ye-logo.v1.2

На Хмельниччині зареєстрували нову партію. Ще одна змінила свою назву

Політика 2389
Чим ближче до місцевих виборів, тим все більше на Хмельниччині з\'являють нові політичні партії
Чим ближче до місцевих виборів, тим все більше на Хмельниччині з'являють нові політичні партії. Фото: transkarpatia.net

Очолив її депутат Славутської міської ради Володимир Кушніров

Головним територіальним управлінням юстиції в Хмельницькій області зареєстровано нову політпартію. А саме - Хмельницьку обласну організацію Політичної партії «Рідна країна». Очолив її Володимир Кушніров, який в 2010 році був обраний депутатом Славутської міської ради від всеукраїнського об’єднання «Батьківщина». Володимир Михайлович входить до постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою, та адміністративно - територіального устрою.

Нова політсила, за даними обласної юстиції, зареєстрована  в Славуті за адресою вулиця  Ізяславська, 25, кв. 2. Всеукраїнська ж партія з такою назвою була зареєстрована в грудні 2014 року. Очолює її дніпропетровець Євген Моршинін.
 
А ось партія «Солідарність» (не плутати з «порошенківською», це партія, яка в Україні була зареєстрована в листопаді минулого року та складається із представників польської меншини) змінила свою назву.  Відтепер вона називатиметься Хмельницька обласна організація Політичної партії «Партія поляків України».
 

Нагадаємо, нещодавно на Хмельниччині з’явилася ще одна політсила - Хмельницька обласна організація Політичної партії «Громадський рух» Народний контроль».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую