ye-logo.v1.2

На Бакоті запрацював туристично-інформаційний центр

Туризм 5159
У туристично-інформаційному центрі планують проводити вечірки і концерти
У туристично-інформаційному центрі планують проводити вечірки і концерти. Фото: Надані Андрієм Вітром

Він працюватиме і як центр для туристів, і як майданчик для проведення вечірок, концертів і різних мистецьких атракцій.

Туристично-інформаційний центр (ТІЦ) встановлюють у Староушицькій громаді, на Бакоті, поблизу оглядового майданчика скельного монастиря. У центрі можна буде ознайомитися з варіантами ночівлі, відпочинку, місцевими родзинками, цікавими екскурсіями, придбати послуги і товари локальних виробників та перепочити від мандрівок. 

Голова Староушицької громади Анатолій Тимчук каже, ідея і необхідність такого центру були вже давно, а тепер, завдяки спільним зусиллям багатьох людей, з’явилася і можливість. Туристично-інформаційний центр на Бакоті організовують місцеві підприємці, спільно з Староушицькою громадою і Національним природним парком «Подільські товтри». 

Автор ідеї Андрій Вітер розповів, що туристично-інформаційний центр стане своєрідною артлокацією на Бакоті. Окрім надання традиційних послуг, які зазвичай є у ТІЦ - інформація для туристів, продаж екскурсій, послуг та сувенірів - на Бакоті планують проводити дегустації продукції локальних виробників, концерти, виставки й різнопланові вечірки. 

 

Туристично-інформаційний центр, протягом усього сезону, буде працювати із 10 до 22 години щодня

«Бакота стає все більше популярним і улюбленим місцем серед туристів. Однак, тут не вистачає відповідної інфраструктури, яка б створювала зручності для туристів і гостей. Потроху ми плануємо це виправити і вже зробили чимало. У туристично-інформаційному центрі можна буде отримати всю необхідну інформацію: від варіантів, де переночувати та поїсти, до активного і навіть екстримального відпочинку. Також у центрі можна буде отримати інформацію екскурсії та розваги, так і про локальних виробників. На додаток, можна буде придбати їхню продукцію, продегустувати й навіть домовитися, щоб відвідати виробництво», — каже Андрій Вітер і додає, що вже з 20 травня можна буде замовляти екскурсії на квадроциклах, сафарі-джипі або катері, політати на парапланах чи на повітряній кулі, пофотографуватися у ново облаштованих фотозонах.

Цього року на Бакоті можна також покататися на квадроциклах і сафарі-джипі 

Як зазначив голова громади Анатолій Тимчук, офіційного відкриття туристичного сезону цього року на Бакоті не буде, але туристи почали приїжджати вже з першими теплими днями й щоразу їх стає більше.

Туристично-інформаційний центр повноцінно запрацює із 20 травня, але вже на ці травневі вихідні він запрацював у тестовому режимі. В активний туристичний період центр працюватиме без вихідних із 10 ранку до 22 вечора, щоб кожен зміг сповна скористатися послугами й допомогою.

Окрім інформації для туристів на платформі ТІЦу організовуватимуть виставки та різноманітні мистецькі атракції

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую