ye-logo.v1.2

Представлення голови Старосинявської РДА: вигуки «Ганьба», облитий водою перший заступник голови облдержадміністрації та різні звинувачення

Політика 5215 1
Під час представлення Ігоря Русого, дісталося і першому заступнику голови Хмельницької ОДА Василю Процюку - його облили водою
Під час представлення Ігоря Русого, дісталося і першому заступнику голови Хмельницької ОДА Василю Процюку - його облили водою . Фото: rutube.ru

Вчора у Старій Синяві представили нового очільника адміністрації. Без скандалів не обійшлося.

Проти нового голови райдержадміністрації виступили кілька десятків громадських активістів. Кажуть, Ігор Русий – представник колишньої влади, а тому не достойний обіймати посаду керівника району. Про це повідомляє телеканал «Поділля-Центр».

«Людина призначена і буде працювати, – заявив «Поділлю-Центр» Василь Процюк, перший заступник голови Хмельницької облдержадміністрації. – Сьогодні Президент підписав розпорядження, і ми його виконуємо. Я розумію амбіції, але ми повинні конструктивно працювати».

Сам же винуватець протистояння заявив: у Партії регіонів ніколи не перебував, а всі звинувачення в корупції та зловживаннях назвав плітками.

Протистояння продовжилося і в кабінеті новопризначеного голови району. Тут активісти не дозволили Ігорю Русому зайняти робоче крісло. Детальніше в сюжеті наших колег із «Поділля-Центр»:

 

Нагадаємо, Президент України своїми розпорядженнями призначив голів Старосинявської, Хмельницької та Старокостянтинівської райдержадміністрацій.

Коментарі:

Богдан Попадюк 07.10.2015 09:36

Якщо народ проти то гнати призначенця в шию. Громада вирішує як і кого обирати в керівники.

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую