ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Прапор Хмельницького підняли над найвищою точкою Африки — Кіліманджаро (ФОТО)

Туризм 4822
Макс Возненко (на фото з правого боку) походом на Кіліманджаро відмітив своє тридцятиріччя, а прапор Хмельницького взяв із собою, бо пишається що він — хмельничанин
Макс Возненко (на фото з правого боку) походом на Кіліманджаро відмітив своє тридцятиріччя, а прапор Хмельницького взяв із собою, бо пишається що він — хмельничанин. Фото: Макса Возненка

Двоє хмельничан вийшли на гору Кіліманджаро і підняли там прапор нашого міста.

Своїм сходженням хотіли змотивувати українців і хмельничан до нових звершень, походів та подорожей. Так коротко каже про мотивацію свого походу на африканську гору тридцятирічний хмельничанин Макс Возненко. Сайту «Є», вже на сходженні вниз, телефоном він розповів, що зі своїм товаришем хмельничанином Михайлом Субботіним, хотіли «показати світу, що хмельничани круті».

«Щороку близько 50 тисяч людей пробують піднятись на вершину гори Кіліманджаро і тільки 65 відсоткам із них це вдажться. Ми дуже раді, що стали одними із тих, колму це вдолося. Більше того, ми ще й підняли прапор нашого міста на вершині!» — розповідає Макс Возненко.

Він зізнається, що сходження було дуже важким. Похід тривав шість днів. На кожній новій позначці висоти потрібна була акліматизація.

Сходження на гору Кіліманджаро було нелегким

«Фактично штурм вершини розпочався вночі, о 00:30 із висоти 4 600 метрів, і вже о 7 ранку ми були на вершині кратеру вулкану. Це було дуже важко! Дуже! На самому початку штурму вершини гірська хвороба випотрошила мене, і я йшов абсолютно без сил. Висота і ніч також не сприяли швидкому та комфортному сходженню. Можна сказати я піднявся на вольових. Бо якби не підтримка Міші - я б пішов униз на перших годинах. Але все ж таки ми це зробили», — зізнається Макс і додає, що походом на Кіліманджаро відмітив своє тридцятиріччя, а прапор Хмельницького взяв із собою навмисно, бо пишається що він — хмельничанин.

Походом на Кіліманджаро Максим відмітив своє тридцятиріччя

Похід — це чудова можливість подумати про важливе, переосмислити багато моментів, підбити підсумки, та попланувати майбутнє, розповів Максим. Також він зізнається - це хороша можливість вийти із зони комфорту, перевірити себе на міцність і розширити кордони свого світогляду.

«Своїм сходженням ми хотіли змотивувати українців до нових звершень, походів та подорожей. Показати світу, що хмельничани круті, і що ми пишаємось тим, що з Хмельницького. Мрійте і дійте, і у вас обов‘язково все вийде!», — резюмує Максим і обіцяє розповісти деталі після того, як «відіспиться і повернеться на землю».  

На гору хлопці підіймалися у супроводі із місцевими жителями 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую