ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2020

Хмельничани в Європі. Казкова Венеція

Туризм 2100

Попри пересторогу, що в житті все не так, як на картинках, місто на каналах дуже сподобалося мандрівникам.

«У дитинстві всі ми мріяли побувати в найказковіших для нас місцях. Напевно, для багатьох людей одним з них є Венеція! – кажуть Анна Думанська та Богдан Місюренко, які подорожують Європою. - Коли людина чогось бажає, то уявляє все в яскравих фарбах, а коли мрія втілюється в реальність, часто трапляється не так, як очікував. Ми відвідали досить багато цікавих місць раніше, тому були готові до того, що і в цей раз «красиві картинки» з фільмів і журналів, листівок та блогів виявляться лише добре обробленими фотографіями. Тому, коли потрапили до Венеції, навіть не очікували, що цього разу всі наші бажання і уявлення виявляться реальністю!».
На думку хмельничан, Венеція - це місце, яке повинна відвідати кожна людина! Але найбільше така романтична атмосфера, звичайно ж, підходить для закоханих. Стихія води тут захоплює повністю, і душа занурюється в тихий спокій вузьких вуличок і каналів, дивовижних будиночків і прекрасних краєвидів. Гондольєри вміло розсікають блакитну воду своїми човнами, роблячи на поворотах немислимі віражі . З трепетом заглядаєш в наступний поворот, очікуючи побачити щось нове, адже кожен закуток таїть в собі незвичайність і таємницю.
У Венеції все змінюється дуже швидко: то йдеш гучною площею, де на лавочках сидять венеціанці і голосно діляться своїми плітками і історіями, то пірнаєш в маленьку вуличку, де немає жодної душі, то виходиш на невеликий місток, під яким пропливає гондола . А на ній сидять туристи, насолоджуючись музикою акордеона, яка надає цьому місцю ще більшого шарму.
«Такою Венеція запам'ятається нам назавжди! Залишаючи це прекрасне місце в цей раз, ми вже планували нашу наступну поїзду в казкову Венецію!», - запевняють хмельничани.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую