ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Нарешті: цього року планують зробити дорогу до Бакоти

Суспільство 6110
Доїхати до Бакоти стане простіше
Доїхати до Бакоти стане простіше. Фото: з архіву автора

Дорогу зроблять за кошти державного бюджету.

Про це повідомив голова Староушицької громади Анатолій Тимчук. За його словами, планується, що прокладуть відрізок дороги протяжністю близько 2,5 кілометра.

«Це відрізок дороги, від траси Кам’янець-Подільський – Стара Ушиця у напрямку до Бакотського монастиря. Це найгірший шматок дороги і ми, нарешті, його відремонтуємо. Сподіваємося, що з часом і решту дороги зробимо», – каже Анатолій Тимчук.

Орієнтовно, цей відрізок дороги обійдеться у 10,5 мільйона гривень. Рішення про капітальний ремонт доріг до туристичних об’єктів області було прийняте на одній із комісій по розподілу коштів на ремонти доріг місцевого значення. На 2020 рік заклали кошти на ремонт доріг до Бакоти та Сатанова.

Також, окрім цієї дороги, у Староушицькій громаді у 2020 році планують прокласти ще 1,9 кілометра дороги у два різні напрямки.

«Частину дороги прокладемо на відрізку Нефедівці-Подільське, де минулого року зробили понад два кілометри дороги. Ще частину – у напрямку села Чабанівка, адже воно, у перспективі, також буде частиною нашої громади», – розповідає Анатолій Тимчук.

Читайте також: П’ять фактів про Бакоту, які вам не розказують екскурсоводи
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую