на майже 25%.

Найвищі зарплати були у працівників підприємств фінансової та страхової діяльності. Серед промислових видів діяльності найбільше заробляли на підприємствах із постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря. Там заробітна плата перевищила середній показник по області на 34,2% .

«Найнижчий рівень зарплати спостерігався на підприємствах із тимчасового розміщування й організації харчування та текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (відповідно 34,9% та 55,3% від середнього рівня по області)», - йдеться у повідомленні.

Натомість сума заборгованості із виплати зарплат на Хмельниччині станом на січень 2022 становила 18,7 мільйонів гривень. Це майже в два з половиною рази більше, ніж рік перед тим.

«На підприємствах вчасно не отримали заробітну плату 808 працівників. Кожному з них не виплачено в середньому по 23 тисячі 180 гривень», - додають в управлінні статистики.

До теми: Інфляція на Хмельниччині - як за рік змінились ціни

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую