ye-logo.v1.2
30 Листопада, 2020

Пригоди на Балканах. Старт нової подорожі

Туризм 2384 6

Хмельничани знову відправляються у захоплюючу мандрівку.

У рубриці «Самостійно навколо світу» ми продовжуємо стежити за мандрівками хмельничан Анни Думанської та Богдана Місюренка. Цього разу досвідчені мандрівники, котрі об’їздили автостопом понад 30 країн світу, відправляються на Балканський півострів.
Під час півтора-двомісячної мандрівки (чітких часових рамок у мандрівників немає, вони керуватимуться власним бажанням та обставинами) Аня та Богдан планують відвідати 15 країн (якщо враховувати Косово, незалежність якого визнали не всі країни світу): Молдова, Румунія, Болгарія, Греція, Албанія, Македонія, Сербія, Косово, Чорногорія, Боснія і Герцеговина, Хорватія, Угорщина, Словенія, Словаччина, Чехія.
Мандруватимуть хмельничани як зазвичай автостопом, ночуватимуть безкоштовно у місцевих людей за допомогою сайту всесвітньої гостинності couchsurfing.org та у людей, котрі запросять їх у гості. У дорогу вони взяли близько 400 євро, однак сподіваються витратити не всі кошти.
«Всі наші речі помістилися в два невеликі рюкзаки: на 25 і 28 літрів. В одному буде вся техніка: ноутбук, фотоапарат, штатив, зарядні пристрої, а в другому - змінний одяг, засоби гігієни, тонкі спальники. До речі, саме завдяки тому, що зараз ми беремо з собою такі невеликі спальні мішки, ми змогли обійтися маленькими рюкзаками. З їжі ми взяли запаси різних горіхів і сухофруктів, приблизно по кілограму кожної суміші. Це ідеальний продукт для подорожей, адже він довго не псується і швидко насичує організм», - діляться маленькими хитрощами мандрівники.
Читайте також про захоплюючу подорож Ані та Богдана країнами ЄС, яку вони здійснили напередодні Нового року.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую