ye-logo.v1.2

За крок до ста тисяч: Лисець увійшов до п’ятірки переможців конкурсу «Неймовірні села України 2019»

Туризм 3684
За перемогу змагаються п
За перемогу змагаються п'ять сіл України. Фото: колаж автора

Про це стало відомо сьогодні, 1 серпня.

Голосування відбувалося спочатку онлайн, де з 20-ти кращих заявок кожен охочий міг віддати голос за одне або декілька сіл. В результаті були визначені 11 бізнес-планів розвитку сільських територій. Тепер, експертна рада конкурсу відібрала п’ятірку найкращих, які проходять у III етап конкурсу — фінал. До п’ятірки увійшло і село Лисець Дунаєвецького району.

Це означає, що починаючи від сьогодні 1 серпня і до кінця місяця триватиме «Неймовірний сільський автопробіг», під час якого журналісти видання відвідають кожне з 5-ти сіл, щоб переконатися в його неймовірності та допомогти підготуватися до захисту свого бізнес-проекту. Захист проектів відбудеться у вересні цього року перед членами Експертної ради.

Варто зазначити, що село-переможець IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019» отримає 100 тисяч гривень на реалізацію бізнес-проекту. В рамках конкурсу у селі Лисець планують облаштувати оглядовий майданчик та будиночки для ведення торгівлі продуктами місцевого виробництва.

Разом із селом Лисець за перемогу змагаються села Щасливе Херсонської області, Скрипаї Харківської, Залізняк Сумської та Скотареве Черкаської областей.

Читайте також: На Дунаєвеччині біля мальовничого водоспаду хочуть облаштувати зону відпочинку
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую