ye-logo.v1.2

У Старій Ушиці збирають гроші на стенди для туристів

Туризм 3967
Щоб і туристам допомогти, і популяризувати територію, у Старій Ушиці встановлять інформаційні стенди
Щоб і туристам допомогти, і популяризувати територію, у Старій Ушиці встановлять інформаційні стенди. Фото: з архіву автора

На стендах планують розмістити інформацію про родзинки та сервісні локації громади.

У Старій Ушиці працюють над розробкою макетів інформаційних та рекламних стендів, які планують встановити на території громади. Загалом стендів має бути десять. Планується, що на п’яти стендах буде розміщена інформація про історичні місця та природні родзинки території, а ще на п’яти – про місцевих жителів та підприємців, які надають туристичні послуги: заклади харчування, місця для ночівлі, екскурсії, дегустації та інших послуг.

Усе це, як повідомили у селищній раді, розробляють в рамках проєкту «Створення умов для розвитку сільського «зеленого» туризму на території Староушицької громади».

«Це проект фінансується польським фондом «Освіта для демократії». Його розробили і виграли для громади представники селищної ради та громадської організації «Бакота». У рамках цього проекту будуть розроблені інформаційні буклети та встановлені стенди із корисною для туристів та гостей громади інформацією», – розповідає Ірина Вишемірська.

Загальна вартість проекту трохи більше 30 тисяч гривень. Проєктом передбачено, що 80% суми – це кошти Фонду «Освіта для демократії». Ще 8% – Староушицької селищної ради і решта – 12% – місцеві жителі, або ж самі туристи.

«Тому, ми запрошуємо долучитися до спів фінансування усіх, хто проживає на території громади, приїздить в гості, чи відпочивати. Усе робиться для нашого з вами комфорту і для розвитку території. Плануємо, що інформаційні стенди буду виготовлені вже у лютому, а встановлені - на початку туристичного сезону», – резюмує Ірина Вишемірська.

Свій внесок можна зробити на рахунок ГО «Бакота» за такими реквізитами:
Отримувач: Громадська організація «Бакота»
Код ЄДРПОУ: 22775983
UA 623003460000026009023317102
Призначення платежу: благодійний внесок на виконання статутних завдань.

За усі кошти, які надійдуть на рахунок представники селищної ради та громадської організації обіцяють надати прозорий звіт на сайті та сторінці у Фейсбуці Староушицької ОТГ.  

Варто зазначити, що цього року, нарешті, планують частково зробити дорогу до Бакоти - це одна із головних проблем, які називали власники зелених садиб під час зустрічей, які проводили представники Хмельницького регіонального офісу Програми "U-LEAD з Європою" у громаді в рамках розвитку туричтиного потенціалу ОТГ.

Читайте також: На фотовиставці у Відні показали село з Хмельниччини

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую