ye-logo.v1.2
22 Квітня, 2019

Неофіційний рекорд: стільки партій на Хмельниччині ще не реєстрували

Володимир ХОЛОД Політика 2442 1
Рік лише перетнув екватор, а на Хмельниччині вже зареєстровано більше партій, ніж це було в рекордному 2005 році
Рік лише перетнув екватор, а на Хмельниччині вже зареєстровано більше партій, ніж це було в рекордному 2005 році. Фото: автора

За шість з половиною місяців – 32 нові партії. Найчастіше нові Хмельницькі обласні організації політичних партій реєструвалися в березні. Але в липні цей показник можуть перевершити.

У 2014 році на Хмельниччині було зареєстровано 14 обласних осередків різних політ сил, у 2013 році – п’ять, у 2012 – 11, у 2011 – дев’ять. А ось цього року, станом на середину липня, Головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області зареєстровано вже 32 нові організації.

Якщо в січні та лютому на Хмельниччині з’явилися по чотири нових осередки, то вже в березні – вісім, а у квітні – шість. А ось у травні був «штиль» - зареєстрували лише одну партію. У червні – чотири. Та вже в липні процес знову зрушив із місця. Лише за 16 днів управління юстиції зареєструвало п’ять нових обласних організацій політичних партій. Якщо тенденція збережеться, то липневий показник може перевершити березневий.
 
Які ж осередки з’явилися в липні? Вже першого липня зареєстрували партію «Простих людей», яку очолює Аркадій Скочеляс, та «Альянс За Соціальну Справедливість» (очільник Катерина Габбасова). 10 липня - регіональну парторганізацію політичної партії «Воля та розум», яка зареєстрована в селі Буртин Полонського району (керівник Леся Багінська). Ще одна обласна регіональна парторганізація - політичної партії «Партія гармонійного розвитку», зареєстрована 15 липня за юридичною адресою в Волочиську. Її очолила Тетяна Ковальчук. Ну, а днем пізніше в управлінні юстиції зареєстрували осередок «Відродження України», який очолив Олександр Царук.
 
Всього, за даними Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, на теренах Хмельниччини зареєстровано 212 обласних організацій політичних партій, щоправда, сім із них постановами Господарського суду вже припинили свою діяльність, ще три – знаходять в стадії припинення.
 
Між іншим, у 2010 році, коли проходили останні місцеві вибори, в нашій області з’явилися лише сім нових партій. Цього ж року, коли подоляни знову обиратимуть собі представників місцевої влади, а станеться це 25 жовтня, вже маємо 32-і! І це вже новий неофіційний рекорд. Адже до цього часу найбільше політ партій на Хмельниччині було зареєстровано в 2005 році. Тоді «народилися» 27 обласних організацій. «Сухими» видалися лише 1995-1996 роки, коли в Хмельницькій області не з’явилося жодного обласного осередку політпартій.
Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

Євген 21.07.2015 16:27

Головне що люди нарешті зрозуміли як ця влада "обісралась". Маю надію що не буде більше помилок в "один тур". Люди!!! Не чекайте поки якесь гівно почне балатуватись по вашому округу.Вже сьогодні самі висувайте тих кого ви вважаєте достойними людьми.

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята