ye-logo.v1.2

У Хмельницькому презентували цикл програм про туристичні родзинки Поділля

Туризм 2421
Частиною проєкту «Рідний вікенд» є створення туристичних мап з визначними місцями кожної громади
Частиною проєкту «Рідний вікенд» є створення туристичних мап з визначними місцями кожної громади. Фото: автора

Мандрівники досліджували традиції, фольклорні особливості, кухню та народні ремесла громад.

Сьогодні, 6 жовтня, у Хмельницькому презентували результати проєкту «Рідний вікенд». Його мета — розповісти про унікальні культурні, історичні, архітектурні та природні особливості Поділля. А також передати їх колорит та залучити українців до відпочинку на незвіданих місцинах рідної землі. Про це сайту «Є» розповіла координатора та ведуча проєкту Юлія Мазур.

«Рідний вікенд» — цикл із десяти телевізійних програм, які присвячені туризму на Поділлі. Крім того, автори розробили туристичні мапи з цікавими локаціями, які, на їхню думку, варто відвідати. В проєкті брати участь громади Хмельницької, Вінницької та Тернопільської областей.

Мандрівники досліджували традиції, фольклорні особливості, кухню та народні ремесла Староушицької, Китайгородської, Меджибізької, Полонської та Старокостянтинівської громади Хмельницької області.

За словами Юлії Мазур, проєкт є інструментом, який зможуть використовувати громади для приваблення туристів. Сюжети є своєрідними промо роликами, які допоможуть популяризувати і розвивати туристичний потенціал Поділля.

«Проєкт націлений на те, щоб дослідити рідний край — Поділля. Знайти туристичні родзинки та місцини, куди наші люди зможуть поїхати на вихідні та побачити щось нове. І показати, що добре відпочивати можна не лише закордоном, а і недалеко від своєї домівки», — зазначає Юлія Мазур.

Всі сюжети є у вільному доступі на ютуб каналі муніципальної телерадіокомпанії "Місто"

Читайте також: Найгарніше село в Україні: хто з Хмельниччини серед претендентів та як їх підтримати

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую