ye-logo.v1.2

У Хмельницькому з'явиться туристично-інформаційний центр

Туризм 3741
Туристично-інформаційний центр у місті Хмельницькому
Туристично-інформаційний центр у місті Хмельницькому. Фото: Андрія Ящишена

Запрацювати він має до 31 травня.

В обласному центрі на площі біля кінотеатру імені Тараса Шевченка тривають роботи над спорудженням Туристично-інформаційного центру міста Хмельницького. Як повідомляє «Агенція розвитку Хмельницького», встановлення інфоцентру є одним із результатів проєкту «Створення інноваційних об’єктів туристичної інфраструктури Хмельницького регіону із туристично-логістичним центром в місті Хмельницькому».

«Проєкт реалізовується за кошти, отримані від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики. Проєкт став переможцем у категорії «Розвиток туризму». Тривалість проєкту - 32 місяців. Загальний бюджет проєкту становить 9,9 мільйона гривень, з яких 9,4 мільйона – грантові кошти, 500 тисяч гривень – кошти міського бюджету», - йдеться у повідомленні.

ТІЦ виглядатиме ось так. Іншим буде лише логотип, додаткова сходинка та пандус. Фото: Агенція розвитку міста Хмельницького
Запрацює інфоцентр до кінця травня

За грантові кошти проведуть встановлення туристичного інфоцентру, закуплять модульний світлодіодний екран, встановлять 13 сенсорних інформаційних кіосків, розроблять сайт і мобільні додатки, виготовлять сувенірну брендовану продукцію та інше.

«Об'єкт ще незавершений, тому він зараз у такому недобудованому стані. Роботи тривають щодня. Вартість цієї споруди 1,6 мільйона гривень. За ці кошти облаштовують і систему кондиціонування, опалення, при цьому використовуються якісні матеріали. ТІЦ - це не кіоск, як дехто каже, це споруда, зроблена за принципом модульного будиночка під ключ зі всіма комунікаціями і меблями. Його площа 36 квадратних метрів», - розповідає директорка комунальної установи «Агенція розвитку Хмельницького» Леся Герасимчук.

ТІЦ продовжують облаштовувати
Вартість об'єкта 1,6 мільйона гривень

За її словами, ТІЦ займатиметься надання безкоштовних інформаційних послуг щодо туристичних об'єктів, закладів харчування, дозвілля, транспорту, торговельних установ. Також поширюватимуть рекламно-інформаційну продукцію, продаватимуть сувеніри та організовуватимуть семінари й  тренінги для учасників ринку туристичних послуг. Планують в ТІЦ і продавати тури в межах  області, які проходять через місто Хмельницький. Для цього спеціально розробили туристичні маршрути, також хочуть співпрацювати з комерційними агенціями. Леся Герасимчук каже, що  дуже сподіваються аби інфоцентр заробляв хоча б мінімальні кошти.

До 31 травня заплановано повноцінний запуск роботи у форматі новоствореного комунального підприємства «Хмельницький туристично-інформаційний центр».

Читайте також: П’ять туристичних місць в Хмельницькому, які радить відвідати гід

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую