ye-logo.v1.2

Пригоди на Балканах. Досвід хорватів: як подорожувати з трьома дітьми

Туризм 1934
мандрівників
Фото: мандрівників

Хмельничани розповідають про цікаву родину, яка під час подорожей обмінюється житлом і навіть машинами.

Столиця Хорватії Загреб дуже сподобалася мандрівникам.
“Місто це не велике, тому його можна запросто подивитися за кілька годин, що ми і зробили. Красиві вузькі вулички, зелені парки і зони, акуратні будиночки - все створює приємну атмосферу затишку”.
Старе місто ділиться на верхнє і нижнє. Дістатися із однієї частими в іншу можна фунікулером.


У Загребі хмельничани познайомилися з цікавою сім'єю: маму звати Марина, її чоловік Дамір (з яким не вдалося побачити, так як він був у відрядженні), а також три сини: старший Іван, середній Домагой і дворічний Міслав. Також у них є величезна добра собака Лілі.
“Марина з Даміром подорожують давно, і коли у них почали з'являтися діти, вони не покинули це цікаве заняття. Як тільки з'являється можливість, вони їдуть в чергову подорож цілою родиною. Спочатку вони відкривали для себе країни Європи, але з часом переситилися старими містами і фортецями і вирішили зробити свої поїздки більш різноманітними. Тому вони відвідали Мексику, Марокко, а також Україну. Тепер збираються в майбутньому відкрити для себе також Азію”, - розповідають мандрівники про досвід хорватської родини.


За словами хорватів, незважаючи на поповнення в сім'ї, вони продовжують користуватися сайтом Cоuchsurfing.org для пошуку ночівель під час мандрівок. Дуже цікаво приїжджати в гості до сімей, у яких також багато дітей. Тоді вони можуть поспілкуватися між собою і подружитися, їм весело разом проводити час. Саме завдяки цьому їхні діти вже непогано говорять англійською і не соромляться розмовляти з іноземцями.


Ще вони для життя в інших країнах використовують сайти обміну житлом. Так, вже кілька разів вони приїжджали в квартири і будинки людей, які в цей же час прилітали і жили у них. Також іноді вони навіть обмінювалися машинами, щоб мати можливість відвідати сусідні міста або з'їздити до моря, в гори. Зазвичай сім'ї навіть жодного разу не бачили одна одну, а ключі передавали за допомогою сусідів, друзів або родичів, залишали «в секретному місці». Марина розповідала, що це дуже зручно.


“Ці люди ще раз доводять, що подорожувати можливо навіть з кількома дітьми, і що поїздки дуже розвивають дітей і допомагають їм швидше вивчити мови. Так, Марина разом зі своїм старшим сином, який у школі вивчає німецьку , вже планують подорож до Німеччини. Вони кажуть, що це допоможе хлопчикові краще сприймати мову на слух і спростити її подальше вивчення”, - розповідають Аня і Богдан.
  Читайте також, чому у столиці Македонії Скоп'є ростуть найдорожчі дерева у світі.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую