ye-logo.v1.2

Від екосадиб до реставрації пам’яток: туризм в області розвиватимуть за кількома напрямками

Туризм 1871
Кажуть, це важливо, особливо в умовах карантинних обмежень, коли туристичні потоки спрямовуються всередину регіону
Кажуть, це важливо, особливо в умовах карантинних обмежень, коли туристичні потоки спрямовуються всередину регіону. Фото: з архіву

У вересні програму розвитку туризму планують подати на розгляд обласної ради.

В Хмельницькій ОДА створили робочі групи з формування та розвитку туристичної інфраструктури в області. Про це під час брифінгу в Хмельницькій ОДА розповів заступник голови облдержадміністрації Роман Примуш. Він зазначає, що вони до вересня мають завершити підготовку комплексної програми розвитку туризму в регіоні.

«Наразі робочі групи працюють за декількома напрямки. Це екотуризм, велотуризм, формування мережі місць відпочинку та агросадиб, також над розвитком туристичної інфраструктури, зокрема формуванням маршрутів, дорожної інфраструктури тощо», - каже Роман Примуш.

За його словами, одна з робочих груп працює за напрямком розвитку курортних територій. Зокрема, сатанівської зони.

«Це важливо, особливо в умовах карантинних обмежень, коли туристичні потоки спрямовуються всередину регіону. Скажімо, щодо Сатанова, то тут вже маємо практичні кроки – ремонтується дорога до території курорту, планується формування об’їзної навколо курорту, розчищення дорожніх смуг, освітлення території курортної зони. Ще одна група працює над питаннями реставрації пам’яток культури, які планується охопити на наступний рік проектом «Велике будівництво». Відповідний перелік вже сформований і спрямований до профільного міністерства. Також одна з груп займається напрямком туристичного розвитку придністровської зони: визначають місця доїзду, зупинок, проживання, пляжі та зони відпочинку», - каже Роман Примуш.

Він також зазначає, що вже у вересні ця програма буде подана на розгляд обласної ради та сподівається, що наступного року вона отримає повноцінне фінансування.

Читайте також: Зелені маршрути Хмельниччини: як розбудувати село за допомогою туризму.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую